پودرهای رنگی معدنی

نام محصولپودرهای رنگی معدنی
نوع بسته بندیکیسه 25 کیلوگرمی
موجودیدارد
انواعرنگ‌های اخرا قرمز، گل ماشی زرد، دوده مشکی، سبز، آبی، قهوه‌ای و سفید
قیمتتماس بگیرید

خرید پودر رنگی معدنی بر اساس شهر

مقالات پودر رنگی معدنی

خرید پودر اکسید آهن

انواع پودر های معدنی در زندگی ما ریشه عمییقی داشته و در عموم حوزه های صنعتی بکار برده می شوند. بدین ترتیب بدیهی است که این تجارت رونق فراوانی داشته باشد. از تولید کنندگان گرفته تا عرضه کنندگان و فروشندگان، و حتی دلالان و واسطه ها در این زمینه فعالیت می کنند. اما بزرگترین گروه این صنعت، شرکت آروشا می باشد که سابقه خوشنام و درخشانی در این حوزه داشته، محصولات ممتازی ارائه می دهد و همچنین مجهزترین کارخانه پودر اخرا مش ۸۰۰ بشمار می آید.

کارخانه پودر اخرا مش ۸۰۰

اخرا در حقیقت از نام یک گل گرفته شده است. اما پودر اخرا به نوعی پیگمنت گفته می شود که از اکسیده شدن آهن و مخلوط شدن با آلومیت و سیلیس حاصل می شود. بطور معمول رنگی زرد، قرمز و زرد مایل به قهوه ای داشته و ظرفیت آهن آن ۳ می باشد. خاک رس، ماسه و اکسید آهن ترکیبات این رنگدانه طبیعی را تشکیل می دهند و فرمول شیمیایی آن fe203 می باشد. پیگمنت اخرا مورد
استفاده بسیاری از صنایع از قبیل:

  • شیشه سازی
  • سرامیک سازی
  • رنگسازی
  • پلاستیک سازی
  • روکش کردن فلزات از جمله خودرو و کشتی
  • تولید سیمان و آسفالت
  • تهیه لعاب

و ساخت خمیر برای کاغذهای رنگی و دهها موارد دیگر می باشد.

این رنگدانه عمدتا توسط کشورهای آلمان، چین و ایران تولید می شود اما در کشور ما پودر اخرا هرمز از بهترین انواع آن محسوب می شود. بهترین کارخانه پودر اخرا مش ۸۰۰ شرکت آروشا است که سابقه طولانی در این عرصه داشته و محصولات خود را بصورت مستقیم عرضه می نماید.

کارخانه پودر اکسید آهن زرد

بزرگترین تولید کننده گل ماشی معدنی که در حال حاضر تامین پودر اخرا زردرنگ صنایع کشور را بر عهده دارد با برند آروشا در حال فعالیت می باشد. همچنین خط تولید پودر میکرونیزه اخرا هرمز قرمز رنگ در مجموعه آروشا با ظرفیت تولید ماهیانه 500 تن پودر اخرای باکیفیت در حال تامین پودر رنگی مورد نیاز صنایع می باشد. در صورتی که برای تولید محصول خود نیازمند پودر های رنگی اکسید آهن زرد یا قرمز رنگ می باشید با مدیران فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار فرمائید .