استفاده از بنتونیت رنگبر در تولید رنگ‌های پایدار و مقاوم

4.9
(50)

بنتونیت رنگبر در صنعت تصفیه روغن های خوراکی با هدف حذف ناخالصی های موجود به بهره برداری می رسد،  بنتونیت در این صنعت نقش یک ترکیب واسط و یک ماده منعقد کننده را برعهده می ‌گیرد و بعد از تصفیه به طور کامل از محصول نهایی جدا می شود.

بنتونیت رنگبر

کدام بنتونیت برای رنگبری مناسب است؟

خاک های بنتونیت از نظر مشخصات فیزیکی و عناصر غالب در ساختار مولکولی خود تنوع زیادی دارند و بر همین مبنا در نمونه‌ های بنتونیت کلسیمی، سدیمی و پتاسیمی با رنگهای مختلف معرفی می ‌شوند؛ بنتونیت رنگبری در این میان از نمونه‌ های بنتونیت فعال شده یا معمولی انتخاب می گردد.

بنتونیت های طبیعی و معمولی به صورت خام و بدون اینکه فرآوری خاصی بر روی آنها انجام پذیرد در نمونه های کلسیمی انتخاب و برای رنگبری روغن ها به کار گرفته می ‌شوند، اما در صورتی که بنتونیت ها به صورت فعال شده نیاز باشند، این تولیدات با اسیدهای معدنی فرآوری می شوند و در این شرایط می‌ توانند رنگبری بسیار بیشتری را از آن خود نمایند.

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO
12.54 LOI

روش مصرف بنتونیت رنگبر

بنتونیت رنگبر برای خالص سازی انواع روغن ها به دو روش اصلی یعنی روش فیلتراسیون و روش تماسی به مصرف می ‌رسد؛ در روش فیلتراسیون بنتونیت ها باید دارای اندازه ذرات ریز و مش بندی ۲۰۰ باشند و در دمای معین در داخل روغن ها مخلوط می گردند تا ذرات ناخالص و تیره کننده روغن را به خود جذب کرده و در آخرین مرحله نیز از ترکیبات خارج می شوند.

در روش تماسی که بیشتر برای روغن های خوراکی استفاده می شود، بنتونیت کلسیمی بیشترین توجه را دارد چون توان جذب یون های بیشتر را به خود اختصاص می‌ دهد، بنتونیت در این زمینه به منظور حذف کدورت و سوختگی ها استفاده می شود.

فروش مستقیم بنتونیت

در بحث رنگبری انواع روغن ها بسته به اینکه چه نوع روغنی مدنظر است و این ترکیبات چه نوع ناخالصی هایی دارند باید از انواع بنتونیت به صورت متناسب استفاده شود، حتی میزان مصرف بنتونیت در هر یک از این شرایط با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

تمامی این موارد دلیلی برای خرید مستقیم بهترین بنتونیت از شرکت ها و کارخانه های تولید کننده می باشد چون در این شرایط فرصتی برای خریداران ایجاد می گردد که اطلاعات خود را در مورد تاثیرگذاری این فرآورده های معدنی تکمیل نمایند؛ در حال حاضر فروش مستقیم بنتونیت را شرکت تولیدی آروشا پودر برعهده گرفته است و می تواند متناسب با هر صنعت مشاوره های ارائه داده و در انتخاب بهترین محصولات خریداران را یاری نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت