خرید بنتونیت سفید: تجربه اقتصادی با محصولات با کیفیت از شرکت آروشا پودر

4.9
(60)

بنتونیت سفید متقاضیان بسیار زیادی را به خود اختصاص می‌ دهد چون ذهنیت صنعتگران نسبت به این ترکیبات این است که درجه خلوص بالایی دارند و می توانند از آن ها در حجم های بالایی در خطوط تولیدی خود استفاده نمایند.

بنتونیت سفید

آشنایی با رنگ بنتونیت

رنگ پودر های بنتونیت حاوی اطلاعات مهمی در مورد ویژگی‌ های این محصولات است و خریداران می توانند با آشنایی با رنگ های این ترکیبات به اطلاعات زیادی در مورد بنتونیت پی ببرند؛ به صورت کلی این فراورده یک ترکیب معدنی کاربردی در زندگی بشر است که هم به صورت صنعتی و هم به صورت غیر صنعتی به بهره ‌برداری می ‌رسد، این ترکیبات در گروه خانواده خاک رس قرار می ‌گیرند و زیر مجموعه ‌ای از این محصولات هستند.

در ساختار تولیدی این پودر های معدنی علاوه بر عناصر اصلی تشکیل دهنده عناصر دیگری همچون سدیم، آهن، آلومینیوم و منیزیم به عنوان ناخالصی یافت می ‌شوند و هر یک از این عناصر و غالب بودن آنها می تواند رنگ های متفاوتی برای این محصولات ایجاد نمایند، به عنوان مثال این فراورده در رنگ های سفید، کرم یا صورتی و یا حتی سبز هم یافت می ‌شود که در این میان دسته بندی این محصولات بر اساس رنگ در دو گروه بنتونیت سدیم دار و بنتونیت کلسیم دار انجام می پذیرد.

بنتونیت سبز با قیمت خرید مقرون به صرفه برای تولیدکنندگان
>>

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت حفاری

Measure Element Measure Element
0.29 K2o 57.58 SIO2
0.69 TIO2 13.30 AL2O3
2.80 MGO 6.09 FE2O3
12.66 LOI 2.38 CAO
2.78 NA2O

کاربرد بنتونیت سفید

کاربرد بنتونیت سفید به واسطه درجه خلوص بالای این محصولات نسبت به دیگر موارد بسیار بیشتر می باشد و همان طور که اشاره کردیم این تولیدات در صورت داشتن رنگ سفید، متقاضیان بیشتری را به خود اختصاص می‌ دهند و در بسیاری از صنایع به عنوان بهترین ترکیب به بهره‌ برداری می‌ رسند.

در حال حاضر کاربرد این فراورده سفید رنگ در صنعت حفاری و در صنعت تولید خوراک دام و طیور بسیار قابل توجه می باشد و هر یک از صنعتگران فعال در این صنایع با هدف خاصی از بنتونیت سفید بهره برداری می نمایند، به عنوان مثال در حال حاضر در صنعت حفاری چاه ‌های نفت و گاز با هدف جلوگیری از ریزش چاه های نفت از این تولیدات به عنوان یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده گل حفاری استفاده می گردد.

خرید بنتونیت سفید

مهمترین عامل تاثیرگذار در تولید بنتونیت که مشخص کننده طیف کاربری این ترکیبات نیز می ‌باشد، معدن بنتونیتی است که برای استخراج مواد اولیه مدنظر شرکت های تولید کننده قرار می ‌گیرد؛ با در نظر گرفتن این پارامتر مهم خرید بنتونیت سفید از شرکت ها و کارخانه های معتبر و شناخته شده نیز امری رایج و با اهمیت می باشد و خریداران در صورت شناخت این مراکز می توانند از بنتونیت با بازدهی بیشتری استفاده نمایند.

در حال حاضر خرید این فراورده سفید برای تمامی صنعتگران از طریق مجموعه صنعتی آروشا پودر پیشنهاد می گردد، در این واحد تولیدکننده محصولاتی در بهترین کیفیت ها و قیمت های مناسب و مقرون به صرفه معرفی می گردند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 60

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت