صادرات وکس پلی اتیلن خشک شیراز

4.5
(20)

وکس پلی اتیلن خشک شیراز ، یکی از پرطرفدارترین محصولات است که مجموعه آروشا پودر، در جهت افزایش کیفیت محصولات ملی و بهبود اوضاع اقتصادی کشور آن را به صنایع ارائه می دهد.  صادرات سالانه پودرهای صنعتی به کشورهای معتبر نیز، نشان دهنده کیفیت بالای پودر وکس پلی اتلین خشک مجموعه ما می باشد.

صادرات وکس پلی اتیلن خشک شیراز

نمایندگی توزیع وکس پلی اتیلن شیراز

وکس پلی اتیلن خشک شیراز از جمله موادی است که به طور ویژه ای در صنایع مختلف تولید محصول، مورد استفاده قرار می گیرد. ایران یک کشور در حال توسعه است که در سالهای گذشته، به تجهیزات پیشرفته دنیا دسترسی نداشت و به همین دلیل انواع پودر مرغوب صنعتی مانند پودر وکس پلی اتیلن قطبی و میکرونیزه در ایران تولید نمی شد و هر سال هزینه های زیادی جهت واردات این نوع پودر صرف می شد.

اما در سالهای اخیر کارخانه آروشا پودر، با استفاده از دانش فنی تیم حرفه ای خود و به کارگیری بهترین ماشین آلات در خط تولید انواع پودر صنعتی، بهترین پودرهای پی وکس را تولید کرده و این محصولات را با قیمتی مناسب در دسترس صنایع داخلی قرار می دهد تا برای افزایش کیفیت محصولات خود از آنها استفاده نمایند.

تولیدکننده وکس پلی اتیلن خشک
>>

کارخانه ما، با تولید پودرهای صنعتی در کیفیت بالا، نه تنها نیاز صنایع داخلی را به طور کامل رفع می کند بلکه از خروج منابع ارزی از کشور نیز جلوگیری خواهد کرد. از طرفی شرکت ما با صادرات سالانه انواع پودر صنعتی، به کشورهای معتبر برای کشور ارز آوری کرده و از این طریق نیز به بهبود اوضاع اقتصادی کشور کمک خواهد کرد.

قیمت پودر وکس پلی اتیلن میکرونیزه شیراز

قیمت پودر وکس پلی اتیلن خشک شیراز با توجه به کیفیت بالا بسیار ارزان است و یکی از دلایل استقبال صنایع از این ماده همان قیمت ارزان این نوع پودر می باشد. دلیل ارزانی قیمت این نوع پودر کیفیت کم آن نیست، بلکه فراوانی این ماده در طبیعت باعث شده تا قیمت پودرهای حاصل از آن ارزان تر از سایر پودرهای صنعتی باشد. از این پودر در تولید مصالح ساختمانی استفاده ویژه ای می شود. پودر پلی اتیلن وکس خشک، باعث افزایش استحکام بنا و ماندگاری آن خواهد شد. پودرهای میکرونیزه و قطبی وکس پلی اتیلن از بهترین انواع پودرهای صنعتی هستند که در کیفیت بالا و قیمت ارزان در مجموعه آروشا پودر تولید می شوند.

قیمت پودر وکس پلی اتیلن میکرونیزه شیراز

نمایندگی توزیع پلی اتیلن وکس میکرونیزه

در کنار تولید وکس پلی اتیلن خشک شیراز، مسئله فروش و توزیع آن نیز از خدمات موثر گروه صنعتی کارخانجات آروشا محسوب می شود که نقش بسزایی در توسعه و بهبود محصولات تولید داخل داشته است. نحوه فروش انواع پودر صنعتی برای صنایع از اهمیت بسیاری برخوردار است. مصرف کننده ترجیح می دهد مواد اولیه مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب خریداری کند. کارخانه ما، با فروش عمده و مستقیم محصولات، زمینه خریدی به صرفه را برای مصرف کننده فراهم می کند.

مرکز فروش پی وکس تبریز
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 20

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت