صادرات پلی اتیلن وکس خشک کرج

4.5
(20)

همانطور که می دانید، یکی از مهمترین مواد اولیه صنایع، پلی اتیلن وکس خشک می باشد. بنابراین قیمت پلی اتیلن وکس و نحوه عرضه آن، یکی از چالش هایی است که صنایع مصرف کننده با آن مواجه می شوند. در نتیجه، خریداری پودر پلی اتیلن وکس با قیمت مناسب، گزینه ای عالی برای صنایع محسوب می شود.

پلی اتیلن وکس خشک

مرکز فروش پلی اتیلن وکس کرج

,وکس پی خشک، از جمله مواد اولیه مهم و ضروری در تولید محصولات صنایع به حساب می آید. پی وکس در 3 نوع گرانولی، پودری و تکه ای در اختیار صنایع مصرف کننده قرار می گیرند. مجموعه آروشا پودر، وکس های پلی اتیلن خام را از منابع معتبری خریداری کرده و آنها طی آزمایش های کنترل کیفی، بررسی می کنند. انجام مراحل کنترل کیفیت ماده اولیه، باعث می شود تا ماده اولیه با کیفیت شناسایی شده و در اختیار صنایع قرار بگیرد.

بخشی از محصولات مجموعه ما، به صورت خام و کیسه ای به مشتری عرضه می شوند و بخشی دیگر نیز به خط تولید رفته و مورد فرآوری قرار می گیرند تا پودر مرغوب از آنها تولید شود. بنابراین فروش مستقیم و عمده محصول در کارخانه ما، هم در زمینه انواع پودر صنعتی و هم در زمینه انواع خشک و خام آن صورت می گیرد. قیمت پی وکس پودری ، در مجموعه ما بسیار ارزان تعیین شده است تا صنایع داخلی متوجه هیچگونه فشاری نشوند.

قیمت وکس پلی اتیلن پودری تهران
>>

تولید پودر پلی اتیلن وکس

تولید پودر پی وکس خشک ، به صنایع تولید کاغذ، پلاستیک، رنگ و… کمک می کند تا محصولاتی با کیفیت زیاد تولید و به مصرف کننده عرضه نمایند. PEWAX خشک، ماده ای ارزان و پرمصرف است که در صنایع مورد کاربرد گسترده ای قرار می گیرد. بسیاری از صنایع، پودرهای صنعتی نامرغوب خود را با قیمتی بالا به صنایع مصرف کننده عرضه می کنند اما گروه صنعتی کارخانجات آروشا، مجموعه ای معتبر در عرصه تولید انواع پودر صنعتی است که صنایع خارجی نیز اعتبار آن را تایید می کنند. تمامی محصولات این کارخانه، به دلیل استفاده از نیرویی مجرب و دستگاه هایی مدرن و دقیق، در کیفیت های بسیار بالا تولید می شوند. مجموعه ما، جهت جلب رضایت مشتری و افزایش سود حداکثری او، محصولات خود را بدون واسطه و به صورت عمده به صنایع عرضه می کند تا محصولات با قیمتی کاملا مناسب به دست مصرف کننده برسند.

 

کارخانه تولید پودر وکس پلی اتیلن خشک

مجموعه آروشا پودر به عنوان معتبرترین کارخانه تولید پلی اتیلن وکس خشک در ایران و خاورمیانه محسوب می شود. یکی از دلایل اثبات کیفیت محصولات مجموعه ما، صادرات گسترده محصول به صنایع معتبر خارجی می باشد. بسیاری از صنایع خارجی مواد اولیه مورد نیاز خود را از منابع کارخانه ما تامین می کنند. در واقع شرکت ما، مجموعه ای با کیفیت است که محصولات آن دارای اعتباری جهانی می باشند.

قیمت پلی اتیلن وکس پودری تهران
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 20

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت