حضور ارزشمندتان در روز یکشنبه ۷ آذر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

فروش بهترین کربنات کلسیم اصفهان

محصول مرغوب کربنات کلسیم اصفهان از بهترین و با کیفیت ترین نوع ، پودرهای معدنی در ایران می‌باشد. استخراج این پودر سفید رنگ شیمیایی از معادن غنی استان اصفهان با استفاده تجهیزات مدرن ، توسط گروه صنعتی آروشا انجام می‌گیرد. این گروه بزرگ صنعتی بعد از استخراج و تولید کلسیم کربنات ، اقدام به فروش و عرضه‌ی این محصول پرکاربرد نموده است.

فروش بهترین کربنات کلسیم اصفهان

بهترین کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم

کربنات کلسیم سفید و ممتاز که استخراج آن از سنگ‌های آهک موجود در معادن غنی استان لرستان صورت می‌گیرد، یکی دیگر از انواع با کیفیت کربنات ممتاز، تولید شده در مجموعه آروشا می‌باشد. گروه صنعتی آروشا با تاسیس بهترین کارخانه‌ تولید پودر کربنات کلسیم در این استان، علاوه بر تولید سفید ترین پودر کربنات کلسیم مورد استفاده در صنایع گوناگون، نقش موثری در ایجاد اشتغال جوانان این مرز و بوم دارد.

با توجه به رونق صنعت قالی بافی در استان اصفهان و استفاده از نخ‌های رنگی در بافت قالی، تولید کربنات کلسیم مرغوب در این استان باعث افزایش مصرف کربنات کلسیم به عنوان یکی از مواد اولیه رنگ‌های مورد کاربرد برای رنگرزی شده است.

همچنین تولید کربنات در این شهر بزرگ باعث شده واردات این پودر بلوری شکل به این استان به صفر درصد برسد. از این جهت، واحدهای تولیدی رنگرزی برای رنگ کردن ابرشیم‌های مورد استفاده در قالی بافی، که از صنایع دستی مشهور اصفهان می‌باشد، دیگر با کمبود مواد اولیه و پرکاربردی همچون کربنات کلسیم روبرو نمی‌شوند. تولید کلسیم کربنات در بسته بندی‌های مختلف و طبق نیاز واحدهای تولیدی انجام می‌شود.

خرید بهترین کربنات کلسیم مشهد

بزرگترین مرکز فروش و عرضه‌ی کربنات کلسیم اصفهان

فعالیت مجموعه آروشا در اصفهان تنها به تولید کربنات کلسیم
مرغوب ختم نمی‌شود. این شرکت با در نظر گرفتن سلیقه و
رفاه مشتریان خود در استان اصفهان، اقدام به فروش مستقیم
کربنات کلسیم در این استان نموده است و از گذشته تا کنون
به عنوان یک مرکز عرضه کربنات سفید در حال فعالیت و عرضه‌ی
این محصول می‌باشد.

البته ناگفته نماند، فروش کربنات کلسیم سفید ، فقط مختص به
این استان نمی‌باشد، بلکه با توجه به فعالیت گسترده‌ی گروه
صنعتی، تجاری آروشا، امکان خرید کلسیم کربنات ممتاز به دست
آمده از ذخایر این استان، به صورت آنلاین و غیر حضوری برای تمام
واحدهای تولیدی در سراسر کشور امکان پذیر است.

بنابراین افرادی که قصد خرید کربنات کلسیم را از آروشا پودر دارند،
می‌توانند با واحد فروش این مجموعه تماس گرفته و سفارشات
خود را ثبت کنند. ‎

معتبر ترین مرکز فروش پودر تالک سبز

صادرات سفید ترین کربنات کلسیم

آوازه‌ی مرغوبیت و کیفیت پودر کربنات کلسیم سفید آروشا ، تا کشورهای خارجی نیز رسیده است، به همین دلیل، سالانه‌ مقدار فراوانی از این محصول به کشورهای دیگر صادر می‌شود. صادرات کربنات کلسیم سفید، مهمترین فعالیت گروه صنعتی آروشا در جهت پیشرفت و ترقی این مجموعه و هموار کردن راه‌های ارتباطی با کشورهای جهانی می‌باشد.

صادرات محصولاتی مانند کربنات کلسیم از سوی گروه تجاری آروشا بر اساس خواسته‌ی مشتریان خارجی در جهت تامین مواد اولیه صنایع شیمیایی این کشورها، باعث شناخت بهتر بازارهای تولید کننده و مصرف کننده می‌شود، که این موضوع یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در تولید، فروش و صادرات پودر کربنات کلسیم مرغوب می‌باشد.

تماس با دفتر فروش