لیست قیمت آهک کلسینه در شهرهای ایران

4.9
(43)

لیست قیمت آهک کلسینه در شهرهای مختلف ایران وابسته به نام کارخانه و شرکت تولید کننده متغیر خواهد بود و در واقع بر اساس هزینه‌ هایی که برای جابجایی این محصولات و یا تولید آنها پرداخت می ‌شود، ممکن است قیمت ‌های متنوعی اعلام شود؛ اهک کلسینه بنا بر ویژگی ‌های مطلوبی که برای آن به وجود آمده است به عنوان بهترین ترکیب در اکثر صنایع به بهره‌برداری می ‌رسد.

این ترکیبات به دلیل خلوص بسیار بالا تمامی ویژگی ‌ها را به خود نسبت داده‌اند؛ از مهم‌ترین ویژگی ‌های این ترکیبات می‌ توان به رنگ سفید بسیار قوی، خاصیت ضدعفونی کنندگی قوی، دسترسی بسیار آسان و قیمت ارزان اشاره کرد.

آنالیز فیزیکی آهک زنده کلوخه

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white -lumped-pebble وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

 لیست قیمت آهک کلسینه در شهرهای ایران

موارد مصرف و قیمت آهک کلسینه

آهک کلسینه یک ترکیب فرآوری شده بر اثر قرارگیری و پخت سنگ‌ های آهک خام می ‌باشد، این ترکیبات با هدف افزایش خلوص و غلظت تمامی فرایند های تولید و فراوری را پشت سر می ‌گذارند؛ موارد مصرف متعدد آهک هیدراته به کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصولات مربوط می ‌شود و در حال حاضر این فرآورده‌ ها در بسیاری از صنایع با اهداف خاصی به بهره‌برداری می ‌رسند.

از مهم‌ترین کاربرد های این ترکیبات می ‌توان به استفاده از آنها در کوره‌ های ذوب آهن و تولید فولاد با هدف تصفیه سنگ‌ های آهن اشاره کرد، این ترکیبات برای پاکسازی فاضلاب‌ های شهری و صنعتی هم کاربرد فراوانی دارند؛ آهک کلسینه به عنوان یک ضدعفونی قوی جهت استفاده در استخر های ماهی و میگو، در مرغداری ‌ها و گاوداری‌ ها هم به بهره‌برداری می ‌رسد.

صنعت تولید سیمان پرتلند را هم می ‌توان جزو مصرف کنندگان اصلی آهک کلسینه معرفی نمود، در این صنعت مهم جهت ایجاد چسبندگی بیشتر این ترکیبات به سطوح مختلف استفاده می‌ گردد.

فروش آهک کلسینه درجه یک

تولید و فرآوری آهک کلسینه درجه یک به کمک سنگ‌ های آهک غنی از کلسیم و بهره‌برداری از کوره‌ های صنعتی با توانایی اعمال حرارت بسیار بالا، کیفیت محصولات را چندین برابر کرده و باعث کاربری بیشتر آنها در بین صنایع می ‌شوند.

مجموعه صنعتی آروشا پودر به دلیل دسترسی به استخراج بهترین معادن سنگ آهک در سراسر کشور و همچنین برخورداری از تجهیزات پیشرفته و به روز همانند کوره‌ های آهک پزی، سرند ها در سایز های متنوع، سیستم‌ های پیشرفته کوبشی، سیستم‌های هیدرتاسیون، بزرگترین تولید کننده این محصولات در کیفیت‌ های متفاوت می ‌باشد؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارشات خود در این زمینه با کارشناسان این مجموعه که به صورت شبانه روزی فعالیت دارند، ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 43

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت