قیمت وکس پلی اتیلن پودری تهران

4.5
(20)

قیمت وکس پلی اتیلن پودری می تواند تحت تاثیر عوامل متعددی قرار بگیرد. وکس پلی اتیلن کاربردهای گسترده ای دارد. از وکس پلی اتیلن برای ساخت لوله های آب، نفت و گاز استفاده می شود. در حقیقت وکس پلی اتیلن پودری، نوعی پلاستیک است که شاهد استفاده آن برای درب بطری ها هستیم.

قیمت وکس پلی اتیلن پودری تهران

قیمت پودر پلی اتیلن وکس میکرونیزه کرج

برخی از صنایع به نوع خاصی از وکس پلی اتیلن نیاز دارند. در تولید این نمونه از وکس ها از تجهیزات ویژه ای استفاده می شود. همین عوامل تاثیر فراوانی در قیمت Pwax دارد. آروشا پودر در کرج یک کارخانه تولید وکس پلی اتیلن میکرونیزه احداث کرده است. با استفاده از تجهیزات پیشرفته پلی اتیلن با گرید و مش های خاص تولید و در اختیار صنایع مختلف قرار می گیرد.

کارخانه پی وکس یکی از معتبرترین تولیدکنندگان پودر پلی اتیلن مورد استفاده در صنعت است. این کارخانه با اضافه کردن رنگدانه به وکس ها درجه خلوص آن را بالا می برد. قیمت Pewax تحت تاثیر عوامل متعددی می تواند تغییر کند:

–        درجه خلوص و کیفیت محصول

قیمت پلی اتیلن وکس پودری تهران
>>

–        شرکت تولید کننده وکس

–        کاربری مورد نظر

–        قیمت مواد اولیه ای که در تولید وکس پودری مورد استفاده قرار می گیرد

شرکت تولید پی وکس میکرونیزه

به دلیل کاربرد فراوان وکس پلی اتیلن در صنایع، شرکت های زیادی در سراسر کشور تولید کننده این محصول می باشند.  تولید این محصول توسط شرکت های متعدد  قیمت Pewax را در بازار محصولات پلی اتیلن تغییر داده است. گروه کارخانجات صنعتی آروشا پودر یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده وکس خشک را در قم احداث نموده است. کارخانه وکس خشک قم با استفاده از دستگاههای پیشرفته و دانش فنی روز دنیا  اقدام به تولید با کیفیت ترین محصولات نموده است.

کارخانه تولید پودر تالک قزوین

تولید کننده پی وکس پودری

کشور بزرگ ما در مناطق مختلف  صنایع متعددی دارد که نیاز به مواد اولیه پلی اتیلنی برای تولیدات خود دارند. منطقه مرکزی ایران یکی از تولید کنندگان فعال در زمینه تولید و فروش وکس و ارائه قیمت پی وکس مناسب برای صنایع است. تولید کننده پودر پی وکس در ایران شرکت آروشا پودر است. این مجموعه با استفاده از مواد اولیه مناسب و استفاده از استانداردهای جهانی  بهترین وکس پودری و خشک کشور را تولید می کند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

قیمت وکس پلی اتیلن قطبی گیلان
>>

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 20

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت