قیمت پلی اتیلن وکس مازندران

4.5
(20)

در صورت نیاز به اطلاع از قیمت پلی اتیلن وکس مازندران، پیشنهاد می‌کنیم با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. با این حال، همراهی ما تا انتهای مطلب، به طور حتم در ارتقای سطح دانش و آگاهی شما نسبت به ماهیت این محصول، موثر خواهد بود:

به طور کلی، پلی اتیلن وکس از جمله مواد صنعتی است که به دلیل برخورداری از ویژگی‌های متعددی همچون بهبود نقطه نرمی محصولات مومی، افزایش استحکام آنها و براق شدن سطح،  در صنایع تولیدی مختلف از جمله صنایع تولید شمع، واکس کف، واکس خودرو، واکس پولیش، واکس کفش و سایر محصولات مومی، بسیار پرکاربرد می‌باشد.

قیمت پلی اتیلن وکس مازندران

کارخانه تولید پلی اتیلن وکس کرمان

موم های پلی اتیلن به یکی از سه روش تولید می شوند: 1- پلیمریزاسیون مستقیم اتیلن (ممکن است شامل مونومرهای همراه مانند آلفا الفین ها، وینیل استات، اسید اکریلیک و… باشد). 2- تجزیه حرارتی رزین پلی اتیلن با وزن مولکولی بالا. 3- پالایش موم کم پلیمر (وزن مولکولی کم) از  رزین پلی اتیلن با وزن مولکولی بالا.

هر تکنیک تولید، محصولاتی با خواص منحصر به فرد و متفاوت تولید می‌کند. خواص کلیدی موم های پلی اتیلن با وزن مولکولی کم ویسکوزیته، چگالی و نقطه ذوب است. اصطلاح “موم” به طور کلی به یک ماده سخت و تا حدودی شکننده با نقطه ذوب نسبتا گسسته دلالت دارد. وزن مولکولی می تواند بین 1000 تا حدود 20000 باشد. در وزن مولکولی بالاتر از این محدوده ، پلیمر، خواص رزین های پلیمری پلی اتیلن را به خود می‌گیرد.

مرکز فروش وکس پلی اتیلن اصفهان
>>

لازم به ذکر است که گروه کارخانجات صنعتی آروشا به عنوان کارخانه تولید پلی اتیلن وکس مازندران و  پلی اتیلن وکس کرمان، توانسته است نقش مهمی در تامین نیاز بازار به انواع با کیفیت این محصول صنعتی اعمال نماید.

فروش پودر کربنات کلسیم خلوص بالا

صادرات پلی اتیلن وکس میکرونیزه اصفهان

لازم به توضیح است که محصولات گروه کارخانجات صنعتی آروشا، به دلیل کیفیت بالا،  علاوه بر جلب رضایتمندی مشتریان داخلی، توانسته است در کسب سهم بازارهای خارجی نیز از عملکرد بسیار موفقی برخوردار باشد. به عبارتی، این مجموعه با صادرات پلی اتیلن وکس میکرونیزه اصفهان، از جمله مراکز شناخته شده در بازارهای جهانی می‌باشد.

یکی از مهمترین روان کننده‌های صنعتی، پلی اتیلن وکس است که به دلیل ویژگی‌هایی همچون براق کردن سطوح، افزایش استحکام مواد و همچنین بهبود میزان نرم‌پذیری محصولات، در صنایع تولیدی مختلفی از جمله صنایع تولید شمع، واکس و …. پرکاربرد می‌باشد. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از بهترین قیمت این محصول، از جمله قیمت پلی اتیلن وکس مازندران با کارشناسان مجموعه آروشا پودر تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت تولید پلی اتیلن وکس میکرونیزه اصفهان

در نهایت پیشنهاد می‌شود در صورت نیاز به خرید انواع پلی اتیلن وکس، از محصولات گروه کارخانجات صنعتی آروشا به عنوان شرکت تولید پلی اتیلن وکس مازندران و پلی اتیلن میکرونیزه اصفهان، دیدن نمایید. به طور حتم، ارزیابی و مقایسه محصولات این مجموعه از نظر کیفیت و قیمت با محصولات رقبا و همچنین نظرخواهی از مشتریان ثابت این مجموعه، می‌تواند به شما جهت کسب اطمینان نسبت به پیگیری فرایند خرید خود از این مرکز، کمک شایانی نماید.

قیمت پلی اتیلن وکس پودری تهران
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 20

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت