قیمت پودر پلی اتیلن وکس خشک

4.5
(20)

بسیاری از مصرف کنندگان پودر پلی اتیلن وکس خشک برای تهیه مواد اولیه مرغوب و درجه یک، این محصول را با قیمت بالا و گرانی تهیه می کنند. این در حالی است یه طور معمول محصول مورد نظر از نرخ بالایی برخوردار نیست. وجود محصولاتی با کیفیت نامناسب و غیر اصل موجب می گردد تا خریداران جهت جلوگیری از این موضوع، به فروشندگانی روی آورند که بهای بیشتری را برای آن در نظر می گیرند. یکی از روش‌های درست خرید پودر پی وکس، جستجوی تولید کنندگان این محصول است. به طور قطع تامین مواد اولیه از کارخانجات تولیدی، به مراتب بهتر و شامل مزایای بیشتری است. غالبا فروشندگان و واسطه‌ها محصولاتی از این قبیل را با نرخ گران‌ترین ارایه می دهند. از سوی دیگر سطح کیفی محصولات تولید کننده مرغوب تر و خالص‌تر خواهد بود.

فروش پودر پلی اتیلن وکس قطبی مشهد

پودر پلی اتیلن چیست؟

پلی اتیلن با فرمول شیمیایی C2H4 با روش پلیمرزیسیون و ترموپلاستی تهیه می‌شود. درصد کریسالیته پلی اتیلن یکی از مهمترین شاخص‌هایی است که در زمان تعیین ویژگی‌های آن مد نظر قرار داده می‌شود. در حال حاضر به طور کلی پلی اتیلن به 2 دسته بر اساس درصد کریستالیته آن تقسیم می‌شود:

  1. پلی اتیلن نرم با علامت اختصاری LLDPE و LDPE که درصد کریستالیته آن بین 40 الی 55 درصد است.
  2. پلی اتیلن سخت با علامت اختصاری HDPE که درصد کریستالیته آن بین 60 الی 80 درصد است.
قیمت وکس پلی اتیلن کرج
>>

پلی اتلن از مواد اولیه ساخت پلاستیک به شمار می‌آید. از پودر پلی اتیلن برای تولید محصولات پلاستیکی پلی اتیلن استفاده می‌شود. محوصلات متنوعی با استفاده از پودر پلی اتیلن ساخته می‌شود که از انواع آن می‌توان به:

  • مخازن پلی اتلین
  • نیوجرسی
  • قایق تفریحی
  • استخرهای پرورش ماهی
  • اسکله‌های شناور

مواردی که گفته شد بخش کوچکی از مصرف پودر پلی اتیلن در صنعت هستند و  در واقع این ماده پر مصرف ترین پودر تولید کننده پلاستیک محسوب می‌شود.

مرکز تولید پودر پلی اتیلن وکس قطبی مشهد

شرکت آروشا به منظور دسترسی بهتر و با قیمت ارزان‌تر مصرف کننده، اقدام به فروش مستقیم پودر پلی اتیلن وکس خشک در مشهد نموده است. این عمل از جهات بسیاری برای خریداران همراه با مزایا می باشد. اول اینکه از تولید یک محصولی با چنین شرایط، تا توزیع میان فروشندگان و نهایتا تحویل به خریدار، گاهی کیفیت پودر تولیدی تغییر خواهد کرد. این موضوع به علت سودجویی برخی واسطه ها و مراکز توزیع صورت می گیرد. دوم اینکه تهیه مواد اولیه با حجم زیاد، معمولا از طریق کارخانه تولیدی با صرفه اقتصادی بیشتر همراه خواهد بود.

پودر پی وکس قطبی مشهد نیز از این قاعده مستثنی نیست و کارخانجاتی که مرتب و به مقدار زیادی از آن احتیاج دارند، غالبا آن را از کارخانه تهیه می کنند. در حقیقت در ایران کارخانجات زیادی نمی بتوانند این پودر کارآمد را تولید نمایند. ضرورت وجود دستگاه ها و تجهیزات مدرن از عوامل موثر این مسیله می باشد. شرکت آروشا یکی از بزرگترین تولید کنندگان پلی اتیلن در خاورمیانه می باشد که در کارخانجات مجهز خود، بهترین پودر پی وکس قطبی را تولید می نماید. علاوه بر این، تولیدات بی نظیر مجموعه آروشا غالبا به کشورهای همسایه نیز صادر می گردد. بر این اساس می توان سطح کیفی تولیدات را برآورده نمود.

مرکز فروش وکس پلی اتیلن اصفهان
>>

قیمت پودر پلی اتیلن وکس خشک

قیمت پودر پلی اتیلن وکس قطبی مشهد

شرکت آروشا معتبرترین عرضه‌کننده پودر پلی اتیلن وکس قطبی مشهد بشمار می‌رود که تولیدات خود را با قیمت مناسب کارخانه ارایه میدهد. از آنجا که این مجموعه علاوه بر تامین مصرف داخلی، صادرات به سایر کشورهای منطقه را نیز برعهده دارد، تولیداتی مرغوب و ممتاز عرضه می نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 20

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت