مراکز توزیع پودرسنگ سفید جوشقان

4.6
(40)

با توجه به این که پودرسنگ سفید جوشقان جزء پودرهای سنگ هنری می باشد که در صنایع مختلف کاربرد دارد، افراد زیادی در زمینه توزیع آن ها فعالیت می‌ کنند که این محصولات را از مراکز تولید پودرسنگ سفید خریداری می‌کنند و با حذف دلالان انواع مختلفی از این کالا را با قیمت خریداری شده به بازار عرضه می‌نمایند و همین امر باعث می‌شود که قیمت این کالا در فروشگاه‌های معتبر فروش این زیرمجموعه مناسب‌ تر از دیگر مراکز تولید پودر سنگ جوشقان باشد.

مراکز توزیع پودرسنگ سفید جوشقان

بررسی مشخصات پودرسنگ سفید جوشقان

پودرسنگ سفید جوشقان از بهترین سنگ های قیمتی می باشد که جزء سرسبد کلیه پودرهای سنگ در بازار داخلی است این محصول به دلیل مرغوبیت زیاد در صنایع متعدد کاربرد دارد و از لحاظ ویژگی های فیزیکی و شیمیایی شبیه به سنگ مرمر است. باید بدانید که این محصول جزء پودرهای پر مصرف در بازار می باشد که به دلیل قیمت مناسب تر بودن و همچنین عملکرد بالا می توان برای مصالح ساختمانی نیز از آنها استفاده نمود.

در بررسی مشخصات این محصولات باید بدانید که مرغوب ترین نوع آن ها دارای رنگ سفید هستند که به صورت کاملاً نرم و الک شده بسته بندی می گردند و بدون خاک و یا آهک می باشند. همچنین پودرسنگ هایی که از بهترین سنگ های جوشقان تولید می‌شوند درجه ممتاز این کالاها را به خود اختصاص داده‌اند به این دلیل که دارای ظاهری یکدست می باشند و استفاده از آنها موجب کاهش ترک خوردگی در سیمان و یا پودرسنگ می گردد.

قیمت پودرسنگ نماشسته درجه یک
>>

این پودرسنگ ها عاری از هرگونه غبار و یا ناخالصی درون خود می باشند به همین دلیل هم جزء کالاهای فرآوری شده مرغوب بوده که به عنوان محصولاتی برای بندکشی و مجسمه سازی مورد استفاده قرار می گیرند. تولید پودرسنگ نماشسته اصلی این روزها، از اهمیت بالایی برخوردار است.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

پودر سنگ جوشقان برای سفید کاری نمای ساختمان

یکی از مهم ترین کاربرد های پودر سنگ جوشقان در سفید کاری نمای ساختمان و اجرای نمای سیمانی شسته دیده می‌ شود؛ این ترکیبات با سفیدی درخشان و یکنواختی و همگنی که دارند مورد توجه سیمان کاران قرار گرفتند و به کمک آنها نما های سیمانی مستحکم در ساختمان های مسکونی و تجاری ایجاد می گردد.

برای استفاده از پودر سنگ جوشقان ملات های مرکب که حاوی سنگ های دانه بندی شده، سیمان سفید و پودر سنگ جوشقان با ریزترین اندازه ذرات هستند استفاده می‌ شود و در آخرین مرحله اجرای پروژه‌ ها، کار با آب شسته می شود تا سنگدانه ها نمایان شوند.

شایان ذکر است که بدانید برای بهره‌ برداری از پودر سنگ جوشقان در نمای سیمانی مهمترین شاخصه قابل توجه اندازه ذرات محصولات می باشد و در واقع خریداران با در نظر گرفتن همین پارامتر می توانند محصولاتی را خریداری کرده و از مزیت های آن ها بهره مند گردند.

بر اساس همین شاخصه در حال حاضر پودر سنگ سفید جوشقان در نمونه‌های دو الک برای استفاده در این صنایع ارائه می گردد و این پارامتر نشان دهنده این موضوع است که این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند و با داشتن اندازه ذرات بسیار ریز و درجه خلوص بالا می توانند تمامی انتظارات سیمان کاران در معماری ساختمان ها را تامین نمایند.

کارخانه تولید پودرسنگ سفید جوشقان

کارخانه تولید پودرسنگ سفید جوشقان با دارا بودن دستگاه ها و ماشین آلات به روز و مکانیزه بهترین نوع این کالا را در کمترین زمان تولید می کند. در این کارخانه تولیدی استفاده از بهترین مواد اولیه موجب تولید پودرسنگ درجه ۱ شده است و این محصول تحت بررسی سازمان استاندارد قرار گرفته و کیفیت آن هم تایید شده می باشد.

این کارخانه تولیدی حجم بالایی از این محصول را تولید نموده و به بازار داخلی و بین المللی عرضه می‌کند و از طریق فروش پودرسنگ جوشقان توانسته است درآمد خود را افزایش دهد و نیاز مشتریان به این محصولات را فراهم نماید. در این کارخانه پودرسنگ ها در بسته بندی های با وزن های متفاوت تهیه شده و به بازار عرضه می شوند و خریداران می‌ توانند با تنوع بالا از لحاظ وزن این کالا را خریداری کنند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین: 40

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت