معتبرترین فروشنده پودر تالک سبز

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان یکی از تولید کنندگان پودر تالک صنعتی معتبر در ایران و جهان شناخته می شود. این کارخانه پودرهایی ممتاز و درجه یک تولید کرده و آن را با قیمتی مناسب در اختیار صنایع داخلی و خارجی قرار می دهد. بسیاری از صنایع داخلی و خارجی برای تولید محصولاتی مانند پلاستیک، سرامیک، کود شیمیایی، مواد شوینده و… از این پودر در تولید محصولات خود استفاده می کنند.

معتبرترین فروشنده پودر تالک سبز

فروشنده پودر تالک صنعتی

این روزها، فروشنده پودر تالک در صنعت نقش ویژه ای ایفا می کند. تالک ماده ای معدنی، نرم و غالبا سفید رنگ است. البته این ماده در رنگ های دیگر نیز یافت می شود. یکی از رنگ هایی که تالک صنعتی در آن قابل مشاهده است، رنگ سبز می باشد. از پودر تالک سبز رنگ، معمولا برای تولید ایزوگام و محصولات عایق استفاده می شود. از پودر تالک صنعتی در صنایع به عنوان پودر تالک ایزوگامی نیز یاد می شود. پودر تالک، با توجه به خاصیت های متفاوتی که دارد، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله خواص تالک میکرونیزه می توان به آبگریزی، مقاومت بالا در برابر حرارت، جذب روغن و بو و… اشاره کرد. بنابراین از این پودر در صنایع مختلف مانند تولید ایزوگام و لوله های عایق، پلاستیک، لاستیک، مواد شوینده و… استفاده می شود.

خبر فوری امروز
فروش تالک مخصوص عایق لوله گاز به قیمت عمده

لیست قیمت پودر تالک ایزوگام

صنایع تولید ایزوگام و مواد عایق، مواد اولیه مورد نیاز خود را از فروشنده تالک صنعتی خریداری می کنند. کارخانه آروشا پودر یکی از معدود صنایع تولید تالک مرغوب می باشد. این کارخانه محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه در دسترس صنایع مصرف کننده قرار می دهد. همین مسئله باعث استقبال گسترده صنایع از محصولات این کارخانه شده است. زیرا صنایع علاقه دارند، محصولات مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب خریداری کنند. این کارخانه جهت حمایت از سرمایه داخلی و تولیدات ملی، تمامی تلاش خود را می کند تا محصولاتی ممتاز وارد بازار داخلی کرده و نیاز بازار را به طور کامل تامین نماید.

 

نمایندگی فروش بهترین تالک تبریز

تولید تالک کیسه ای باعث می شود تا قیمت محصولات به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند. همانطور که می دانید، قیمت محصولات عمده نسبت به فروش جزئی بسیار ارزان تر است. کارخانه آروشا پودر، محصولات خود را به صورت عمده و مستقیم به صنایع داخلی عرضه می کند. این فروش عمده و مستقیم جهت حمایت از کار و تولید ایرانی است. از طرفی این کارخانه سالانه، بخشی از محصولات خود را به کشورهای معتبر دنیا صادر می کند. صادرات سالانه محصول، باعث درآمدزایی بیشتر کشور خواهد شد.

خبر فوری امروز
آخرین قیمت خرید بهترین تالک ریخته گری

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش