آخرین قیمت خرید پودر تالک دستکش سازی

4.7
(50)

تالک دستکش سازی، یکی از محصولاتی است که در تولید انواع دستکش، به عنوان ماده اولیه مورد استفاده قرار می گیرد. چرب بودن پودر تالک سبب می شود تا از این ماده برای تولید محصولاتی مانند دستکش لاتکس استفاده شود. در واقع تالک نقش روان کننده برای تولید دستکش را ایفا می کند.

آخرین قیمت خرید پودر تالک دستکش سازی

خرید پودر تالک دستکش سازی

دسترسی به تالک دستکش سازی برای بسیاری از صنایع امری ضروری محسوب می شود. در تولید محصولاتی مانند دستکش های لاتکس که از حساسیت بالایی برخوردار هستند از پودرهای تالک میکرونیزه استفاده می شود. یکی از ویژگی های پودر تالک، چرب بودن و یا لغزندگی آن است. وجود این ویژگی در تولید محصولات لاستیکی و پلاستیکی بسیار مهم و ضروری است. بنابراین پودر تالک میکرونیزه، قادر است به راحتی کیفیت تولید انواع دستکش صنعتی را افزایش دهد. کارخانه آروشا پودر، به عنوان یک مرکز تولید تالک دستکش سازی، به فروش  تالک سبز نیز مشغول است. این کارخانه عملیات تولید محصول را در کیفیت بالایی انجام می دهد. به علاوه فروش محصولات در این مجموعه به صورت مستقیم است. بنابراین محصول با کیفیت بالا و بهترین قیمت به دست صنایع مصرف کننده خواهد رسید.

نوع بسته بندی پودر تالک افغان

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 800-1200 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

مشخصات پودر تالک صنعت آرایشی

نقش پودر تالک در صنعت آرایشی و بهداشتی بسیار پررنگ و قابل توجه می باشد، شایان ذکر است که بدانید برخی از افراد گمان می‌ کنند که پودر تالک همان پودر بچه است؛ تعدادی از پودر های بچه نه تمامی آنها پودر تالک هستند و از ماده معدنی تالک تولید شدند، این ترکیبات در پودر های بچه چربی، رطوبت و بو ها را به خود جذب کرده و حساسیت و زبری را به حداقل می رسانند و از این طریق مآنع عفونت یا ابتلا به بیماری های پوستی در کودکان می شوند.

در حال حاضر در دنیای تولید لوازم آرایشی از دو نوع پودر تالک استفاده می شود؛ اولین مورد که به کمک سنگ ها و کانی های معدنی و طبیعی تولید می گردد و به صورت مستقیم و بدون دخالت انسان از لایه ها و رسوب های موجود در طبیعت برداشت می شود، این نوع تالک به صورت طبیعی حاوی بازمانده‌ های مواد معدنی است که برای انسان مضر و خطرناک هستند و در صورت بهره برداری حتماً باید به درجه خلوص بالایی برسند.

نوع دیگر تالک محصولی است که با دخالت دست انسان تولید می گردند و بهره برداری از آن بیشتر می باشد چرا که هیچ گونه خطری برای انسان ندارند؛ پودر تالک در صنعت آرایشی و بهداشتی برای بسیاری از محصولات اعم از انواع کرم پودر ها، انواع مداد چشم، سرمه چشم، براق کننده ها و انواع رژلب به کار گرفته می شود.

فروش مستقیم بهترین تالک صنعتی

تالک دستکش سازی، به عنوان یکی از دسته های تالک صنعتی شناخته می شود. از این پودر تالک برای تولید انواع دستکش پلاستیکی و لاتکس استفاده می شود. فروش تالک صنعتی، برای صاحبان صنایع دارای اهمیت ویزه ای می باشد. شرایط بازار به نحوی است که صنایع ترجیح می دهند از پودری با کیفیت و با قیمت مناسب برای تولید دستکش و دیگر محصولات استفاده کنند. مجموعه آروشا پودر، به عنوان بهترین مرکز خرید  تالک سبز در ایران شناخته می شود. این کارخانه به تجهیزاتی مدرن مجهز است و محصولات خود را در بالاترین کیفیت تولید می کند. سپس آنها را از طریق فروش مستقیم در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

بزرگترین کارخانه تولید بهترین تالک قم

با توجه به استقبال گسترده صنایع از پودر تالک، قیمت  تالک سبز برای آنها بسیار مهم است. متاسفانه بعضی از صنایع برای دسترسی به تالک ارزان، به کارخانجات نامعتبر اعتماد می کنند. در نتیجه کیفیت محصولات آنها کاهش یافته و به مرور اعتبار خود را در بازار از دست می دهند. کارخانه آروشا پودر، با هدف کمک به کار و تولید ملی، بهترین انواع پودر صنعتی را تولید کرده و آن را با قیمتی استثنایی در اختیار صنایع داخلی قرار می دهد تا برای تولید محصولاتی با کیفیت از آن استفاده کنند. ارائه کیفیت بالا و قیمت مناسب در این مجموعه باعث شده تا بسیاری از صنایع، پودر تالک مورد نیاز خود را از این کارخانه خریداری کنند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت