پودر کائولن برای محلول پاشی درختان

4.4
(23)

پودر کائولین که در علم شیمی از آن بعنوان سیلیکات آلومینیوم یاد می شود در بسیاری از صنایع و بخصوص بخش کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد . در کشاورزی و باغداری از پودر کائولن برای محلول پاشی درختان استفاده می شود. پوشش دهی این پودر برای محافظت از درختان در مقابل نور خورشید و آفات و حشرات بسیار مناسب می باشد .

پودر کائولن برای محلول پاشی درختان

مزایای استفاده از پودر کائولن در کشاورزی

این پودر که به صورت محلول بر روی گیاهان پاشیده می شود از خسارت حمله حشرات جلوگیری کرده و ضمن کاهش آفتاب سوختگی بخش های ضعیف درخت و گیاه ، کاهش مصرف آب را نیز در پی دارد . به فراخور این نتایج مثبت و کاهش مصرف سموم ما توقف آلودگی ناشی از مصارف بی اندازه سموم در باغات مواجه خواهیم بود و افزایش میزان محصول از آثار مثبت این محلول پاشی می باشد.

پودر کائولین به دلیل تاثیر مستقیم بر روزنه های برگ درختان از تعرق و اتلاف آب و رطوبت درخت جلوگیری می کند . و حرارت درخت را تا 6 درجه کاهش می دهد . تاثیر بسیار اندک محلول کائولین بر فتوسنتز گیاه در مقابل مزایای بیشمار آن قابل چشم پوشی می باشد.

برای اطلاع از قیمت کائولن خالص به این موضوع توجه کنید که اندازه ذرات نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت آن دارند.

خصوصیات بارز پودر کائولن برای درخت

هزینه خرید پودر کائولن از هزینه خرید سموم شیمیایی خیلی کمتر است . این پودر به آسانی با آب حل می شود . پس از برداشت میوه و محصول به راحتی می توان آثار آنرا از روی محصول حذف نمود. مصرف پودر کائولن به صورت محلول بر روی برگ درختان بسیار آسان می باشد. کاهش استفاده از سموم هم از نظر مادی و هم معنوی برکات خاص خود را در پی خواهد داشت. بزرگترین مشکل کشاورزان مناطق گرمسیری ایران یعنی آفتاب سوختگی به راحتی از طریق محلول پاشی با پودر کائولین قابل حل می باشد . این ماده معدنی برای گیاهان مفید نیز می باشد .
برای محلول پاشی درختان کافی است در هر هزار لیتر آب 50 کیلوگرم از این پودر را حل کنید . و بهترین موقع برای این امر در طول روز ، دو ساعت مانده به غروب آفتاب می باشد. توصیه می شود فردی که محلول پاشی انجام می دهد از ماسک و دیگر وسایل محافظتی استفاده نماید .

مرکز توزیع کائولن ممتاز یزد
>>

 

تولید کننده پودر کائولن برای محلول پاشی

بزرگترین مجموعه صنعتی ایران با عنوان آروشا پودر بعنوان نخستین تولید کننده پودر کائولن برای محلول پاشی درختان مرکبات و پسته و انار همکاری خود را با واحدهای کشاورزی بزرگ ایران حفظ نموده و با صادرات این پودر مفید معدنی ، از خروج ارز کشور جلوگیری بعمل آورده است .

شما می توانید برای کنترل آفات مکنده ، کرم گلوگاه ، پسیل انار،پسیل گلابی ،مگس میوه، شته، کرم سیب و افات مکنده در باغات سیب و … از پودر کائولن برای محلول پاشی درختان استفاده نمائید . جهت ثبت سفارش و یا کسب مشاوره با واحد فروش کارخانه تماس حاصل فرمائید .

محلول پاشی درختان با مواد معدنی ارگانیک

اسپری های خاک رس کائولن یک استراتژی مهم باغ ارگانیک است که پس از ریزش گلبرگ برای دفع بسیاری از انواع حشرات آفت و محافظت از درختان از آفتاب سوختگی و درجه حرارت بالا استفاده می شود. خاک رس کائولن با تبدیل درخت میوه به محیط نامناسب برای حشرات خاص برای فرود ، تغذیه و تخم گذاری تخم ، آفات را دفع می کند. ذرات ریز رس به عنوان مبدل میوه مورد نظر عمل می کنند و می توانند چشم ، گوش و اندام تولید مثل بسیاری از حشرات آفت رایج از جمله سیب مارگوت ، آلو کورکولیو ، پروانه کد نویسی ، اره سیب اروپایی اروپا ، پروانه میوه شرقی ، پروانه جوانه سیب پوره و پیسل گلابی را مهار کنند.

 

خرید کائولن کاغذسازی گناباد
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.4 / 5. تعداد موافقین: 23

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت