آنالیز پودر تالک: تجزیه و تحلیل دقیق کیفیت با تضمین از شرکت پیشرو آروشا پودر

4.7
(51)

آنالیز پودر تالک به صورت تخصصی در مجموعه صنعتی اروشا پودر بررسی و تدوین شده و در اختیار تمامی متقاضیان قرار می‌ گیرد؛ با در دست داشتن آنالیز شیمیایی انواع پودر تالک صنعتگران می توانند محصول متناسب با نیاز خود را خریداری نمایند.

نوع بسته بندی پودر تالک افغان

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 800-1200 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

پودر تالک در صنعت رنگ سازی

در صنایع بزرگ تولید انواع رنگ ها از پودر های میکرونیزه تالک به عنوان یک پرکننده و یک آبکی کننده استفاده می شود؛ این ترکیبات دارای رنگ سفید و بسیار روشنی هستند و همین مشخصه باعث شده که به‌ عنوان یک پر کننده عالی بدون جایگزین در صنعت رنگ سازی به بهره‌ برداری برسد.

این تولیدات موجب بهبود و پایداری سطح خارجی جذب شده و براقیت و جلای سطوح رنگی را کنترل می‌ کند، علاوه بر آن بهره برداری متناسب از پودر های تالک در صنعت رنگ سازی باعث کاهش هزینه های تولید می شود.

آنالیز پودر تالک

خرید تالک صنعتی

در نظر گرفتن تطابق انواع پودر تالک صنعتی و حوزه‌ های تولیدی محصولات مختلف و در نهایت خرید متناسب انواع تالک صنعتی برای هر فرآیند تولیدی، مطمئناً شرایط بهتری را برای تولید کنندگان فراهم می آورد چرا که با شناخت این ترکیبات و استفاده مناسب از آنها هزینه های تولیدی تا حدودی کاهش یافته و محصولات از خروجی دستگاه ها با حداقل قیمت تحویل گرفته می شوند.

در حال حاضر پودر تالک صنعتی در نمونه‌ های متعددی معرفی می گردند که معمولاً در آنالیز شیمیایی آنها مواد تشکیل دهنده از نظر درصد و میزان با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند و تمامی این موارد حاکی از آن است که باید خریداران با چشم باز نسبت به تهیه و خرید این محصولات اقدام نمایند.

قیمت روز تالک

اخرین قیمت خرید بهترین تالک به نوع بسته بندی این پودر های میکرونیزه و نحوه سفارش متقاضیان بستگی دارد؛ در حال حاضر پودر تالک فله قیمت پایین تری نسبت به پودر های کیسه ای یا پودر های پاکتی دارد و هر چقدر بسته بندی های با کیفیت تری برای این محصولات در نظر گرفته شود، قیمت عرضه نسبت به حالت فروش فله بالاتر اعلام می گردد، اما از طرفی امکان آلوده شدن این ترکیبات زیاد می‌ شود و ممکن است کیفیت آنها نسبت به نمونه های بسته بندی کاهش یابد و برخی از صنعتگران به دلیل همین موضوع تلاش دارند که انواع پودر تالک را در بسته بندی کیسه ای دریافت کنند.

در هر صورت خریدار می تواند با در نظر گرفتن مشخصات و ویژگی هایی که از پودر تالک انتظار دارد، نوع بسته بندی متناسب را انتخاب کرده تا در نهایت قیمت محصولات برای آنها به صرفه باشد؛ ما در اروشا پودر آماده ثبت سفارشات شما مشتریان گرامی با هر نوع بسته بندی می باشیم و در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال محصولات را برایتان انجام می دهیم.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین: 51

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت