رونق بخشی به محصولات صنعتی با آهک هیدراته اصفهان

4.9
(50)

آهک هیدراته اصفهان یک ماده شیمیایی و غیر قابل توجه برای صنعتگران فعال در حوزه های تولیدی و خدماتی می باشد، این ترکیبات باید در شرایط خاصی نگهداری و انبار شوند تا از ایجاد مشکلاتی در این میان جلوگیری شود.

آهک هیدراته اصفهان

آهک هیدراته در صنعت ذوب آهن

آهک هیدراته در صنعت ذوب آهن به منظور عاملی برای سر بارگیری ناخالصی ها به مصرف می رسد؛ با افزودن این پودر های میکرونیزه به آهن مذاب شرایطی فراهم می‌ گردد که تمامی ناخالصی های فلزی هم چون سیلسیم بر سطح آهن مذاب به صورت یک توده قابل مشاهده جمع می‌ شوند؛ از این ترکیبات در کوره های اکسیژن پایه و در قوس الکتریکی و دیگر مراحل جداسازی ناخالصی ها در حجم های بالای استفاده می شود.

آهک هیدراته دارای خاصیت قلیایی قابل توجهی است و به راحتی می‌ تواند آثار اسیدی که از قراضه های فلزات در این فرآیند های تولید ایجاد شده است را خنثی نمایدف از طرفی می توان به کمک این ترکیبات، سطح فلزات را پوشش داد تا مانع ایجاد آثار خوردگی شود؛ این فراورده برای تولید سیم های فولادی به عنوان یک روان کننده شناخته شده است و معمولاً در تهیه قالب های ریخته گری همراه دیگر فرآورده های معدنی به مصرف می رسد.

مرکز عرضه آهک هیدراته قم
>>

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

کارخانه تولید آهک هیدراته

کارخانه تولید آهک هیدراته کاملاً این موضوع را می‌ داند که در تولید این محصولات اعمال حرارت مناسب در مدت زمان های تعیین شده و استاندارد مهمترین پارامتر است و می‌ تواند تعیین کننده کیفیت نهایی محصولات در خروجی دستگاه ها باشد؛ در راستای همین امر این کارخانه های تولیدکننده از دستگاه ها و تجهیزاتی استفاده می کنند که ظرفیت تنظیم دما و زمان بر روی آنها وجود داشته باشد.

مهم ترین سیستم هایی که در این واحد های تولیدی در حال حاضر به بهره‌ برداری می‌ رسند کوره های صنعتی روتاری همراه با سیستم های هیدراتاسیون هستند که عملیات هیدراته کردن آهک را با دقت در شرایط محیطی کاملا کنترل شده به انجام می رسانند و جالب است بدانید در مراحل تولید آهک هیدراته نحوه ترکیب کردن آب با آهک زنده هم اهمیت بسیار زیادی دارد و دستگاه های استاندارد از طریق به وجود آوردن بخار جوش آب در یک محفظه بسته این فرایند مهم را تکمیل کرده و در نهایت در خروجی دستگاه ها آهک هیدراته صنعتی قابل بهره برداری می باشد.

فروش آهک هیدراته

فروش آهک هیدراته با تمرکز و تخصص لازم در آروشا پودر دلیلی برای جلب توجه مشتریان زیادی این محصولات در داخل و خارج از کشور می باشد؛ همان طور که در مباحث قبل اشاره کردیم این ترکیبات در حال حاضر کاربرد های متعددی دارند و از متقاضیان زیادی به دنبال تهیه و خرید آن ها می باشند.

خرید آهک هیدراته به صورت متناسب برای هر صنعت مهم ترین راه برای پایین نگه داشتن قیمت محصولات و صرفه اقتصادی برای مصرف کنندگان می باشد؛ پس در این صورت شما مشتریان گرامی حتما باید قبل از خرید، مشاوره هایی در مورد کیفیت این محصولات و نوع کاربرد آنها از اروشا پودر دریافت نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت