قیمت فروش آهک هیدراته در اصفهان: عوامل تأثیرگذار و راهنمایی خرید اساسی

4.9
(60)

آهک هیدراته در اصفهان به صورت فله ای مشتریان پروپاقرصی دارد چون این تولیدات در اکثریت صنایع به عنوان منعقد کننده، تصحیح کننده اسیدیته و تنظیم کننده ph شناخته شده و به بهره برداری می رسند.

آهک هیدراته در اصفهان

آهک هیدراته در کاغذ سازی

با بررسی آمار مصرفی آهک هیدراته در صنایع مختلف شاید بتوان یکی از اصلی ‌ترین کاربرد های این تولیدات را در صنعت کاغذ سازی گزارش کرد؛ در این صنعت بسیار مهم برای تولید محصولاتی با کیفیت قابل قبول از مواد شیمیایی متنوع بهره برداری می گردد که حتماً باید اثرات مخرب این مواد شیمیایی به کمک ترکیباتی خنثی شود، اهک هیدرات در این صنعت به عنوان همین ماده واسطه عمل کرده و برای جداسازی ناخالصی ها در مراحل مختلف تولید کاغذ به بهره برداری می رسد.

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

 آهک هیدراته در تولید آسفالت

بهره‌ برداری از آهک هیدراته در صنعت تولید آسفالت به دهه ۷۰ میلادی برمی گردد؛ این ترکیبات در برابر ترک خوردگی، یخ زدگی و رطوبت مقاومت بالایی دارند و مهمترین دلیل استفاده از آنها هم، همین ویژگی ها می باشد.

آهک برای زیرسازی جاده ها نیز تاثیرات مثبتی دارد چون می ‌تواند از رشد گیاهان در بستر راه ها جلوگیری نماید، بر اساس استاندارد های تعریف شده با افزودن دو درصد ترکیب اهک به آسفالت ها به راحتی می ‌توان استحکام آنها را در برابر رطوبت های محیطی چندین برابر نمود.

با توجه به اینکه آب می توانند در زمان آسفالت کشی جاده ‌ها پیوند بین قیر و آسفالت را تضعیف نماید، استفاده از آهک هیدراته که دارای خاصیت جذب آب می باشد، این مشکل را تا حد زیادی مرتفع می سازد.

از دیگر مزیت های بهره برداری از آهک در تولید آسفالت می ‌توان به بهبود ویژگی ‌های آسفالت، افزایش مقاومت آنها، کاهش خسارت ‌های ناشی از رطوبت و یخ زدگی، کاهش خسارت به آسفالت ها در اثر مواد شیمیایی مختلف اشاره کرد.

فروش و قیمت آهک

آهک هیدراته با درجات کیفیتی متفاوت توسط تولیدکنندگان متعددی در ایران به فروش می رسد؛ به دلیل هزینه های پایین استخراج سنگ های معدنی آهک در کشور تمامی نیاز صنعتگران به این محصول قابل تامین می باشد.

خریدارانی که قصد تهیه آهک هیدراته را دارند باید حتماً این تولیدات را همراه با آنالیز شیمیایی آنها دریافت نمایند، درجه خلوص این محصولات، میزان رطوبت و حتی نوع بسته بندی آنها می ‌توانند در نحوه مصرف این تولیدات تاثیر داشته باشد؛ آهک هیدراته از قیمت فروش بالاتری نسبت به سایر اهک ها برخوردار است اما تاثیرات موثرتری را نیز ایجاد می نماید، علاوه بر این موضوع این تولیدات حمل و نقل و نگهداری آسان تری دارند به همین دلیل بیشتر قابل توجه می باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 60

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت