ارزان ترین پودر کربنات کلسیم کوتد شده

4.5
(20)

ارزان ترین پودر کربنات کلسیم کوتد شده توسط شرکت های تولید کننده و توزیع کننده مستقیم این محصولات معرفی می گردند. پودر کربنات کلسیم کوتد با نازلترین قیمت به عنوان یکی از بهترین مواد اولیه در خطوط تولیدی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

ارزان ترین پودر کربنات کلسیم کوتد

 کربنات کلسیم پوشش دار

با پیشرفت تکنولوژی و به کارگیری دستگاه ها و تجهیزات منحصر به فرد در خطوط تولیدی پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم، شرایطی فراهم شده است که انواع کربنات کلسیم برای برخی از صنایع به عنوان بهترین تولیدات معرفی گردد. کربنات کلسیم در حال حاضر دارای نمونه های متفاوتی است که یکی از بهترین و پرفروش ترین آنها پودرهای کربنات کلسیم کوتد یا پوشش دار شده می باشد. این ترکیبات در واقع همان کربنات کلسیم معمولی هستند که به روش های استخراج یا به روش های آزمایشگاهی تولید می شوند، ولی در آخرین مرحله تولید این ترکیبات از لایه به نام اسید استئاریک که در واقع نوعی اسید چرب است استفاده می‌ گردد.  اسید استئاریک دارای ساختار تولیدی منحصر به‌ فرد است و به واسطه داشتن یک زنجیره عالی طولانی در انتهایی زنجیره اسیدی، باعث می ‌شود که برخی از خصوصیات و ویژگی های برتر در کربنات های کلسیم پوشش دار شده ایجاد گردد.
به عنوان مثال کربنات کلسیم معمولی با شاخص آب دوست بودن شناخته شده است. در صورتی که کربنات کلسیم پوشش دار یک ترکیب معدنی آب گریز است و به واسطه همین خاصیت از آن در صنعت پلیمر و پلاستیک بیشترین استفاده می گردد. علاوه بر موارد گفته شده کربنات کلسیم پوشش دار دارای ویژگی ‌ها و مشخصات منحصر به فرد است و شباهت ها و تفاوت های بسیار زیادی با کربنات کلسیم میکرونیزه و معمولی دارد. از مهمترین شاخصه های برتر این ترکیبات می ‌توان به جذب روغن کم، ایجاد سطح با کیفیت و روشنایی بالا، سازگاری با محیط های ارگانیک، سطح کم انرژی، افزایش استحکام مکانیکی و غیره اشاره کرد که برای برخی از صنایع مخصوصاً صنایع تولید پلاستیک، پلیمر ها، ورقه های پروفیل، لوله های پی وی سی و رنگهای صنعتی این شاخصه‌ ها از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشند.

کربنات کلسیم مخصوص تولید مخازن و بطری های پلیمری
>>

ارزان ترین پودر کربنات کلسیم کوتد

قیمت کربنات کلسیم کوتد شده

در کنار شاخصه ها و ویژگی های گفته شده برای کربنات کلسیم کوتد شده قیمت این محصولات نیز برای خریداران و کارخانه‌ های تولیدکننده محصولات مختلف از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. شایان ذکر است که قیمت کربنات کلسیم کوتد شده به واسطه طولانی تر بودن فرایند های تولیدی این محصولات، نسبت به کربنات کلسیم معمولی بالاتر اعلام می گردد و در راستای همین امر در بسیاری از صنایع حساس این ترکیبات به صورت ویژه مورد استفاده قرار می ‌گیرند. قیمت کربنات کلسیم کوتد شده در بین شرکت ‌ها و کارخانه‌ های تولیدکننده مختلف نیز متغیر اعلام می گردد چرا که هر یک از این کمپانی تحت شرایط متفاوتی، تولید این محصولات و همچنین عرضه آنها را تکمیل می نمایند.
با در نظر گرفتن این پارامتر تاثیر گذار در تعیین قیمت پودر کربنات کلسیم کوتد شده خریداران در اولین مرحله خرید، باید به نام برند و شرکت تولید کننده توجه داشته باشند. قابل ذکر تمام خریداران و کارخانه های وابسته به پودر کربنات کلسیم کوتد ما در این محتوا عرض می کنیم مجموعه آروشا پودر یکی از بهترین شرکت های تولید کننده در این میان می باشد. برای خرید از این مجموعه از طریق همین مرکز اینترنتی اقدام نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

فروش کربنات کلسیم در یزد
>>

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 20

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت