قیمت فروش هر تن باریت در الیگودرز: به‌روزترین اطلاعات و راهنمای خرید

4.9
(60)

باریت الیگودرز با درجه خلوص بالا در بین صنعتگران شناخته شده است، برخی از معادن در داخل کشور دارای سنگ های معدنی با کیفیت هستند و پودر های استحصال شده از آنها نیز محبوب می باشند.

باریت الیگودرز

کاربرد باریت در ساخت شیشه

در عصر حاضر برای ساخت شیشه های طبی از ترکیبات باریوم دار استفاده می شود، افزودن این تولیدات به شیشه باعث افزایش شفافیت آنها شده و پراکنش نوری را در آنها به حداقل می رساند؛ علاوه بر این موضوع سختی بیشتری به شیشه های تولید شده وارد می‌ شود و آنها در برابر خراشیدگی مقاوم خواهند شد.

این ترکیبات بر اساس تجربیات به دست آمده به صورت کلی یا بخشی می توانند مواد سرب موجود در فرآیند های تولید شیشه را کاملاً جدا سازند و از این طریق باعث افزایش کیفیت محصولات تولید شده می شوند.

بهره برداری از این فرآورده ها در ساخت الکترو سرامیک ها هم دیده می شود، این نوع سرامیک ها به کمک اکسید و کربنات آهن سرب و ترکیبات باریوم دار تولید می‌ شوند و بخش کوچک ولی مهم آنها از همین ترکیبات باریوم دار تشکیل شده است.

کارخانه تولید پودر باریت میکرونیزه
>>

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

موارد مصرف باریت در تولید مواد باریوم دار

آمار به دست آمده از میزان مصرف باریت در صنایع حاکی از آن است که حدود ۲۵۰ هزار تن از این تولیدات در بحث تولید ترکیبات شیمیایی باریوم دار به مصرف می ‌رسد؛ ترکیبات باریوم دار شامل کربنات، نیترات، سولفات، کرومات، هیدرات، پرکلرات، فسفات، تیوسیانات و تیوسولفات است و هر کدام از این ترکیبات کاربرد های گوناگونی را در صنایع مختلف دارند؛ به عنوان مثال کلرید های باریوم در سختی بخشیدن به فولاد قابل توجه هستند و از اکسید های باریم در صنعت شیشه سازی و ریخته گری و قالب سازی بهره می برند و از هیدروکسید باریوم در تصفیه و تهیه شکر از ملاس استفاده می شود؛ در هر صورت اهمیت استفاده از ترکیبات باریوم دار در صنایع بسیار زیاد می باشد.

فروش بدون واسطه باریت

با وجود رقابت های شدید در بازار های خرید و فروش انواع فرآورده های معدنی مخصوصاً باریت، ایده های متعددی از سمت تولید کنندگان اجرا می گردد که در این میان فروش مستقیم و بدون واسطه این تولیدات بهترین و نوین ترین ایده است که در جلب توجه مشتریان بیشتر و واقعی تاثیرگذار بوده و در حال حاضر بزرگترین کارخانه های تولید کننده به این فعالیت توجه می نمایند.

در شرکت اروشا پودر فروش بدون واسطه باریت با هدف یکسان سازی کیفیت و قیمت این تولیدات برای تمامی صنعتگران مد نظر قرار می گیرد و شما مشتریان گرامی برای به دست آوردن مزیت هایی از خرید عمده این تولیدات از این واحد تولیدی، حتماً با ما ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 60

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت