راهنمای کامل برای استفاده اثربخش از باریم سولفات در صنعت پلاستیک و رنگ

4.8
(60)

باریم سولفات فروش گسترده ای را در بین کشور های فعال در زمینه حفاری چاه های نفت و گاز تجربه کرده است چون این ترکیبات به عنوان ماده اولیه در این صنعت قابل بهره‌برداری هستند و جایگزین های مناسب برای آنها وجود ندارد.

باریم سولفات فروش

کاربرد باریوم سولفات در حفاری چاه های نفت

شاید بتوان اصلی‌ترین کاربرد باریوم سولفات را، بهره برداری در صنعت حفاری چاه‌ های نفت و گاز دانست، در سراسر جهان این ترکیبات به عنوان اصلی‌ترین عامل وزن دهنده برای حفاری مایعات در مناطقی که فشار های زیاد حاکم هستند قابل توجه می ‌شود، زمانی که یک چاه برای استخراج نفت و گاز حفر می شود ابزار های حفاری باید از لایه های مختلف خاک با مشخصات متنوع عبور کنند، در این شرایط از پودر های میکرونیزه باریوم سولفات برای محافظت از ابزار های حفاری استفاده می شود.

مزیت دیگر بهره برداری از این فرآورده ها این است که  خاصیت غیر مغناطیسی دارند و هیچ تداخلی در اندازه گیری ها در این شرایط ایجاد نمی کنند؛ سولفات باریومی که برای حفاری چاه های نفت و گاز به بهره ‌برداری می ‌رسد بسته به نوع سنگ های معدنی دارای رنگ‌ های سیاه، آبی، قهوه‌ای یا خاکستری می باشد و رنگ این تولیدات در این صنعت اهمیتی ندارد.

بهترین پودر باریت سفید: راهی به سوی بهترین کیفیت و خرید اقتصادی
>>

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

نکات ایمنی در نگهداری پودر باریوم سولفات

از نظر ایمنی و استاندارد های تعریف شده در بحث بهره برداری از مواد شیمیایی، پودر های میکرونیزه باریوم سولفات هیچگونه خطری برای محیط زیست ندارند، این ترکیبات دارای مقدار کمی کوارتز هستند که ممکن است غبارات آنها برای سیستم های تنفسی انسان محرک باشد.

این تولیدات در شرایط دمایی طبیعی بسیار پایدار هستند و باید از شرایط مرطوب دور نگه داشته شوند؛ در بحث نگهداری ایمنی انواع پودر های باریوم سولفات حتما باید بسته بندی های مناسب در نظر گرفته شود و بسته های حاوی این ترکیبات باید در محیط های خشک، خنک و با تهویه مناسب نگهداری شوند.

میزان خرید و فروش پودر باریوم سولفات

میزان خرید و فروش پودر باریوم سولفات مسلما به نوع مصرف کنندگان این محصولات وابسته می ‌باشد، همان طور که قبل‌ تر اشاره کردیم این فرآورده های معدنی به صورت عمده در حفاری چاه‌ های نفت و گاز به بهره برداری می رسند، پس می توان گفت با افزایش تقاضا برای استخراج گاز و نفت مسلما میزان خرید و فروش این تولیدات در بازار های جهانی رو به افزایش خواهد بود.

در حال حاضر میزان خرید و فروش پودر باریوم سولفات در ایران که جزو کشور های نفت خیز است نیز قابل توجه می باشد و شرکت ها و کارخانه های بزرگی در این میان مشغول به فعالیت هستند و می توانند بهترین تولیدات را ارائه نمایند؛ شرکت آروشا پودر برجسته ترین شرکت تولیدی باریوم سولفات در ایران است که عرضه انواع این تولیدات را در نمونه های مختلف فراهم می نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین: 60

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت