تامین بنتونیت تبریز با استانداردهای بالا و قیمت مناسب

4.7
(40)

بنتونیت تبریز یک ترکیب از کانی های متورم شونده و خاک های رس است که بر اثر هوازدگی و دگرسانی خاکسترهای آتشفشانی در ذخایر معدنی تشکیل شده است؛ این ترکیبات ساختار  آلومینوسیلیکاتی را به خود اختصاص می‌ دهند و معمولاً در رنگ های سفید مایل به کرمی یا خاکستری مایل به کرمی معرفی می شوند.

بنتونیت تبریز

ویژگی های پودر بنتونیت میکرونیزه

ویژگی های بالقوه پودر بنتونیت میکرونیزه مهمترین دلیل برای کاربری گسترده این محصولات قلمداد می شود، حدود ۸۵ درصد ساختار مولکولی این تولیدات از خاک رس تشکیل شده است و کریستال های چهار ضلعی و هشت ضلعی و سیلیکات های آلومینیوم آبدار در ساختار تولیدی آنها به راحتی قابل مشاهده می باشد.

ویژگی های برتر هیدرتاسیون در این تولیدات قابل مشاهده است، هیدراتاسیون باعث ایجاد تورم در بین کریستال های موجود در ساختار مولکولی این محصولات می شود و مهمترین دلیل استفاده از آنها در تولید چسب ها و درزگیر ها و در صنعت حفاری می باشد.

آنالیز فیزیکی پودر بنتونیت حفاری

Element Measure
65-67 % montmorillonite
33 Jelly index after 8 hours
40 Jelly index after 24 hours
6-8 Moisture percentage
31-35 Swelling index after 2 hours (2 grams)

کاربرد پودر بنتونیت

در شاخه های مختلف صنعتی و کشاورزی حضور پودر بنتونیت میکرونیزه قابل مشاهده می باشد و بر اساس همین موارد بنتونیت جزو پرمصرف ترین ترکیبات معدنی شناخته شده است؛ بنتونیت ها در صنعت کشاورزی در تولید سموم و کود های کشاورزی کاربرد فراوانی دارند، این ترکیبات همچنین در حفاری چاه‌ های نفت و چاه‌ های ارت بیشترین تاثیرگذاری را دارند.

از پودرهای بنتونیت در ریخته گری، قالب سازی و فولاد سازی با اهداف خاصی بهره برداری می شود، این تولیدات در سد سازی و تونل سازی و ساختمان سازی هم به میزان لازم به مصرف می رسند؛ کاربرد پودر بنتونیت در تهیه خوراک دام، طیور و آبزیان به دلیل وجود برخی از ویژگی ها در این محصولات می باشد.

بازار خرید و فروش پودر بنتونیت

در بازار خرید و فروش پودر های بنتونیت نام های تجاری متفاوتی از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان این محصولات شنیده می‌ شود چون این تولیدات برای هر صنعتی به صورت متداول و با ویژگی های غالبی تولید و عرضه می شوند.

با وجود چنین مواردی، تناسب و تطابق ویژگی های این محصولات و حوزه ‌های مصرفی آنها مهمترین نکته ای است که باید خریداران به آن توجه داشته باشند، برای خرید بنتونیت صنعتی، خوراکی و یا سایر رده های موجود و دریافت قیمت این محصولات شما مشتریان گرامی می توانید از طریق وب سایت های آروشا پودر اقدام نمایید، به طور معمول خرید و فروش این تولیدات در این واحد صنعتی در بسته های 20 کیلو گرمی تا 50 کیلو گرمی بر اساس نیاز مشتریان انجام می پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین: 40

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت