نکات فنی لازم برای استفاده از بنتونیت در سرامیک

4.9
(43)

نکات فنی لازم برای استفاده از بنتونیت در سرامیک به عنوان راهنمایی برای فعالان صنعتی توسط تولید کنندگان برتر معرفی می ‌گردد، این نکات بر اساس عناصر تشکیل دهنده انواع بنتونیت و برای مشخص کردن میزان استفاده می ‌باشد؛ بنتونیت در صنعت سرامیک سازی سال‌ های بسیار زیادی است مورد استفاده قرار می ‌گیرد و کارایی آن به نوعی است که جایگزین ایده‌آل و منصفانه ای برای آن پیدا نمی ‌شود، یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت بنتونیت در این صنعت، قیمت مقرون به صرفه این ترکیبات است که در نهایت کاهش بهای تمام شده تولیدات نهایی را به ارمغان می ‌آورد، البته مزیت ‌های بسیار بیشتری در استفاده از بنتونیت خالص و درجه یک در این صنعت به دست می ‌آید.

آنالیز فیزیکی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
250-350 Water absorption
10-15 Swelling    ml/gr2
10-14 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
80-90 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

نکات مهم در خرید بنتونیت مرغوب

برای خرید بنتونیت، می‌توانید به نکات زیر توجه کنید:

1. کیفیت محصول: اطمینان حاصل کنید که بنتونیتی که قصد خرید آن را دارید، دارای کیفیت بالا و استانداردهای لازم است. مطمئن شوید که محصول مورد نظر شما با استانداردهای بین‌المللی مطابقت دارد.
2. منبع تامین: مطمئن شوید که شرکتی که از آن بنتونیت را خریداری می‌کنید، یک منبع تامین قابل اعتماد و قابلیت تأمین مداوم را دارد. این امر مهم است تا در طول مدت زمان استفاده از بنتونیت، شما بتوانید به صورت مداوم و بدون انقطاع از آن استفاده کنید.
3. قیمت: قیمت بنتونیت نیز یکی از موارد قابل توجه است. مقایسه قیمت‌ها و پیشنهادات مختلف در بازار را انجام دهید و تحقیق کنید تا بهترین قیمت را برای خرید بنتونیت دریافت کنید. همچنین، توجه داشته باشید که قیمت پایین تنها عامل تصمیم‌گیری نباشد و باید با کیفیت محصول همراه باشد.
4. خدمات پس از فروش: از شرکتی که بنتونیت را ارائه می‌دهد، بپرسید که آیا خدمات پس از فروشی نیز ارائه می‌کنند؟ این شامل مواردی مانند ارائه مشاوره فنی، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش مرتبط با محصول است. این امر می‌تواند در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به راهنمایی، به شما کمک کند.

با توجه به این نکات، شما می‌توانید خرید بنتونیت را با اطمینان و اعتماد به نتیجه برسانید.

بنتونیت در سرامیک

نقش بنتونیت در صنعت سرامیک

بنتونیت در فرمولاسیون تولید انواع سرامیک ‌های جدید به میزان لازم با هدف تنظیم خواص پلاستیسیته به مصرف می ‌رسد و با ساختار مولکولی این ترکیبات و واکنش‌ هایی که انجام می‌ دهند فرصت‌ های خوبی را در اختیار تولید کنندگان قرار می‌ گیرد و آنها می ‌توانند شکل پذیری خمیر سرامیک را تحت کنترل قرار داده و شکل‌ های ویژه‌تری برای این محصولات به وجود آورند.

ذرات بسیار ریز بنتونیت به دلیل داشتن خاصیت فعال سطحی با دیگر مواد اولیه درگیر در تولید اثرگذاری متقابلی ایجاد می ‌نماید و این تعامل به دلیل شارژ الکتریکی زیادی این ترکیبات است و در نتیجه می ‌تواند به تبادل کاتیونی منجر شود.

در این واکنش‌های تولیدی حتی مشاهده می ‌گردد که نیروی جاذبه موجی انعطاف پذیری در بین ذرات ایجاد شده و نسبت به قبل چندین برابر می ‌شود که تمامی این موارد بهبود کیفیت سرامیک‌ های تولید شده را به ارمغان می ‌آورد.

فروش انواع بنتونیت

بنتونیت هم مانند دیگر فرآورده ‌های معدنی از منابع محدود و مشخصی تولید می ‌گردد و کیفیت این ترکیبات هم کاملاً وابسته به همین معادن است، در ساختار سرامیک ‌هایی با کیفیت بالا به کارگیری این ترکیبات باعث می ‌شود سرعت بیشتری در چرخه خشک شدن مواد اولیه فراهم گردد، از آنجایی که سرعت خشک شدن مواد اولیه برای تولید کنندگان سرامیک از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است و بنتونیت به راحتی می ‌تواند این فرایند را تسریع بخشد، در حال حاضر فروش انواع بنتونیت برای این صنعت بیشتر از گذشته احساس می‌ گردد.

شرکت تولیدی آروشا پودر، فروش بهترین انواع بنتونیت را به صورت تخصصی برای این صنعت مهم به انجام می ‌رساند و مشتریان می ‌توانند با دریافت مشاوره ‌هایی به انتخاب متناسب انواع بنتونیت پرداخته و توسعه اقتصادی بهتری را تجربه نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 43

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت