بنتونیت سبز با قیمت خرید مقرون به صرفه برای تولیدکنندگان

4.9
(51)

بنتونیت سبز جزو ترکیبات پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد که بر اساس ساختار تولیدی، طیف کاربری این محصولات مشخص و از آنها بهره برداری می گردد.

بنتونیت سبز

انواع بنتونیت در بازار

شاید بتوان انواع بنتونیت در بازار را از نظر رنگ ظاهری هم در گروه های متفاوتی دسته بندی کرد؛ رنگ این ترکیبات معدنی حاوی اطلاعات مهمی در مورد آنها می باشد و خریداران می‌ توانند از این طریق به مطالب زیادی در مورد این فرآورده های معدنی برسند.

این فراورده معدنی از نظر تولید کنندگان یک ماده معدنی کاربردی در زندگی بشر است که موارد مصرف صنعتی و غیرصنعتی برای این ترکیبات به ثبت رسیده است؛ انواع بنتونیت ها در رنگ های سفید، کرم، صورتی یا سبز قابل عرضه هستند که از نظر رنگ بندی نمونه‌ های بنتونیت سدیم دار با رنگ سفید و صورتی شناخته شده هستند و نمونه های کلسیم دار با رنگ های سبز و سفید قابل شناسایی می باشند، البته برای به دست آوردن اطلاعات دقیق تر آنالیز شیمیایی این محصولات مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

آنالیز فیزیکی پودر بنتونیت حفاری

Element Measure
65-67 % montmorillonite
33 Jelly index after 8 hours
40 Jelly index after 24 hours
6-8 Moisture percentage
31-35 Swelling index after 2 hours (2 grams)

بنتونیت کلسیم دار

در طبقه بندی انواع این فراورده معدنی از نظر رنگ بنتونیت کلسیم دار هم معرفی شد؛ این ترکیبات در واقع به صورت سفید رنگ، کرم یا سبز قابل عرضه هستند و توانایی زیادی در جذب روغن دارند، در راستای همین امر تولیدکنندگان در صنایع تصفیه روغن و یا در موارد آرایشی و بهداشتی این تولیدات را به کار می ‌برندف از مهمترین مشخصات بنتونیت کلسیم دار می توان به مقدار بسیار بالای کلسیم در ساختار تولیدی محصولات اشاره کرد، به واسطه این ویژگی می توان از آنها جهت تغذیه دام و طیور هم بهره برداری کرد، رنگ بنتونیت در کاربرد این ترکیبات تأثیرگذار است به عنوان مثال برخی از صنعتگران از بنتونیت های سفید رنگ به عنوان ماده رنگبر در صنعت استفاده می نمایند.

خرید بنتونیت سدیم دار

خرید بنتونیت سدیم دار را بیشتر فعالان در صنعت حفاری چاه های نفت و گاز انجام می دهند چون این ترکیبات در جذب مقادیر زیاد آب توانایی بالایی داشته و با همین ویژگی شناخته شده هستند.

بنتونیت های سدیم در تولید غذای گرانولی دام و طیور هم کاربرد دارند و علاوه بر این که مانع از فساد تغذیه این جانداران می شوند می توانند سطح سلامت گله را هم چندین برابر نمایند؛ دلیل نامگذاری این فراورده معدنی را می توان وجود عنصر قالب سدیم در ساختار تولیدی این محصولات دانست و بر اساس همین پارامتر از آنها در صنایع متناسب بهره برداری می گردد.

به صورت کلی اگر جزو صنعتگران وابسته به انواع این فراورده معدنی هستید مجموعه صنعتی آروشا پودر را انتخاب کنید تا بهترین محصولات با حداقل قیمت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار بگیرد، ما در این مجموعه تولید کننده آماده ارائه خدمات ویژه به تمامی خریداران عمده می باشیم.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 51

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت