فروش عمده بنتونیت یزد: تأمین کننده معتبر محصولات باکیفیت

4.9
(50)

بنتونیت یزد طیف کاربری وسیعی را در صنایع مختلف برای خود به ثبت رسانده است و متقاضیان زیادی به صورت عمده تقاضای خرید این تولیدات را دارند؛ برای شناخت بیشتر این فرآورده های معدنی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بنتونیت یزد

تولید پودر بنتونیت در آروشا پودر

مراحل کلیدی تولید و پردازش خاک های بنتونیت را می توان مرحله خشک کردن و آسیاب کردن دانست؛ وقتی خاک های بنتونیت از معادن استخراج می گردند، رطوبت طبیعی حدود ۳۰ درصد دارند بنابراین برای کاهش رطوبت حتما باید این فرآورده ها خشک شوند؛ در دستگاه های خشک کنی که در این زمینه به بهره‌ برداری می ‌رسند شرایطی فراهم می ‌گردد تا بنتونیت های استخراج شده قابلیت پودر شدن را داشته باشند و معمولاً از آسیاب های پیشرفته برای کاهش اندازه ذرات این فرآورده های معدنی بهره برداری می گردد.

انواع مختلفی از بنتونیت بر اساس عنصر غالب مربوطه معرفی می گردند و تولید این ترکیبات در کارخانه آروشا پودر با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها و مواد اولیه باکیفیت انجام می پذیرد.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

قیمت بنتونیت

قیمت بنتونیت بیش از هر موردی به نوع و کیفیت این تولیدات وابسته است؛ علاوه بر عواملی همچون خارجی بودن یا داخلی بودن و خرید مستقیم از واحد های تولید کننده و عرضه کننده که بر روی قیمت این تولیدات تاثیر می گذارد، گرید بنتونیت و نوع بنتونیت تولید شده مهمترین پارامتر هایی می باشند که باید بر اساس نوع مصرف کننده مشخص شوند.

در حال حاضر با توجه به متغیر بودن قیمت این فرآورده های معدنی در بازار نمی توان قیمت مشخص و ثابتی را برای آنها مطرح کرد و مشتریان گرامی می توانند برای اطلاع دقیق از قیمت روز این تولیدات با مشاورین ما تماس برقرار کنند.

خرید پودر بنتونیت از آروشا

با توجه به طیف کاربری گسترده پودر های بنتونیت در صنایع بازار خرید و فروش پر رونقی برای آنها فراهم شده است و تولیدکنندگان و فروشندگان زیادی در این بازار مشغول به فعالیت هستند و این پودر ها در برند های خارجی و داخلی به فروش می رسند.

پودر های تولید شده در داخل کشور اغلب با وجود بهره برداری از کیفیت برتر یا مشابه نسبت به پودر های خارجی قیمت مناسبی هم دارند؛ پس خرید بنتونیت را می توان از شرکت‌ های داخلی همچون اروشا پودر انجام داد، با خرید این پودر از آروشا پودر از مزیت ‌هایی همچون قیمت مناسب، کیفیت بالا و عدم نیاز به مراجعه حضوری بهره مند شوید چون پودر بنتونیت در این مجموعه تولید کننده به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت های این مجموعه عرضه می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت