بهترین کارخانه پودر تالک رنگسازی

4.7
(52)

در این محتوا به معرفی مزایای وجود کارخانه پودر تالک رنگسازی در صنعت یک کشور می پردازیم. کاربردهای پودر تالک در صنعت رنگ سازی و محصولات پوششی را بررسی کرده و راه های تشخیص مرغوبیت این خاک را به شما آموزش خواهیم داد. همچنین در مورد صادرات محصولات حاصل از تالک سبز و تاثیر این صادرات بر اقتصاد داخلی توضیحاتی ارائه خواهیم کرد.

بهترین کارخانه پودر تالک رنگسازی

تولید بهترین پودر تالک

برای تولید پودر تالک با بهترین کیفیت ها از دستگاه‌ های مختلفی استفاده می گردد تا سایز ذرات این پودر ها قابل کنترل باشند؛ معمولاً برای پودر کردن، سنگ های تالک در داخل فک کوبشی باید به اندازه مشت یک دست در نظر گرفته شوند و اگر سایز آنها در این زمینه بزرگتر باشد می‌ توان توسط دیگر دستگاه های سنگ کوبی آنها را به اندازه یک مشت دست تبدیل کرد.

زمانی که مقدار کافی قطعات سنگ در اندازه های گفته شده در یک جا جمع شوند آنها را داخل فک های کوبشی مخصوص می‌ ریزند؛ فک کوبشی در اینجا در واقع یک دستگاه صنعتی بسیار بزرگ است که دارای یک دهانه بزرگ در بالا برای ورود قطعات سنگ می باشد، داخل این دستگاه ها صفحات فولادی سنگین در نظر گرفته شدند که به صورت بالا و پایین در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند و زمانی که این دستگاه ها شروع به فعالیت می کنند یکی از این صفحات فولادی به سمت جلو و عقب پیش می‌ رود، در حالی که صفحه دیگر کاملاً ثابت در نظر گرفته می‌ شود؛ بر اساس همین عملکرد سنگ های تالک به سمت پایین کشیده شده و در بین صفحات فولادی سنگین گیر می‌ کنند.

فضای تنگ ایجاد شده در این مرحله و همچنین ضربات متعددی که صفحات فولادی به قطعات سنگ وارد می‌ کنند مهمترین اقدامی است که باعث ریز تر شدن اندازه ذرات سنگ ها شده و در نهایت باعث می‌ گردد تا خروجی دستگاه ها حالت پودری داشته باشند.

فروش تالک مخصوص عایق لوله گاز به قیمت عمده
>>

در مرحله بعد برای جداسازی پودر تولید شده از خرده سنگ های درشت تر آنها را روی سرند های مخصوص می‌ ریزند، در این مرحله یک دستگاه توری مانند با یک موتور قوی، لرزش های سریعی را به صورت ویبره به انجام می رساند، زمانی که سنگ های کوبیده شده بر روی این دستگاه قرار می‌ گیرند با لرزش های شدید پودر سنگ های ریز از منافذ توری ها رد می شوند و آن قطعات بزرگتر دوباره به دستگاه های کوبشی برمی گردند و به این ترتیب پودر سنگ تولیدی در اندازه دلخواه مشتریان بسته بندی و عرضه می گردد.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

کارخانه پودر تالک رنگسازی

پودر تالک، یکی از مهمترین مواد اولیه در صنعت رنگسازی می باشد. خواص نرمی و آبگریزی این ماده، آن را به ماده ای محبوب در صنایع رنگسازی و محصولات پوششی تبدیل کرده است. تالک، ماده ای معدنی است که به صورت عمده تهیه شده و در اختیار کارخانه ها قرار می گیرد. یک کارخانه پودر تالک رنگسازی وظیفه دارد، پودری مرغوب برای ساخت رنگ در اختیار صنایع قرار بدهد. پودر تالک، به دلیل کیفیت بالا در صنعت ساخت رنگهای تزیینی و انواع پوشش ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است، رنگهای تهیه شده از پودر تالک از مقاومت بالایی در مقابل سایش یا ترک خوردگی نیز برخوردار هستند. مجموعه آروشا پودر یک کارخانه پودر تالک رنگسازی معتبر در ایران و جهان است که با تولید مرغوب ترین پودر تالک موجود در بازار به این اعتبار و شهرت رسیده است. تجهیزات به روز و کادر مجرب این کارخانه، نقش به سزایی در کیفیت محصولات آن دارد.

لیست قیمت پودر تالک عایق لوله

یکی از کاربردهای پودر تالک در صنعت، استفاده از آن جهت عایق سازی انواع لوله می باشد. مقاومت بالای پودر تالک در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید، باعث شده تا این پودر کاربرد گسترده ای در عایق سازی لوله ها داشته باشد. لیست قیمت پودر تالک عایق لوله معمولا بر حسب کیفیت آن تعیین می شود. شرکت آروشا پودر علاوه بر فعالیت به عنوان یک کارخانه پودر تالک رنگسازی، در زمینه تولید پودر تالک مناسب عایق سازی نیز فعالیت می کند و محصولات با کیفیت خود را در دسترس صنایع قرار می دهد.

معتبرترین شرکت تولید بهترین تالک کرمان

کرمان، یکی از معتبرترین استان های فروشنده تالک سبز می باشد. تالک سبز رنگ، مرغوب ترین نوع تالک است که این مرغوبیت در کیفیت محصولات تولیدی صنایع تاثیرگذار خواهد بود. شرکت آروشا پودر با خرید تالک عمده از کرمان، به عنوان نمایندگی فروش  تالک سبز در ایران فعالیت می کند. تالک سبز، به صورت خام از کرمان خریداری شده و در کارخانه مورد بررسی قرار می گیرد و پس از طی مراحل کنترل کیفیت، با استفاده از دستگاه هایی مدرن فرآوری شده و در اختیار صنایع قرار می گیرد.

از طرفی به دلیل محدودیت منابع جهانی، این شرکت وظیفه صادرات تالک سبز را نیز به عهده گرفته است. وجود محدودیت برای یافت تالک سبز در دنیا باعث شده تا دیگر کشورها برای خرید آن مبالغ بالایی بپردازند. بنابراین در کنار تولیدات داخلی، صادرات عمده این محصول به کشورهای دیگر می تواند به رونق اقتصاد کشور کمک نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین: 52

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت