تالک برای استحکام کامپاند پ پ و صنایع پلیمر

تالک مخلوطی از هیدرات منیزیم و سیلیکات منیزیم است که ساختاری ورقه ای می باشد. وجود لایه ای از بروسیت میان لایه های سیلیس باعث شده تا اتحاد آنها به صورت لغزنده ایجاد شود. در نتیجه این ساختار، نرمی فراوانی به وجود آمده است که در کمتر عناصری می توان نظیر آن را مشاهده کرد. به طوری که به شکلی چرب یا صابون مانند دیده می شود و مسلما این خصوصیات برای روان سازی به خصوص در دماهای بالا بسیار کارآمد خواهد بود. ویژگی های تالک موجب شده تا از آن در موارد مختلف، از جمله برای استحکام کامپاند پ پ بهره برداری شود. بسیاری از شما همواره در طول، هر روز از زندگی خود شاید بارها با وسائل و محصولاتی مواجه شوید که در ساخت‌شان از این کانی استفاده شده است.

تالک برای استحکام کامپاند پ پ و صنایع پلیمر

شرکت تولید پودر تالک مرغوب

خواص شیمیایی پودر تالک صنایع گوناگون را به سمت این کانی سوق می دهد. در کارگاه های رنگ سازی هم به صورت مستمر از پودر تالک سفید و مرغوب بهره می برند. بدین ترتیب رنگ های تولیدی کاملا روان و صاف و یکدست ارائه می شود و از درخشندگی خاصی برخوردار می باشند. علاوه بر این، حجم دهی به محصولات را به دنبال خواهند داشت که موجب صرفه جویی در هزینه های تولید می گردد. سازندگان لوازم آرایشی هم از کاربران و مصرف کنندگان تالک پودری می باشند. شرکت های تولیدی محصولات آرایشی برای ساخت اقلامی همچون: کرم پودر، براق کننده مو، ماسک صورت، شوینده ها، نرم کننده های سر و بدن و یا لاک ناخن، از این کانی کارآمد و فوق العاده بهره برداری می کنند.
این فرایند فوائد بسیاری در روند ساخت به ارمغان می آورد که از این قبیل می توان به: نرم شدن تولیدات، براق شدن، جذب چربی و آب و جلوگیری از پخش شدن مواد آرایشی بر روی پوست اشاره نمود. زمانی که به ترکیب کامپاند پ پ  یا (پلی پروپیلن) تالک اضافه می گردد، مدول الاستیسیته نیز افزایش می یابد. بدین ترتیب ذرات تالک منتشر در مواد کاملا سفت می گردند و در نهایت تحریک پذیری کامپاند را کند خواهد کرد. از طرفی مدول خمشی و ضربه پذیری محصول نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین وجود تالک در کامپاند پ پ برای افزایش مدول خمشی و کششی، استحکام و سختی مواد بسیار موثر خواهد بود.

پودر تالک اصل را از ما بخرید
>>

پودر کلسیم کربنات سفید

مرکز فروش تالک برای استحکام کامپاند پ پ

در کارخانجات مجهز شرکت آروشا برای تولید محصولاتی که بمنظور استحکام کامپاند پ پ بکار برده می‌شود، از بهترین تالک موجود استفاده می کنند. بدین ترتیب پودر تالک پلیمر از خالصی لازم برخوردار بوده و کیفیت مناسبی دارند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز بدین.

میانگین امتیاز: 4.5 / 5. تعداد رای: 20

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت