تالک برای استحکام کامپاند پ پ و صنایع پلیمر

4.8
(51)

تالک مخلوطی از هیدرات منیزیم و سیلیکات منیزیم است که ساختاری ورقه ای می باشد. وجود لایه ای از بروسیت میان لایه های سیلیس باعث شده تا اتحاد آنها به صورت لغزنده ایجاد شود. در نتیجه این ساختار، نرمی فراوانی به وجود آمده است که در کمتر عناصری می توان نظیر آن را مشاهده کرد. به طوری که به شکلی چرب یا صابون مانند دیده می شود و مسلما این خصوصیات برای روان سازی به خصوص در دماهای بالا بسیار کارآمد خواهد بود. ویژگی های تالک موجب شده تا از آن در موارد مختلف، از جمله برای استحکام کامپاند پ پ بهره برداری شود. بسیاری از شما همواره در طول، هر روز از زندگی خود شاید بارها با وسائل و محصولاتی مواجه شوید که در ساخت‌شان از این کانی استفاده شده است.

تالک برای استحکام کامپاند پ پ و صنایع پلیمر

شرکت تولید پودر تالک مرغوب

خواص شیمیایی پودر تالک صنایع گوناگون را به سمت این کانی سوق می دهد. در کارگاه های رنگ سازی هم به صورت مستمر از پودر تالک سفید و مرغوب بهره می برند. بدین ترتیب رنگ های تولیدی کاملا روان و صاف و یکدست ارائه می شود و از درخشندگی خاصی برخوردار می باشند. علاوه بر این، حجم دهی به محصولات را به دنبال خواهند داشت که موجب صرفه جویی در هزینه های تولید می گردد. سازندگان لوازم آرایشی هم از کاربران و مصرف کنندگان تالک پودری می باشند. شرکت های تولیدی محصولات آرایشی برای ساخت اقلامی همچون: کرم پودر، براق کننده مو، ماسک صورت، شوینده ها، نرم کننده های سر و بدن و یا لاک ناخن، از این کانی کارآمد و فوق العاده بهره برداری می کنند.
این فرایند فوائد بسیاری در روند ساخت به ارمغان می آورد که از این قبیل می توان به: نرم شدن تولیدات، براق شدن، جذب چربی و آب و جلوگیری از پخش شدن مواد آرایشی بر روی پوست اشاره نمود. زمانی که به ترکیب کامپاند پ پ  یا (پلی پروپیلن) تالک اضافه می گردد، مدول الاستیسیته نیز افزایش می یابد. بدین ترتیب ذرات تالک منتشر در مواد کاملا سفت می گردند و در نهایت تحریک پذیری کامپاند را کند خواهد کرد. از طرفی مدول خمشی و ضربه پذیری محصول نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین وجود تالک در کامپاند پ پ برای افزایش مدول خمشی و کششی، استحکام و سختی مواد بسیار موثر خواهد بود.

قیمت ارزان پودر تالک صنعتی درجه یک
>>

نوع بسته بندی پودر تالک افغان

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 800-1200 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

قیمت پودر تالک در بازار

قیمت پودر تالک در بازار مهمترین عامل برای افزایش و کاهش کاربرد های این ترکیبات در صنایع مختلف می باشد چون این ترکیبات در رده پر کننده های طبیعی و معدنی دسته‌بندی می‌ شوند که مسلماً جایگزین های زیادی برای آنها وجود دارد و  و از آنجایی که تولیدکنندگان همیشه به دنبال کاهش هزینه های تولیدی خواهند بود، طبیعتاً در صورتی پودر تالک را انتخاب می‌ کنند که دارای پایین ترین قیمت نسبت به رده های خود باشد.

قیمت پودر تالک در بازار همچنین به میزان فعالیت شرکت های تولیدی و افزایش میزان تقاضا و عرضه به بازار وابسته می‌ باشد، پس با وجود ذخایر معدنی و غنی کانی های تالک انتظار می رود تولیدکنندگان این فرآورده های معدنی، فعالیت خود را بیشتر کرده و بتواند پودر های تالک را در حجم های بالا ارائه نمایند، این اقدام به یکسان سازی و تعادل در بازار خرید و فروش این تولیدات کمک زیادی می‌ کند.

بهترین توزیع کننده پودر تالک

بهترین توزیع کننده پودر تالک باید رضایت مشتریان برایش اهمیت داشته باشد، در صورتی که برخی از مراکز توزیع کننده واسطه این پارامتر برای آنها اهمیت نداشته و تنها با هدف به دست آوردن سود بیشتر محصولاتی را ارائه می نمایند و با وجود این مورد بهتر است خریداران پودر تالک را از معتبرترین مراکز توزیع کننده خریداری نمایند؛ اما شاید این سوال برای تمامی متقاضیان مطرح شود که چگونه معتبرترین مرکز توزیع این ترکیبات را شناسایی کنند؟

در میان کارخانه های تولید کننده فرآورده های معدنی، برند های آشنا و معروفی هم فعالیت می نمایند که خریداران در اولین مرحله می توانند با اعتبار سنجی این برند ها معتبر ترین مراکز توزیع کننده را شناسایی نمایند؛ بر مبنای همین گفته ما در این بخش از محتوا شرکت آروشا پودر را مهمترین و بزرگترین توزیع کننده پودر تالک معرفی می نماییم تا شما مشتریان گرامی به راحتی بتوانید به محصولاتی با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت دسترسی داشته باشید.

مرکز فروش تالک برای استحکام کامپاند پ پ

در کارخانجات مجهز شرکت آروشا برای تولید محصولاتی که بمنظور استحکام کامپاند پ پ بکار برده می‌شود، از بهترین تالک موجود استفاده می کنند. بدین ترتیب پودر تالک پلیمر از خالصی لازم برخوردار بوده و کیفیت مناسبی دارند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین: 51

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت