مهمترین ویژگی های تالک رنگسازی چیست

4.9
(50)

تالک رنگسازی یک نمونه از پودر معدنی تالک است که  به دلیل کیفیت خاصی که به رنگ می دهد، کاربرد گسترده ای در این صنعت دارد. در تولید رنگ های تزئینی که برای نما و داخل ساختمان استفاده می شود از تالک به عنوان یک پرکننده استفاده می شود. همچنین برای افزایش مقاومت رنگ در برابر خوردگی و چسبندگی رنگ از تالک رنگسازی استفاده می شود.

مهمترین ویژگی های تالک رنگسازی چیست

قیمت بهترین تالک رنگسازی

تالک رنگسازی به دلیل استفاده در صنعت رنگسازی دارای مش و دانه بندی خاصی است. شرکت آروشا پودر با توجه به اهمیت رعایت استاندارد و کیفیت در تولیدات ارائه  دهنده نمونه های بسیار مناسبی از تالک مورد استفاده در رنگسازی هستند. گروه آروشا پودر علاوه بر تولید تالک مورد استفاده در رنگسازی به تولید تالک سبز نیز اقدام نموده است. قیمت بهترین تالک رنگسازی تحت تاثیر چند مورد مهم ممکن است تغییر کند:

 • دانه بندی مورد نیاز برای تولید محصول نهایی
 • عرضه مستقیم یا با واسطه مشتری
 • هزینه هایی بسته بندی و حمل و نقل

منطقه سلفچگان با دارا بودن معادن تالک با کیفیت اقدام به ارائه نمونه های با کیفیت از این ترکیب به مخاطبان خود نموده است. مجموعه کارخانجات آروشا پودر برای دسترسی مخاطبان به این محصول با ارائه یک لیست مناسب ازقیمت محصولات تولیدی تالک سلفچگان دسترسی مخاطبان را به این محصولات فراهم آورده است.

بزرگترین کارخانه تولید پودر تالک

کارخانه های بزرگی در سراسر ایران اقدام به تولید تالک سبز می نمایند. یکی از معتبرترین تولیدکنندگان تالک سبز و از خاص ترین تولیدکنندگان تالک ایزوگام گروه آروشا پودر است. مخاطبان این محصول می توانند با تماس با بخش فروش محصولات کارخانجات آروشا پودر اقدام به تهیه پودر تالک سبز و تالک رنگسازی از این مجموعه نمایند. این مجموعه یکی از بزرگترین کارخانه های تولید پودر تالک می باشد.
پودر تالک سفید از جمله ترکیباتی است که در تهیه رنگ های روشن مورد استفاده قرار می گیرد. اهمیت رعایت استاندارد در کیفیت و دانه بندی  محصولات از موارد مهمی است که تولیدکنندگان پودر تالک سفید باید به آن توجه دارند.

 • رعایت اصول استاندارد در تهیه محصول
 • تنوع در تولیدات
 • ارائه آنالیز محصولات به مشتری
 • ارائه محصول با کیفیت بالا
تولید پودر تالک سفید با استفاده از فناوری‌های نوین
>>

تولیدکنندگان پودر تالک سفید از جمله مجموعه کارخانجات آروشا، با توجه به استانداردهای خاصی که در تهیه انواع رنگ و پوشش وجود دارد با ارائه تالک با کیفیت امکان دسترسی این محصول را برای همگان فراهم آورده اند. مهمترین ویژگی تالک رنگسازی عبارتند از:

 • پوششی ضد ضربه و انعطاف پذیر ایجاد می کند.
 • مقاومت بالایی در مقابل خوردگی دارد.
 • با افزودن آن به سیلیکات لایه های پوششی بهبود پیدا می کنند.
 • به عنوان یک ماده آزاد کننده رنگدانه  باعث بهبود اثر رنگ آمیزی می شویم.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

فروش عمده پودر تالک

فعالان تجاری و اقتصادی بسیار زیادی در بازار تولید و فروش عمده پودر تالک به فعالیت مشغول هستند چرا که این ترکیبات دارای کاربرد های بی شماری در صنایع مختلف بوده و در حال حاضر به عنوان ارزان قیمت ترین محصولات ارائه می گردند؛ از آنجایی که در بازار خرید و فروش محصولات شیمیایی خرید از یک فروشنده معتبر، با سابقه و قابل اطمینان دغدغه اصلی خریداران و مصرف کنندگان این محصولات به نظر می‌ رسد، در واقع وجود یک فروشنده معتبر و یک مرکز فروش مرجع ضروری است و با وجود چنین مرکزی تمامی خریداران می‌ توانند به محصولاتی با بالاترین کیفیت دسترسی داشته و از آن طرف خروجی تولیدات خود را نیز تضمین نمایند.

در حال حاضر فروش عمده پودر تالک توسط شرکت آروشا پودر یک فعالیت ویژه به نظر می رسد و تمامی خریداران پودر تالک می توانند این محصولات را با همان مشخصات و ویژگی های قابل توجه و تعریف شده در حوزه کاری خود در اختیار بگیرند؛ اروشا پودر فروش عمده  پودر تالک را برای هر یک از صنعتگران در بسته بندی های متنوع انجام می دهد، اما از آنجایی که این ترکیبات بسیار ریز و نرم هستند، بهترین بسته بندی همان کیسه های لایه دار با حجم های مختلف می باشد، پودر تالک در گروه نرم ترین تولیدات قرار می‌ گیرد و به واسطه همین ویژگی ها در برخی از صنایع بهره برداری می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت