تولیدکننده فلدسپار پتاسیک

4.9
(32)

تولیدکننده فلدسپار پتاسیک، با شناخت نیاز بازار های هدف نقش اساسی را در افزایش فروش و صادرات این ترکیبات بر عهده گرفته است و در واقع از این طریق ارزآوری و اشتغال زایی خوبی در داخل کشور فراهم می‌ گردد؛ فلدسپات در سال‌ های اخیر میزان تولید رو به رشدی را شامل شده است و افزایش میزان صادرات و عدم واردات آن نشان دهنده این موضوع است که میزان تولید آن در داخل کشور جوابگوی نیاز های داخلی بوده و کشور قادر است مازاد آن را به دیگر کشور ها صادر نماید.

تولیدکننده فلدسپار پتاسیک

کارخانه تولید فلدسپات پتاسیک درجه یک شیراز

در کارخانه تولید فلدسپات پتاسیک درجه یک شیراز، مراحل متفاوتی برای فراوری و پردازش بیشتر این فرآورده‌ ها پشت سر گذاشته می‌ شود؛ در این میان مرحله خالص سازی و ارتقای درجه خلوص این تولیدات از اهمیت فوق العاده برخوردار می‌ باشد و معمولاً در تولید فلدسپات‌ های تجارتی از فرایند های فلوتاسیون اسیدی و جدایش مغناطیسی استفاده می‌ شود.

در این مراکز فرآوری بر اساس نوع ناخالصی‌ ها، فرایند فلوتاسیون در چندین مرحله تکرار می‌ شود؛ در بهترین کارخانه‌ های تولید کننده، این فرایند ها در سه مرحله اساسی به منظور جدایش میکا، گارنت‌ های آهن‌ دار و کوارتز انجام می‌ پذیرد و در صورتی که خوراک اولیه استحصال شده فاقد میکا باشد، مرحله فلوتاسیون میکا حذف می‌ شود.

به صورت کلی ناخالصی اصلی بلور های درشت فلدسپات مربوط به آهن می‌ شود که برای حذف آنها، بعد از پودر کردن ترکیبات فرایند شناورسازی انجام می‌ پذیرد و در یک مخزن بزرگ توسط یک جمع کننده آنیونی تمامی ناخالصی‌ ها از مجموعه حذف می‌ شوند و در واقع یک آمین دیگر وارد مرحله تولید شده و انواع فلدسپات را جمع آوری می‌ کند و کوارتز را در محیط باقی می‌ گذارد؛ در این میان برای اطمینان بیشتر از درجه خلوص بالای انواع فلدسپات، از یک آهنربا با شدت بالا برای نهایی کردن مرحله تصفیه استفاده می‌ شود.

قیمت فلدسپات کلسیم کرج
>>

قیمت بهترین فلدسپات پتاسیک درجه یک مشهد

قیمت بهترین فلدسپات پتاسیک درجه یک مشهد، توسط واحد های تولید کننده برتر بر اساس استراتژیک‌ های دقیق تعیین می‌ شود و در نهایت قیمت منصفانه‌ ای به مشتریان و خریداران اعلام می‌ گردد؛ برای قیمت گذاری پودر های معدنی همچون فلدسپات یک استراتژیک کلی در نظر گرفته می‌ شود و قیمت گذاری این ترکیبات بر حسب هزینه‌ های تولیدی، بر حسب ارزش کالا در ذهن مشتری و بر اساس بازار انجام می‌ پذیرد.

در استراتژیک قیمت گذاری انواع فلدسپات بر حسب هزینه‌ ها، تمامی هزینه‌ های تولید در نظر گرفته می‌ شود و در نهایت کارخانه‌ های تولید کننده میزان سود مطلوب خود را هم مشخص می‌ کنند و این موارد را در کنار یکدیگر قرار داده و در نهایت یک عددی را برای فروش این محصولات در نظر می‌ گیرند.

استراتژیک قیمت گذاری انواع فلدسپات بر اساس بازار به نحوه فعالیت فروشنده‌ ها مربوط می‌ شود و در واقع هر یک از فروشنده‌ های فلدسپات بر اساس شرایط و موقعیت خود میزان سودی را بر روی قیمت قبلی اعمال می‌ نمایند و در این شرایط طبیعتاً خرید از واحد های تولید کننده به صرفه‌تر است.

مرکز توزیع فلدسپار پتاسیک خالص مشهد

در مرکز توزیع فلدسپار پتاسیک خالص مشهد، اطلاعاتی در مورد شرایط بازار اعلام می‌ گردد تا خریداران در این فرصت بتوانند تغییر و نوسانات بازار را تشخیص داده و با قیمت‌ های منطقه به خرید و فروش مواد معدنی بپردازند؛ در خرید و فروش انواع فلدسپات، تحلیل میزان تقاضا و عرضه اهمیت زیادی دارد و بهتر است بر اساس تقاضا و عرضه تصمیم گیری نهایی در این میان انجام پذیرد؛ این دو عامل به صورت مستقیم قیمت نهایی انواع فلدسپات را تحت تاثیر قرار می‌ دهند.

فروش بهترین فلدسپات کلسیم
>>

در مرکز توزیع انواع فلدسپات پتاسیک خالص مشاوره‌ های تخصصی در مورد نحوه تولید این ترکیبات و تفاوت بین آنها هم ارائه می‌ گردد و این پارامتر از دیگر ویژگی‌ هایی است که خریداران می‌ توانند به آن توجه کرده و یک خرید مقرون به صرفه‌ای را در این میان به انجام برسانند.

مرکز توزیع فلدسپار پتاسیک خالص مشهد

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 32

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت