مجهزترین کارخانه تولید پودر تالک تبریز

4.8
(61)

در این محتوا به مبحث تولید پودر تالک تبریز که یکی از با کیفیت ترین محصولات بازار صنایع است، می پردازیم. مزیت های پودر تالک را برشمرده و کاربرد آن در صنایع گوناگون را بررسی می کنیم. همچنین نکاتی در مورد قیمت تالک تبریز و مزایای فروش عمده و مستقیم آن به مصرف کننده ارائه خواهیم کرد.

مجهزترین کارخانه تولید پودر تالک تبریز

تولید پودر تالک تبریز

تبریز، یکی از اصلی ترین استان های فروشنده تالک خام می باشد. تالک، یکی از مهمترین مواد اولیه در صنعت رنگسازی و عایق سازی می باشد. خاصیت آبگریزی و مقاومت در برابر اشعه UV این ماده، آن را به ماده ای پرطرفدار در صنایع رنگسازی و عایق سازی تبدیل کرده است.

تولید پودر تالک تبریز یکی از اصلی ترین تولیدات شرکت آروشا پودر می باشد. متخصصان و کارشناسان شاغل در مجموعه ما، تالک خام خریداری شده از تبریز را مورد آزمایش های شیمیایی گوناگون قرار می دهند تا از بهترین نوع تالک برای تولید پودر تالک درجه یک استفاده نمایند. تولید پودر تالک تبریز در این مجموعه توسط فرمولاسیون تیم فنی مهندسی و با استفاده از دستگاه های مجهز انجام می شود همین امر سبب شده تا این مجموعه به عنوان نمایندگی فروش تالک ممتاز در ایران شناخته شود.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

لیست قیمت بهترین تالک تبریز

همانطور که گفته شد، تبریز از معتبرترین منابع استخراج تالک خام می باشد. اما جالب است بدانید، لیست قیمت تولید پودر تالک تبریز در کارخانه آروشا پودر، تفاوت چندانی با دیگر محصولات ندارد. این به صرفه بودن قیمت به این خاطر است که مجموعه ما، جهت حفظ منافع صنایع تولیدکننده، محصولات را به صورت مستقیم به آنها عرضه می کنند. بسیاری از شرکت های تولیدکننده مواد اولیه صنایع، برای فروش و تبلیغ محصولات بی کیفیت خود از واسطه استفاده می کنند.

واسطه وظیفه دارد تا کالای نامرغوب را با تبلیغ های دروغین به قیمت کالای درجه یک به مشتری عرضه کند. اما مجموعه ما با حذف واسطه، محصولات با کیفیت خود را با قیمتی بسیار مناسب به مصرف کننده عرضه می نماید. حجم بالای صادرات سالانه محصولات کارخانه ما، مهر تاییدی بر اثبات کیفیت آنها می باشد.

تفاوت پودر تالک با دیگر پودر سنگ ها

پودر تالک در کنار دیگر پودر سنگ ها همچون کربنات کلسیم به صورت گسترده در صنایع شیمیایی، رنگ، سرامیک، لاستیک، کاغذ سازی و سایر صنایع مورد بهره‌برداری قرار می‌ گیرد؛ تفاوت و شباهت های بین این پودر های میکرونیزه وجود دارد که شناخت آنها برای برخی حائز اهمیت می باشد، ما در این محتوا تفاوت بین پودر تالک و پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم را بیان می‌ کنیم .

این تولیدات در وهله اول شباهت زیادی به یکدیگر دارند و به عنوان پرکننده در صنایع به مصرف می رسند، ویژگی های پودر تالک در قیاس با دیگر پودر سنگ های طبیعی در استحکام بالاتر، دوام مقاوم تر در برابر حرارت و پایداری ابعادی بیشتری دیده می شود و این ویژگی ها به دلیل ساختار مولکولی و شکل پوسته پوسته بودن تالک های معدنی می باشد، همچنین این تولیدات اثر تقویت کنندگی دارند، قیمت مناسب و سفیدی این تولیدات نیز مدنظر  است.

تفاوت این محصولات از نظر نوع کاربرد آنها هم دیده می شود، به عنوان مثال پودر تالک به عنوان نرم ترین پودر معدنی در تولید پودر های بچه و انواع کرم پودر های آرایشی بهره برداری می گردد، این ترکیبات بدون بو و غیر سمی هستند و استفاده از آنها هیچ محدودیتی برای مصرف کنندگان در این زمینه ندارد؛ صورت کلی می‌ توان عنوان کرد پودر تالک و دیگر پودر سنگ ها از قیمت فروش مناسبی برخوردار هستند و با هدف کاهش هزینه های تولیدی و از آن طرف افزایش خصوصیات مثبت محصولات تولید شده از این فرآورده ها بهره برداری می گردد.

فروشنده بهترین تالک لاستیک سازی

یکی از مصارف پودر تالک، استفاده از آن در صنعت لاستیک سازی می باشد. خاصیت آبگریزی، انعطاف پذیری و مقاومت بالای این پودر در مقابل اشعه های مضر خورشید، باعث شده تا این محصول به ماده اولیه ای محبوب در صنایع لاستیک سازی تبدیل شود. لاستیک های تهیه شده از پودر تالک، معمولا از کیفیت بالایی برخوردار هستند و با حضور طولانی مدت در مقابل نور آفتاب، دچار فرسایش و خوردگی نمی شوند.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا از جمله تولید کنندگان پودر تالک کیسه ای محسوب می شود که محصولات خود را به صورت کیسه ای و عمده در اختیار صنایع تولید لاستیک قرار می دهد. فروش عمده محصول باعث بهره وری بیشتر مصرف کننده و صرفه جویی در هزینه های او خواهد شد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین: 61

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت