بزرگترین کارخانه تولید پیگمنت اخرا قرمز

4.9
(73)

در کشور ما معادن بسیار زیادی وجود دارد و این امر باعث شده این کشور در زمره تولیدکنندگان بزرگ مواد معدنی همچون پیگمنت اخرا قرمز قرار گیرد. پیگمنت اخرا قرمز از اکسید آهن، خاک رس و ماسه به دست می آید که دارای خصوصیات بالقوه و کاربرد گسترده است. وسعت کاربرد این پودر معدنی و منابع انبوه موجود در ایران باعث شده ایران به عنوان بزرگترین تولیدکننده این پودر معدنی شناخته شود.

بزرگترین کارخانه تولید پیگمنت اخرا قرمز

تولید پیگمنت اخرا قرمز

گروه صنعتی کارخانجات آروشا پودر به عنوان بزرگترین تولید کننده پیگمنت اخرا قرمز شناخته شود. کیفیت مرغوب محصولات این کارخانه باعث شده است تا به عنوان برترین تولیدکننده این پودر معدنی شناخته شود. دستیابی به این رتبه به پیمودن مسیر طولانی و دشوار نیاز دارد. این مسیر شامل تامین مواد اولیه، تجهیز کارخانه و عملکرد نیروها و در نهایت عرضه تولیدات، مدیریت مناسب و برخورداری از تخصص لازم می باشد. کارخانه های صنعتی و تولیدی بسیار زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند اما محصولات ارائه شده آن ها از کیفیت مطلوب برخوردار نمی باشند.

امروزه علاوه بر این که صادرات پیگمنت اخرا قرمز رونق قابل توجهی یافته است در داخل کشور نیز دارای کاربردهای گسترده می باشد. صنایع مختلف از این پودر معدنی در پروسه تولید خود استفاده می کنند. این امر پیدایش شرکت های تولیدی این پودر معدنی را به همراه داشته است.

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

شرکت تولید پیگمنت اخرا هرمز

شرکت آروشا پودر یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولیدکننده پیگمنت اخرا هرمز می باشد. پودر معدنی تولید شده در این شرکت صنعتی و تولیدی دارای ترکیبات غیر سمی، بی بو و طبیعی می باشد. این پودر معدنی در این شرکت دارای رنگ دهی نسبتا بالاست. این پودر معدنی بر خلاف شیمیایی بودن به عنوان ماده رنگ ده دوستدار طبیعت شناخته می شود.

این محصول میکرونیزه به عنوان محبوب تری رنگدانه در حوزه تولید کفپوش، موزاییک و بتن شناخته می شود. از مهمترین خواص این پودر معدنی می توان به مقاومت نسبتا بالای آن در برابر تغییر رنگ اشاره کرد.

مهمترین مشتریان این پودر معدنی واحدهای صنعتی، تولید جواهر، کاغذ، مواد آرایشی، صنایع لاستیک و پلاستیک هستند. واحدهای تولید پیگمنت اخرا قرمز در این شرکت صنعتی و تولیدی تمام سعی خود را نموده اند تا محصولات خود را با کیفیت عالی ارائه دهند.

تمامی صنعتگران وابسته به این ترکیبات در واقع به خاطر همان قدرت رنگ‌ دهی، سازگاری با محیط زیست و حفاظت بیشتر از این تولیدات در حوزه‌ های تولیدی خود استفاده می‌ نمایند؛ همان طور که می‌ دانید در سال‌ های اخیر به دلیل صنعتی شدن تمامی واحد های تولیدی و همان مسئله بزرگ آلودگی محیط زیست تولیداتی که سازگاری لازم با محیط زیست را دارند به عنوان بهترین انتخاب پیشنهاد می‌ گردند و این یکی دیگر از دلایلی است که در واقع این ترکیبات در حجم‌ های بسیار بالایی به مصرف می‌ رسند.

بزرگترین تولید کننده پودر اخرا هرمز در سطح خاورمیانه

معادن اکسید آهن قرمز در بسیاری از نقاط جهان دیده می‌ شوند اما از معدودی از آنها برای ساخت پیگمنت‌ های قرمز رنگ استفاده می‌ شود و از نظر کانی شناسان اصلی‌ ترین معدن آنها در جزیره هرمز ایران واقع می‌ باشد، به همین دلیل کشور ایران جزو بزرگترین تولید نندگان پودر اخرا هرمز در خاورمیانه می‌باشدالبته ناگفته نماند که علاوه بر معادن قابل توجه تولید کنندگان برتری هم در این زمینه در ایران فعالیت می‌نمایند و با همت و تلاش شبانه روزی توانستند اندازه‌های بسیار ریزی از این پودرهای میکرونیزه را تولید کرده و به صورت تخصصی برای هر صنعتی ارائه می‌نمایند

بزرگترین کارخانه تولید پیگمنت اخرا قرمز

معتبرترین شرکت خاک اخرا بندرعباس

کارخانه آروشا پودر که امروزه به عنوان فروشنده رنگ اخرایی صادراتی برتر شناخته می شود اقدام به توزیع پودر اخرایی قرمز نموده است. برای خرید رنگ اخرا بندرعباس از این شرکت صنعتی و تولیدی کافی است وارد وب سایت آن شده و سفارش خرید خود را ثبت نمایید. پس از ورود به این وب سایت می توانید محصولات مختلف این شرکت صنعتی و تولیدی را مشاهده کرده و قیمت های آن را با دیگر واحد های تولید کننده پیگمنت اخرا قرمز مقایسه نمایید.

بدون شک پس از مقایسه قیمت ها متوجه خواهید شد که تمامی قیمت های این شرکت تولیدی و صنعتی کاملا مقرون به صرفه هستند. همچنین محصولات این شرکت علاوه بر قیمت منصفانه از کیفیت نسبتا بالایی برخوردار هستند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 73

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت