آهک هیدراته با قابلیت تأمین حجم بالا از تولید کننده معتبر

4.9
(50)

تولید کننده آهک هیدراته بر مبنای فعالیت هایی که به انجام می رساند، در بین صنعتگران شناخته شده است چون متقاضیان این ترکیبات همیشه به دنبال خرید بهترین محصول هستند و از آن طرف می توانند نتایج مثبتی را در خطوط تولیدی خود داشته باشند.

تولید کننده آهک هیدراته

انواع آهک میکرونیزه

انواع آهک میکرونیزه از نظر اندازه ذرات و درجه خلوص با یکدیگر تفاوت هایی دارند و معمولاً در مش بندی های بالا و پایین دارای کاربرد های وسیعی در صنایع مختلف هستند؛ این تولیدات معمولاً در مش بندی های 100 به بالا قابل عرضه هستند و هر چقدر عدد مش بندی آنها پایین تر باشد، بدین معنی است که قیمت پایین تری دارند و فرآیند های تولید آنها راحت‌ تر بوده است.

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

کاربرد آهک در صنعت فولاد سازی

کاربرد آهک در صنعت تولید فولاد در مراحل مختلفی به چشم می‌ خورد، این تولیدات معمولاً در تصفیه اولیه و در تصفیه فولاد نقش مهمی را بازی می‌ کنند و وجود آنها باعث می‌ شود که در نهایت فولاد تولید شده کیفیت مطلوب و قابل قبولی داشته باشد؛ در کوره های قوس الکتریکی، ضایعات آهن و استیل همراه با سنگ های آهن برای ذوب شدن جمع می شوند و با جریان الکتریسیته فرایند ذوب شدن آنها انجام می پذیرد؛ در این مرحله آهک زنده به عنوان عامل گدازنده به کوره قوس الکتریکی اضافه می‌ شود و میزان مصرف آهن در این بخش از تولید فولاد به اندازه ۵۰ تا ۱۲۰ پوند به ازای هر تن فولاد تولید شده می باشد.

اهن ذوب شده در این مرحله برای تولید فولاد مقاوم در برابر حرارت باید به کوره های پایه اکسیژنی انتقال پیدا کند تا در این میان اکسیژن با سرعت بالایی به آهن مذاب تزریق شود، در نتیجه کربن و ناخالصی‌ ها اکسید می شوند.

آهک زنده در این بخش برای حذف فسفر و گوگرد کاربرد دارد و بعد از شروع دمیدن اکسیژن به داخل این کوره های مخصوص اضافه می گردد، میزان مصرف آهک بر اساس استاندارد های ثبت شده در این مرحله بین ۱۵۰ پوند اعلام شده است.

فروش عمده آهک

فروش عمده آهک به صورت بسته بندی یا فله متناسب با نیاز صنعتگران صورت می‌ پذیرد و کارخانه هایی که به صورت مستقیم با متقاضیان این تولیدات در ارتباط هستند می توانند با راهنمایی و مشاوره دادن در زمینه نوع بسته بندی و نوع حمل و نقل در خرید مقرون به صرفه به متقاضیان کمک نمایند.

در مجموعه صنعتی آروشا پودر مشاوره های در مورد انواع آهک تولید شده و مشخصات ویژه این محصولات ارائه داده می‌ شود و مسلما در این شرایط خریداران بهتر می توانند تصمیم به خرید متناسب محصولات نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت