انتشار لیست قیمت خرید آهک زنده میکرونیزه

4.8
(43)

انتشار لیست قیمت خرید آهک زنده میکرونیزه از طریق وب سایت ‌های اینترنتی تولید کنندگان، فرایندی است که آنها برای یکسان سازی قیمت این محصولات و جلوگیری از انتشار قیمت‌ های کاذب انجام می ‌دهند؛ تولید کنندگان انواع آهک زنده میکرونیزه با فعالیت ‌های تجاری مثبت خود سعی دارند کاربرد های این ترکیبات را چندین برابر نمایند و یا در واقع از واردات آنها جلوگیری کرده و در زمینه صادرات هم فعالیت‌ هایی را به انجام برسانند.

با این اهداف مثبت مسلماً مهمترین مزیت در توسعه اقتصادی کشور نمایان می‌ شود؛ آهک زنده میکرونیزه در برخی از صنایع حکم یک ترکیب موثر در کاهش قیمت محصولات را دارد.

آنالیز فیزیکی آهک زنده کلوخه

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white -lumped-pebble وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

انتشار لیست قیمت خرید آهک زنده میکرونیزه

موارد خرید آهک زنده میکرونیزه

بهترین و به صرفه‌ترین روش خالص سازی سنگ‌ های معدنی آهک و جداسازی ناخالصی ‌های آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن حرارت دهی و انجام عمل پخت می ‌باشد، در ادامه این فرایند ها ناخالصی ‌های عدیدی از این ترکیبات به خصوص گاز های کربنی جدا شده و این ترکیبات به فرم خالص خود  نزدیک‌تر می ‌گردند.

این ترکیبات خالص همان آهک زنده میکرونیزه هستند و بسته به نوع فرآوری ‌هایی که در ادامه مراحل بر روی آنها انجام می ‌شود، در حال حاضر با نام‌ ها و اسامی متنوعی در بین صنعتگران شناخته شده می ‌باشند؛ این ترکیبات کاربرد های گسترده ‌ای را در برخی صنایع برای خود به ثبت رساندند، به همین دلیل بازار خرید و فروش آنها بسیار قابل توجه می‌ باشد.

یکی از مهم‌ترین موارد خرید آهک زنده در استفاده از این محصولات در صنعت ذوب فلزات و فرایند تولید فولاد بر پایه اکسیژن می ‌باشد؛ این ترکیبات در صنایع پتروشیمی هم با برخی از مواد ترکیب می ‌شوند تا بتوانند میزان آب موجود در مخازن را مشخص نمایند.

تولید و فرآوری آهک زنده میکرونیزه

در تولید و فرآوری آهک زنده میکرونیزه، تولید کنندگان برتر باید تمرکز ویژه ‌ای به انتخاب کوره‌ های آهک پزی داشته باشند، این سیستم‌ ها در دو نوع سنتی و صنعتی در بازار موجود هستند که روند کار آنها با یکدیگر کاملاً متفاوت می ‌باشد؛ به صورت کلی فرایند های تولید آهک در کارخانه‌ ها بدین صورت است که بعد از استخراج سنگ ‌های معدنی و کوبش آنها، مرحله پخت در دما های بالای ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد انجام می ‌پذیرد و هر چقدر در این مرحله حساس و مهم دما و حرارت بالاتر و یکسان‌ تری به سنگ‌ های معدنی داده شود، مسلماً خروجی دستگاه‌ ها کیفیت بالاتری خواهند داشت.

با توجه به حساسیت همین مرحله برخی از کارخانه‌ های تولید کننده محصولات بهتر و با کیفیت‌تری را به بازار ارائه می ‌نمایند که نمونه‌ ای از این واحد های تولیدی مجموعه صنعتی آروشا پودر است که با تضمین کیفیت تمامی تولیدات را ارائه می ‌کند؛ برای تجربه خریدی موفقیت آمیز از این واحد تولید کننده پیشرفته می ‌توانید با کارشناسان آن ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین: 43

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت