خرید پودر رنگ گل ماشی درجه یک : کارخانه گل ماشی آروشاپودر

4.6
(42)

رنگدانه ها در تمامی صنایع کاربرد داشته و جزا پرمصرف ترین عناصر محسوب می شوند. همین امر موجب شده تا صنعتگران و تولید کنندگان در هر زمینه و صنعتی، از این مواد بخصوص پیگمنت های معدنی مانند اخرا در فرایندهای صنعتی خود بهره برند. از اینرو خرید رنگ گل ماشی درجه یک نیز در سالهای اخیر افزایش یافته است و متقاضیان بسیاری به این ماده کانی روی آورده‌اند. یکی از خصوصیات بارز و موثر پودر گل ماشی، رنگ‌دهی بالای آن است که توجه اقشار مختلف را به سمت خود جلب نموده است. از طرفی برخی فروشندگان و دلالان پیگمنت ها با ترکیب پودر های خالص و ناخالص بخاطر منفعت خود و برای سودآوری بیشتر، کیفیت محصولات عرضه شده را تا حد زیادی کاهش داده و خریداران را با مشکلات متعددی مواجه ساخته‌اند.

خرید رنگ گل ماشی درجه یک

طیف های مختلف رنگ گل ماشی

رنگ گل ماشی که در گروه پیگمنت های رنگی معدنی حاوی اکسید آهن دسته‌بندی می‌ شود، در واقع به عنوان پایه ای برای رنگ های دیگر قابل استفاده است، این ترکیبات رنگ هایی مثل استخوانی، رنگ های مایل به قرمز، خردلی، زرد و سیاه را در خود گنجانده اند و معمولا بر اساس نوع رنگی که دارند معرفی و قابل استفاده هستند، در ادامه مطلب برخی از فام های رنگی گل ماشی را معرفی خواهیم کرد.

رنگ گل ماشی قرمز: این رنگ تقریباً مقدار نارنجی مایل به قرمز را در بر گرفته است و در اصل ترکیبی از زرد و نارنجی را نشان می دهد.

رنگ گل ماشی روشن و گل ماشی تیره: این محصولات به عنوان رنگدانه های زرد و نارنجی کم رنگ و پررنگ در بازار معرفی می گردند و بیشترین کاربرد را برای نقاشی آبرنگی به خود اختصاص می‌ دهند نقاشی هایی که با این مدل از رنگ ها تولید می شوند به صورت کلی کمی تیره تر هستند.

مجموعه صنعتی تولید و صادرات گل اخرا دلیجان
>>

رنگ گل ماشی طلایی: یکی دیگر از این ترکیبات است که به عنوان رنگ های بسیار خاص شناخته شده می باشد، این ترکیبات از مخلوط شدن رنگ زرد گل ماشی با رنگ زرد کرمی به وجود آمدند و این محصولات هم در نمونه های خیلی تیره و خیلی روشن در بازار معرفی می گردند.

رنگ گل ماشی جگری: این مدل از رنگ ها به عنوان مدل طبیعی رنگ های گل ماشی شناخته شده هستند در محیط کاربری می توانند رنگ های قرمز و قرمز مایل به نارنجی را به خود اختصاص دهند.

آنالیز شیمیایی پودر گل ماشی زرد

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 10.93 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
1.9 so3 0.25 mgo
00 cl 59.54 fe2o3
4.82 loi 6.01 al2o3
26.91 sio2

فروش مستقیم رنگ گل ماشی تهران

همان طور که پیشتر ذکر شد، محصولات بی کیفیت و پودرهای ناخالص در بازار مواد معدنی رشد سریعی داشته و دسترسی به پیگمنت های خالص و مرغوب دشوار شده است. بهمین علت تعدادی از تولید کنندگان پودر گل ماشی، جهت بهبود وضعیت عرضه و برای دستیابی متقاضیان به پودر اصل و خالص، اقدام به فروش مستقیم تولیدات خود نموده‌اند که می تواند تا حدودی به رفع این مشکل کمک نماید. بنابراین خریداران با اطمینان بیشتری به خرید رنگ گل ماشی درجه یک پرداخته و همچنین، در هزینه ها هم صرفه جویی می کنند. قطعا حذف واسطه ها و ارتباط نزدیک تولید کننده و مصرف کننده نقش مفیدی در کاهش نرخ فروش محصول ایفاء خواهد کرد.
البته باید در نظر داشت که هر کارخانه و تولید کننده ای منبع معتبر و مطمیئی محسوب نمی شود و تنها برخی از آنها سطح کیفیت محصولات را ارتقا می دهند. بسیاری از کارخانجات ساخت گل ماشی مواد اولیه مورد نیاز را از معادن نامرغوب و نامعتبر تهیه می نمایند تا در نهایت مخارج تولید را پایین آورده و سود مضاعفی را بدست آورند. این درحالی است که کشور ما یکی از بزرگترین منابع پودر اخرا بشمار می رود و در میان سه تولید کننده بزرگ جهان قرار دارد. بعضی کارخانجات نیز همانند کارخانجات آروشا، با استفاده از استخراج اکسید آهن از معادنی همچون: محلات و هرمز به ساخت زرد گل ماشی مشغول هستند.

مناسب ترین قیمت خرید رنگ گل ماشی درجه یک

از آنجا که گروه صنعتی آروشا بزرگترین تولید کننده پودرهای معدنی می‌باشد و تولیدات خود را مستقیما به خریداران ارایه می دهد، مناسب ترین قیمت خرید رنگ گل ماشی درجه یک را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. محصولات آروشا با توجه به نحوه تولید و درصد خلوص بالا، قدرت رنگدهی بسیار بالایی داشته و نیز مقاومت خوبی در برابر حرارت نشان می دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین: 42

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت