استفاده از سیلیس مخصوص شوینده با بهترین کیفیت و قیمت در بازار

4.8
(44)

استفاده از سیلیس مخصوص شوینده با بهترین کیفیت و قیمت در بازار در حال حاضر از گستردگی ویژه‌ ای برخوردار می ‌باشد و اکثر شرکت ‌های تولید کننده فعال در این میان تمایل زیادی به استفاده از سیلیس دارند؛ پودر سیلیس از نظر جنبه‌ های اقتصادی و همچنین محافظت از محیط زیست نسبت به دیگر فرآورده‌ های پیشنهادی برای این صنعت مزیت های دارد و در واقع با هدف حفظ محیط زیست و کاهش هزینه‌ های تولیدی در این میان به بهره‌برداری می‌ رسد.

سیلیس استاندارد مورد استفاده در صنعت تولید مواد شوینده باید دارای درجه خلوص ۹۹ درصد باشد، این ترکیبات با اندازه ۲ تا ۲۰ میکرون در زمره انواع پودر سیلیس آمورف قرار دارند.

استفاده از سیلیس مخصوص شوینده با بهترین کیفیت و قیمت در بازار

دلایل برتری سیلیس مخصوص شوینده نسبت به فسفر

در صنعت تولید برخی از شوینده‌ ها و پاک کننده ‌ها رایج است که به جای سیلیس میکرونیزه از فسفر هم استفاده شود و بدون شک استفاده از سیلیس به عنوان ترکیب معدنی در این صنعت مناسب ‌تر و مقرون به صرفه‌تر می ‌باشد؛ از مهم‌ترین دلایل برتری استفاده از سیلیس در این صنعت مهم می ‌توان به جلوگیری از آلودگی ‌های محیطی اشاره کرد.

خرید سیلیس میکرونیزه با قیمت استثنایی
>>

استفاده از سیلیس به جای فسفر باعث می‌ شود که هیچگونه آسیبی به محیط زیست وارد نشود، شوینده‌ هایی که دارای مواد اولیه فسفر هستند به راحتی می‌ توانند به خاک آسیب بزنند اما شوینده‌ های حاوی سیلیس این عیب را ندارند؛ از شوینده‌ های حاوی سیلیس به راحتی می ‌توان در شستن ابریشم، کتان، پنبه و الیاف شیمیایی استفاده کرد، در صورتی که این شرایط در شوینده‌ های حاوی فسفر وجود ندارد؛ شوینده‌ های تولید شده به کمک سیلیس قدرت انحلال پذیری بیشتری در آب دارند و از این طریق شستشوی راحت‌تر و بهتری را ایجاد می‌ کنند.

فروش سیلیس برای صنایع مختلف

فروش سیلیس برای صنایع مختلف یک فعالیت پرتیراژ و رقابتی در مجموعه صنعتی آروشا پودر می‌ باشد؛ در این مجموعه تولید کننده با تکنولوژی ‌های برتر امکان تولید انواع پودر سیلیس وجود دارد و این اقدام دقیقاً همان چیزی است که فعالان در صنایع مختلف به دنبال آن می ‌باشند.

سیلیس در حال حاضر با اهداف خاصی در بخش ‌های مختلف تولیدی به بهره  ‌برداری می ‌رسد و استفاده متناسب از این محصولات بازده اقتصادی خوبی را فراهم می ‌آورد؛ برای به دست آوردن اطلاعات فنی از انواع پودر سیلیس و کاربرد آنها در صنایع مختلف و همچنین خرید متناسب این فرآورده‌ های معدنی مراجعه به مجموعه آروشا پودر بهترین انتخاب می ‌باشد.

سیلیس با کیفیت بالا برای فیلتر شنی: از ما بخرید و بهترین عملکرد را تجربه کنید!
>>

شما مشتریان می‌ توانید از بخش فروش این مجموعه با مشاوره‌ های آن در ارتباط قرار گرفته و در مورد محصول مورد استفاده اظهار نظر های خود را اعلام ‌نمایید و در مرحله بعد خرید محصولات را نیز انجام می‌ دهید.

فروش سیلیس برای صنایع مختلف

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین: 44

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت