شرکت تولید پودر نماشسته سفید

4.5
(21)

پودر نماشسته سفید ، در کنار دیگر انواع پودر نمای ساختمان، برای طراحی نمای ساختمان ها به کار می رود. این پودر یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است که در کنار کیفیت فوق العاده، دارای قیمت مقرون به صرفه ای نیز می باشد. در این مورد توضیحاتی به شما خواهیم داد.

شرکت تولید پودر نماشسته سفید

معتبرترین شرکت تولید پودر نماشسته سفید

پودر نماشسته سفید به عنوان یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد در ایران شناخته می شود. از آنجایی که تولید این پودر به وسیله سنگ جوشقان انجام می شود، قیمت آن بسیار مناسب است. چرا که درصد فراوانی سنگ جوشقان در ایران بسیار بالاست. بنابراین این سنگ ها دارای قیمت مناسبی می باشند. بدیهی است هر چه ماده اولیه مورد نیاز برای تولید محصول ارزان تر باشد، قیمت محصول نیز به همان نسبت کاهش خواهد یافت. سنگ جوشقان دارای خواص آهکی می باشد و در ساخت مصالح ساختمانی نقش ویژه ای ایفا می کند. کارخانه آروشا پودر به عنوان یک کارخانه پودر بندکشی، عملیات تولید محصولات ساختمانی را در کیفیت بالایی انجام می دهد. از طرفی قیمت محصولات تولید شده در این کارخانه نیز بسیار مناسب و ارزان تعیین شده است.

مرکز عرضه پودرسنگ نمارومی ساری
>>

قیمت عمده پودرسنگ جوشقان با توجه به کیفیت سنگ و نوع بسته بندی متفاوت بوده و هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند.

تولید کنندگان پودر نمارومی گرگان

این روزها تولید پودر نمارومی در کنار تولید پودر نماشسته سفید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع این دو محصول امروزه در طراحی نمای ساختمان کاربرد گسترده ای دارند. قیمت مناسب، کیفیت عالی، دوام و ماندگاری بالا و… از جمله مزیت های این پودرهای ساختمانی به شمار می روند. کارخانه آروشا پودر، با تهیه بهترین مواد اولیه عملیات تولید محصول را انجام می دهد. به علاوه تولید محصول در این کارخانه به وسیله تجهیزات معتبری انجام می شود. از این رو محصولات تولید شده در این مجموعه از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. فروش عمده و مستقیم محصول در این کارخانه باعث شده تا اجناس، با قیمتی به صرفه به دست مشتری برسند.

پلی اتیلن وکس خشک

عرضه مستقیم پودرسنگ نمای ساختمان دو الک

پودر نماشسته سفید در انواع مختلفی تولید می شود. هر چه دانه بندی این پودرها کوچک تر باشد، چسبندگی و مقاومت آن ها نیز بیشتر خواهد بود. در اصلاح به پودرهایی که از ابعاد و اندازه کوچک تری برخوردارند، پودرهای دو الک گفته می شود. این انواع پودر دو مرتبه آسیاب می شوند و از این طریق، ناخالصی آن ها به کمترین حد ممکن خواهد رسید. مجموعه آروشا پودر، با استفاده از بهترین آسیاب ها، تمام پودرهای خود را دو مرتبه الک می کند. از این رو کیفیت آن ها بسیار بالاست. از طرفی، محصولات این مجموعه به صورت مستقیم و عمده به فروش می رسند. بنابراین قیمت آن ها ارزان خواهد بود.

قیمت پودرسنگ نمای دیوار 5 ستاره
>>

مرکز پخش پودر سنگ جوشقان 5 ستاره با کیفیت عالی و خلوص بالا ، مجموعه کارخانجات آروشا می باشد .

 

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 21

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت