بنتونیت ایرانی: محصولی منحصر به فرد برای صادرات

4.9
(50)

صادرات بنتونیت به کشورهای همسایه ایران همچون عراق، افغانستان، امارت عربی و قطر جزو زمینه‌ های ارزآوری به حساب می می آید و کارخانه‌ هایی همچون آروشا پودر از این فرایند های فروش بنتونیت استقبال فراوانی می کنند.

صادرات بنتونیت

 آنالیز بنتونیت

در زمان خرید بنتونیت ممکن است یکی از رایج ترین سوالاتی که با آن مواجه می شوید، این باشد که بنتونیت موجود در مجموعه آروشا برای صنعت ما مناسب است یا خیر؟ در واقع برای اینکه در زمان تهیه بنتونیت در شرکت آروشا رضایت کامل تری به دست آید بهتر است به صورت دقیق آنالیز بنتونیت تولید شده در این مجموعه را دریافت نمایید.

در شرکت آروشا، بنتونیت با در اختیار گرفتن معادن متعدد برای استخراج این ترکیبات تولید و عرضه می گردد و درجه خلوص بنتونیت تولید شده در این واحد تولید کننده و رنگ سفید و شفاف این پودر های میکرونیزه مهمترین ویژگی های هستند که حاوی اطلاعاتی از مشخصات فیزیکی و شیمیایی برترین بنتونیت می باشند.

آنالیز فیزیکی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
250-350 Water absorption
10-15 Swelling    ml/gr2
10-14 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
80-90 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

 انواع بنتونیت

در ادامه مبحث قبل و معرفی کامل تر آنالیز انواع بنتونیت می ‌توان این محصولات را در دو نمونه بنتونیت غیر متورم و بنتونیت متورم معرفی کرد؛ اگر نگاه دقیق و اجمالی به ترکیبات اصلی پوسته زمین داشته باشیم به خوبی می توانیم وجود بنتونیت غیر متورم را مشاهده نماییم، از این رو کاملاً واضح است که این ترکیبات جاذب یون ها به حساب می آیند و به صورت طبیعی قابل تولید خواهند بود.

بنتونیت متورم نمونه دیگری از این ترکیبات هستند که بعد از جذب آب انبساط پیدا می‌ کند و از این رو برای صنایعی همچون حفاری گزینه بسیار مناسب به حساب می ‌آید چرا که به دلیل جذب بالای آب، خواص کلوئیدی قابل توجهی برای آنها ایجاد می گردد.

خرید عمده بنتونیت صادراتی از آروشا

گسترش بازار های صادراتی بنتونیت، خرید عمده این محصولات از واحد های تولید کننده معتبر را ضروری نموده است، در حال حاضر پیشنهادات زیادی برای خرید عمده انواع بنتونیت از شرکت های تولید کننده قابل مشاهده می باشد که خریداران می توانند با بررسی ویژگی ها و فعالیت هر یک از شرکت‌ های تولید کننده انتخاب مناسب تری داشته باشد.

ما در این بخش‌ از محتوا مجموعه آروشا پودر را پیشنهاد می نماییم، در این واحد تولیدکننده رضایتمندی مشتریان مهمتر از هر چیزی می باشد، به همین دلیل محصول نهایی قبل از تحویل به مشتریان از هر نظری بررسی کیفیت شده و با اطمینان کامل تر معرفی می گردند، شرکت آروشا پودر جزو تولیدکنندگان برتر انواع فراورده های معدنی است و با مشاهده سابقه طولانی مدت فعالیت این مجموعه، شما مشتریان گرامی می توانید به راحتی به عنوان مطمئن ترین مجموعه برای خرید از آن استفاده نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت