تالک پودر با فرمول پیشرفته: راهی به سوی تولید با کارایی بیشتر

4.9
(50)

فرمول پودر تالک حاوی سیلیکات منیزیم آبدار می باشد؛ این ترکیب در صنایعی همچون کاغذ سازی، سرامیک سازی، رنگ و پوشش و در تولید لوازم آرایشی کاربرد دارد و جزو نرم ترین کانی های معرفی شده با درجه سختی یک می باشد.

فرمول پودر تالک

انواع پودر تالک صنعتی

انواع تالک از نظر مشخصات شیمیایی در سه نمونه تالک رشته ای، تالک نرم و تالک مخلوط دسته بندی می گردند؛ نمونه اول این تولیدات به صورت ورقه ورقه ای شناخته شده اند و حاوی کانی های بسیار خطرناک می باشند، به همین دلیل از تالک های رشته ای کمتر استفاده می شود.

تالک های نرم در ساختار خود مشتقات کربنات منیزیم را گنجاندند و این ترکیبات به صورت کانی های ورقه ای در صنایع زیادی کاربرد دارند، تالک های مخلوط همان طور که از نامشان پیداست مخلوطی از چندین نوع تالک همچون تالک های نرم، تالک های روشن، تالک های رشته ای و دولومیت می باشند.

نوع بسته بندی پودر تالک افغان

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 800-1200 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

روش تولید تالک

سنگ های دگرگونی و سنگ های شیست جزو منابع اصلی تولید پودر های میکرونیزه تالک هستند؛ این سنگ ها به دلیل داشتن ناخالصی ‌های با رنگ های سفید، سبز، خاکستری، قهوه‌ای و یا به صورت بی رنگ در طبیعت قابل مشاهده می باشند؛ به منظور حذف ناخالصی های موجود در این سنگ های معدنی بعد از استخراج فرآیند های مکانیکی آسیا کردن، شناورسازی کف و جدایش مغناطیسی انجام می پذیرد تا تالک مورد نظر با خلوص بالای سنتز شده و در صنایع مختلف قابلیت استفاده را داشته باشد.

کاربرد تالک

کاربرد تالک در برخی از صنایع شگفت انگیز می باشد؛ به عنوان مثال این ترکیبات در صنعت کاغذ سازی به منظور بهبود کیفیت چاپ و کاهش اصطحکاک سطح قابل توجه می باشند، در صورتی که در صنعت کشاورزی و برای تولید کود های کشاورزی به دلیل خاصیت ضد آب بودن به عنوان عامل آنتیک کود و برای جلوگیری از تشکیل توده های چسبنده در کود ها قابل استفاده هستند.

این ترکیبات در پزشکی هم برای ممانعت از تجمع مایعات در ریه و به اصطلاح آب آوردن ریه ها استفاده می شوند و در صنایع تصفیه آب و فاضلاب به عنوان یک ماده سازگار با محیط زیست به بهره‌برداری می‌ رسند؛ در هر صورت کاربرد های این ترکیبات در صنایع مختلف به حدی است که تولید عمده و فروش گسترده آنها مد نظر تمامی کارخانه های فعال در بحث تولید فراورده ها و پودر های میکرونیزه معدنی قرار دارد و شرکت آروشا پودر هم جزو برترین تولید کنندگان در این زمینه می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت