فروش پودرسنگ نمای دیوار قم

4.9
(68)

پودرسنگ نمای دیوار قم ، به عنوان یکی از پرفروش ترین مصالح ساختمانی پودر سنگ جوشقان شناخته می شود. این روزها برای بسیاری از افراد، طراحی نمای ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین افراد به دنبال مصالحی با کیفیت و قیمت مناسب هستند. برای این منظور می توان از پودر سنگ نمای دیوار استفاده کرد.

فروش پودرسنگ نمای دیوار قم

نمایندگی فروش پودرسنگ نمای دیوار قم

تولید پودرسنگ نمای دیوار قم و فروش آن از اهمیت و ضرورت بسیار بالایی برخوردار است. این روزها بسیاری از افراد ترجیح می دهند، علاوه بر داشتن خانه ای محکم و بادوام، آن را زیبا طراحی کنند. طراحی نمای دیوار، یکی از را های جذابیت بخشیدن به ساختمان است. برای طراحی نمای دیوار می توان از مصالح مختلفی استفاده کرد. اما پرفروش ترین پودر موجود در این زمینه، پودر سنگ نمای دیوار است. این پودر با توجه به کیفیت، زیبایی و دوام بالایی که دارد، می تواند جلوه ای خاص و شیک به منزل شما ببخشد. کارخانه آروشا پودر، در زمینه تولید پودرسنگ نمای ساختمان نیز فعالیت می کند. این مجموعه تمامی تلاش خود را می کند تا محصولات تولیده شده خود را با قیمتی ارزان و مناسب به فروش برساند.

شرکت تولید پودر سنگ در شیراز
>>

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

کارخانه تولید پودر جوشقان قم

تولید پودرسنگ نمای دیوار قم، با استفاده از ماده اولیه سنگ جوشقان انجام می شود. سنگ های جوشقان به فراوانی در ایران یافت می شوند. از این رو قیمت فرآورده های حاصل از این سنگ، بسیار مناسب خواهد بود. امروزه بسیاری از کارخانجات، برای تولید مصالح ساختمانی از سنگ های جوشقان استفاده می کنند. درصد آهک موجود در این سنگ ها بسیار بالاست. بنابراین دوام و چسبندگی بسیار خوبی از خود به جای می گذارند. کارخانه آروشا پودر، همواره تلاش می کند تا از بهترین انواع سنگ جوشقان برای تهیه محصولات ساختمانی خود استفاده کند. مراحل تولید محصول در این کارخانه معتبر با دقت و ظرافت بالایی صورت می گیرند.

کارخانه تولید پودرسنگ نمارومی قم

پودرسنگ نمای دیوار قم، تنها یکی از محصولات تولید شده در مجموعه آروشا پودر است. این مجموعه با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیز به ماشین آلاتی مدرن، به تولید انواع پودرهای ساختمانی اعم از پودر نما رومی، پودر سیمان شسته، پودر نما شسته و… مشغول است. محصولات این کارخانه در درجه بالایی از کیفیت قرار دارند. به طوری که سالانه، بخش بزرگی از محصولات به کشورهای خارجی صادر می شوند. برای مثال صادرات پودرسنگ سیمان شسته به کشورهای معتبر، یکی از سودآورترین تجارت های حال حاضر در بازار ایران می باشد. از طرفی توزیع داخلی محصولات این کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد. لذا قیمت آن به مراتب بهتر از سایر شرکت ها خواهد بود.
قیمت پودر نمای دیوار 5 ستاره، یکی از چالش هایی است که اکثر سازندگان ساختمان های شیک و مدرن، با آن مواجه اند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 68

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت