آخرین قیمت باریت سفید : به‌روزترین اطلاعات با آروشا پودر

4.9
(51)

قیمت باریت سفید در بازارهای داخلی کشور و برای اهداف صادراتی کاملاً متفاوت اعلام می‌ شود و خریداران حتماً باید زمینه مصرف این محصولات را مشخص کرده تا تولیدکنندگان بتوانند قیمت های مناسبی را بر اساس نیاز خریداران اعلام کنند.

 قیمت باریت سفید

میزان تولید باریت در کشور های دنیا و ایران

میزان تولید باریت در کل دنیا حدود ۵ میلیون تن به صورت سالانه اعلام شده است، کشور هایی مانند انگلستان، رومانی، مراکش، الجزایر، آلمان، روسیه، مکزیک، کانادا و امریکا جزو کشور های مهم تولید کننده باریت در دنیا هستند.

معادن متعدد نیز در ایران برای استخراج کانی های باریت وجود دارند و بر اساس آمار به دست آمده در این میان حدود ۲۰ معدن فعال باریت به بهره‌ برداری می‌ رسند و سالیانه حدود ۱۶ هزار تن باریت تولید و روانه بازار های داخلی و صادراتی می گردند.

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

پودر باریت در حفاری چاه های نفت و گاز

در عملیات حفاری چاه‌ های عمیق نفت و گاز از طریق روش های روتاری و در آن مناطقی که فشار گاز یا مایع زیاد است، برای سونداژ به یک محصول سنگین وزن نیاز می‌ باشد که ضمن چرخش از خروج مواد جلوگیری نماید، به خاطر شرایط و ویژگی ‌های مناسب باریت در این مورد، از این ترکیبات استفاده می گردد، در این حالت پودر های باریت به صورت میکرونیزه در محلول معمولی آب و گل رس مخلوط می شود و به خاطر خواص مفید این فرآورده‌ ها همچون سنگینی، خنثی بودن از نظر شیمیایی، قیمت نسبتاً ارزان و تمیز بودن تحولات مثبتی در این صنعت ایجاد می گردد.

خرید عمده باریت

خرید عمده باریت توسط صاحبان صنایع و مشاغل بیشتر مدنظر می باشد چون این ترکیبات همان طور که اشاره کردیم در صنایع مهمی همچون حفاری چاه‌ های نفت و گاز به بهره ‌برداری می ‌رسند و سالانه حدود هزاران تن از این تولیدات نیاز می باشد.

خرید عمده پودر های باریت برای استفاده در هر صنعتی تمرکز زیادی از صنعتگران را می گیرد چون این تولیدات باکیفیت مناسب می توانند مزیت های مصرفی قابل توجهی داشته باشند، پودر باریت در حال حاضر برای استفاده در هر صنعتی نیز به صورت تخصصی تولید می گردد و خریداران می توانند برای تکمیل اطلاعات خود و یا اعلام نظرات خود در مورد بسته بندی و نحوه عرضه انواع باریت، با مشاورین شرکت آروشا پودر ارتباط برقرار نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 51

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت