قیمت بهترین آهک میکرونیزه

4.5
(20)

قیمت بهترین آهک میکرونیزه رابطه مستقیم با کیفیت نهایی این نوع کالاها دارد.  به نوعی که هرچقدر آهک های میکرونیزه دارای دانه بندی ریزتر و درجه خلوص بالاتری باشند، قیمت های بالاتری را از آن خود می نمایند.  در تعیین قیمت بهترین آهک میکرونیزه نام برندهای تولید کننده نیز تاثیر بسیار زیادی دارد.

قیمت بهترین آهک میکرونیزه

نمایندگی فروش آهک میکرونیزه

آهک میکرونیزه از پخت سنگ آهک به صورت سنتی و صنعتی تولید می گردد.  برای اینکه مراحل پخت این ترکیبات معدنی به خوبی انجام شود. در اولین مراحل سنگ آهک به وسیله دستگاه های سنگ شکن به سایز های ریزی تبدیل می شود تا حرارت به خوبی در تمامی قسمت های سنگ تاثیر مستقیم داشته باشد. بعد از انجام این عملیات، آهک به صورت کلوخه تولید شده و بعد از پخت و تبدیل شدن به آهک پخته شده به صورت میکرونیزه وارد بازارهای هدف می شود.  آهک میکرونیزه با دانه بندی های درشت در بعضی از صنایع کاربرد دارد و به صورت مستقیم در تولید آهک هیدراته مورد استفاده قرار می گیرد.  نمایندگی فروش آهک میکرونیزه ، این محصولات را در بسته بندی های متنوع  با هدف رفع نیاز خریداران در داخل و خارج از کشور ارائه می دهد.

خرید آهک هیدراته البرز: تضمین کیفیت و تحویل به موقع
>>

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

قیمت مرغوب ترین آهک میکرونیزه

مرغوبترین آهک میکرونیزه در ایران توسط کارخانه ها و شرکت های مختلف تولید می گردد که در این میان مجموعه صنعتی آروشا پودر، به عنوان بزرگترین تولید کننده این کالاها بهترین محصولات را در اختیار خریداران قرار می دهند.  در آروشا،  پودر آهک سایز شکری و آهک میکرونیزه با کیفیت عالی و مناسب ترین قیمت ارائه می گردد و متقاضیان به منظور خرید و دریافت لیست قیمت فروش این محصولات به راحتی می ‌توانند با مشاورین این شرکت تماس برقرار نمایند.  جالب است بدانید قیمت بهترین آهک میکرونیزه در این مجموعه صنعتی بر اساس سنجش کیفیت این ترکیبات مشخص می گردد.  در بررسی کیفی آهک میکرونیزه، میزان درجه خلوص این محصولات و نوع فرایند های مورد استفاده در تولید آنها به عنوان مهمترین عوامل مورد توجه قرار می‌گیرند و در نهایت بر اساس معیارهای خاصی قیمت گذاری این کالاها انجام می پذیرد.

اگر به دنبال فروش عمده آهک شکفته هستید، کافیست به صفحات دیگر سایت ما مراجعه نمایید.

تولیدکننده مرغوب ترین آهک میکرونیزه

مجموعه صنعتی آروشا پودر، به عنوان تولید کننده مرغوبترین آهک میکرونیزه در سال‌ های اخیر شناخته شده و معروف می باشد زیرا در این مجموعه از بهترین خط تولیدی ها برای تولید و فرآوری این ترکیبات معدنی استفاده می‌ شود و در نهایت به کمک سیستم های توزین و بسته بندی استاندارد، بسته بندی کردن این محصولات انجام می پذیرد تا تمامی خریداران در بازارهای هدف بتوانند نیاز خود را برطرف سازند.  در این مجموعه صنعتی به عنوان برترین تولیدکننده، شرایطی برای صادرات این نوع کارها به کشورهای دیگر نیز ایجاد شده است و در حال حاضر بیشترین حجم آهک تولید شده در ایران به کشور عراق، افغانستان و ترکیه صادر می گردد.

برای مشاهده قیمت آهک هیدراته می‌توانید به مطالب دیگر سایت‌ ما مراجعه کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 20

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت