قیمت فروش آهک هیدراته بر حسب هر تن

4.9
(34)

قیمت فروش آهک هیدراته بر حسب هر تن متغیر می‌ باشد چون روش‌ های فراوری و پردازش این محصولات متفاوت بوده و هر یک از کارخانه ‌های تولید کننده بر اساس پیشرفت ‌ها و برنامه ‌های نوآورانه ‌ای، تولید این محصولات را تکمیل می ‌کنند و مسلم است که قیمت اعلام شده از سمت هر یک از شرکت ‌های تولید کننده کاملاً متفاوت می‌ باشد.

ولی به صورت کلی می‌ توان عنوان کرد قیمت این فرآورده‌ ها نسبت به تولیدات شیمیایی مشابه بسیار مناسب و عادلانه می‌ باشد و شاید بتوان عنوان کرد صنعتگران هم به همین دلیل تمایل بالایی به استفاده از این محصولات دارند، البته ماهیت طبیعی و معدنی بودن این محصولات و سازگار بودن آنها با محیط زیست از دیگر دلایل قابل توجه صنعتگران به استفاده بیش از حد از این فرآورده‌ ها می ‌باشد.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

قیمت فروش آهک هیدراته بر حسب هر تن

تولید و فروش آهک هیدراته

بحث تولید آهک هیدراته به دلیل محبوبیت بالای این فرآورده ‌های معدنی در بخش ‌های مختلف تولیدی جزو مبحث ‌هایی است که بیشترین پیشرفت را داشته است.

آهک هیدراته یک ترکیب بسیار پایدار برای استفاده در صنایع پزشکی، کشاورزی، تصفیه آب و فاضلاب می ‌باشد و در واقع خواص فیزیکی و شیمیایی سازگاری این ترکیبات با دیگر مواد اولیه درگیر در حوزه‌ های تولیدی در کنار قیمت مناسب آنها مهم‌ترین پارامتری است که در حال حاضر این فرآورده ‌ها به عنوان عنصر ایده ال در طیف وسیعی از محصولات صنعتی به کار گرفته می‌ شوند.

به صورت کلی می ‌توان عنوان کرد در تولید و فروش آهک هیدراته استفاده از فناوری‌ های نوآورانه و پیشرفت در تجهیزات تولیدی می ‌تواند نقش بسیار موثری در موفقیت شرکت ‌های تولید کننده داشته باشد و هر یک از واحد های تولید کننده بر مبنای برخورداری از موارد گفته شده می ‌توانند تولیدات متنوع را به بازار ارائه کرده و بیشترین سهم فروش را از آن خود نمایند.

بزرگترین کارخانه تولید پودر آهک هیدراته

به دست آوردن موفقیت بیشتر در بین بزرگترین کارخانه‌ های تولید پودر آهک هیدراته به عوامل بسیار زیادی وابسته می ‌باشد و در واقع پارامتر های زیادی در موفقیت این کارخانه‌ ها تاثیر گذار می ‌باشند که یکی از مهم‌ترین آنها نقش سرمایه انسانی در این بحث می ‌باشد.

بهینه سازی سرمایه‌ های انسانی در موفقیت بیشتر کارخانه‌ های تولید کننده، مربوط به توانایی ‌های نیروی کار، مهارت‌ ها و دانش‌ های آنها می ‌باشد؛ به عبارتی یک نیروی کار ماهر می ‌تواند با شناخت و درک عمیق از خواص این فرآورده‌ ها اطمینان بالاتری را از فرایند های تولید بهترین محصولات را برای تولید کنندگان به ارمغان آورد و باعث افزایش سودآوری کارخانه می ‌شود.

شرکت تولیدی آروشا پودر با تمرکز بر همین پارامتر در سال‌ های اخیر بزرگترین خطوط تولیدی این فرآورده‌ های معدنی را راه اندازی کرده است و با در نظر گرفتن هزینه‌ های تولیدی و کنترل تمامی روش ‌های تولیدی توانسته است در کنار کیفیت بالا، حداقل قیمت را نیز داشته باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 34

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت