قیمت لیتوپن چرم در تبریز

4.5
(20)

قیمت لیتوپن چرم در تبریز بر اساس مشخصات ساختاری این نوع محصولات تعیین می گردد. لیتوپن یک ترکیب رنگی طبیعی با رنگ سفید شفاف است که در تولید چرم های مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد و باعث بهبود کیفیت این محصولات می شود.

قیمت لیتوپن چرم در تبریز

تولیدکننده لیتوپن مستربچ

مجموعه صنعتی آروشا پودر در عصر حاضر با تکیه بر توان علمی مهندسین ایرانی توانسته است، معتبر ترین واحد تولیدکننده لیتوپن مستربچ را در ایران را احداث نماید. لیتوپن جزو ترکیبات پرطرفدار در صنایع مختلف است که در حال حاضر به عنوان یک ترکیب تاثیر گذار در تولید پلیمر های مصنوعی و به عنوان یک ماده مستربچ مورد استفاده قرار می گیرد. لیتوپن دارای خواص فیزیکی و شیمیایی مخصوص به خود است و در صورت ترکیب شدن با دی اکسید تیتانیوم باعث ارائه بهبود در خواص مکانیکی محصولات تولید شده از جمله خصوصیات کشسانی و مقاومت ترکیبات در برابر ضربه می شود. این ترکیب همچنین تا حدودی جایگزین مقداری از دی اکسید تیتانیوم در صنایع تولید پلیمر های مصنوعی می باشد و باعث افزایش بازده فرآیند های تولیدی می گردد.

خرید بدون واسطه مرغوب ترین لیتوپن مشمع

خرید بدون واسطه مرغوب ترین لیتوپن مشمع را از مجموعه صنعتی آروشا پودر تجربه نمایید. همان طور که اشاره کردیم این مجموعه در سال‌ های اخیر با در نظر گرفتن بازار خرید گسترده لیتوپن، تولید این محصول را به صورت تخصصی به انجام رسانده است و با ایجاد شرایط خرید بدون واسطه و فعالیت به صورت شفاف در جلب توجه مشتریان بیشتر کوشا می باشد.

خرید لیتوپن چرم در کرج
>>

تولید بهترین لیتوپن چرم

تولید بهترین لیتوپن چرم به صورت کاملا تخصصی در مجموعه صنعتی آروشا پودر انجام می پذیرد. به صورت کلی می‌ توان گفت لیتوپن یک ترکیب حاصل از هم رسوبی همزمان ترکیبات سولفید روی و سولفید باریم می باشد و این روش تولید یکی از رایج‌ ترین هم رسوبی هایی است که در نهایت باعث تولید محصولاتی با کیفیت بالا می شود. در این شیوه تولیدی محصولی به دست می‌ آید که بیش از ۳۰ درصد وزنی خود را از ترکیب سولفید روی و ۷۰ درصد وزنی خود را از سولفات باریم می گیرد. یک نکته جالب در این زمینه این است که در شرایط مختلف درصد های متفاوتی از مواد گفته شده به دست می آید. به عنوان مثال در زمانی که در فرایند رسوب گذاری و تولید این محصولات از کلرید روی به عنوان یک ماده افزودنی استفاده شود، موادی به دست می آید که به لحاظ میزان ترکیبات سولفید روی غنی تر می باشد.  بهتر است هر یک از خریداران انواع لیتوپن چرم به این موضوع توجه داشته باشند و بر اساس نیاز خطوط تولیدی خود، خرید این محصولات را انجام دهند.

 

 

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

فروش پیگمنت لیتوپن در کرمان
>>

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 20

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت