مرکز عرضه کربنات کلسیم پی یو کفش

یکی از مهمترین کاربردهای مربوط به کربنات کلسیم، استفاده از آن به عنوان ماده‌ای پرکننده در فوم‌ها و پلی یورتان موجود در کفش‌ها می‌باشد. لازم به ذکر است که این ماده پرکننده در افزایش مقاومت پذیری پلی یورتان بسیار حائز اهمیت می‌باشد.  مجموعه آروشا پودر از جمله معتبرترین مراکز توزیع کربنات کلسیم پی یو کفش است که توانسته است حسن شهرت خوبی در میان مشتریان صنعتی برای خود رقم زند.

مرکز عرضه کربنات کلسیم پی یو کفش

تولید بهترین کربنات کلسیم پی یو کفش

کربنات کلسیم (CaCO3)، ماده ای است که به طور گسترده برای اهداف مختلف از جمله به عنوان ماده پرکننده و رنگدانه در کاغذ، پلاستیک، لاستیک، رنگ و جوهر مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، در صنایع تولیدی فوم و پلی یورتان نیز به عنوان ماده‌ای پرکننده بسیار پرکاربرد می‌باشد. لازم به ذکر است که کیفیت پودر کربنات کلسیم به عنوان ماده‌ای پرکننده در فوم های PU ، نقش مهمی در انعطاف پذیری در برابر وزن، مقاومت در برابر فشار و کاهش اشتعال پذیری فوم داشته و در همین راستا، تولید بهترین کربنات کلسیم پی یو کفش و تهیه آن از مراکز معتبر عرضه و فروش، بسیار حائز اهمیت است.

خبر فوری امروز
بازار توزیع پودر کربنات کلسیم پوشش دار

تالک رنگسازی

شرکت تولید کربنات کلسیم پی یو کفش

بسیاری از صنایع، چندین سال است که ماده فوق العاده زیره(پی یو) را به منظور تهیه انبوهی از کفش ها ، تولید و به بازار عرضه می‌کنند. لازم به ذکر است که فوم‌های PU با خواص شگفت انگیز خود مزایای زیادی را برای تولید کنندگان کفش و همچنین کاربران نهایی فراهم می‌کنند، با این حال همانطور که در بالا به آن اشاره گردید، کیفیت این فوم به مواد پرکننده آن از جمله کربنات کلسیم، بستگی زیادی دارد. بر همین اساس، مجموعه آروشا پودر با توزیع محصولات شرکت تولید کربنات کلسیم پی یو کفش، توانسته است دسترسی بسیاری از مشتریان صنعت تولید کفش به انواع با کیفیت این پودر صنعتی را تسهیل سازد.

به طور کلی منظور از پی یو، همان پلی یورتان است که در اشکال مختلف الاستومرها، فوم‌های نرم، فوم‌های سخت و … تولید و در صنایع مختلف از جمله صنایع تولید کفش به عنوان زیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده پلی یورتان مورد استفاده در کفش‌ها، کربنات کلسیم می‌باشد که به عنوان ماده‌‌ای پرکننده، نقش مهمی در افزایش مقاومت‌پذیری زیره کفش دارا می‌باشد. لازم به ذکر است که مجموعه آروشا پودر به عنوان مرکز عرضه کربنات کلسیم پی یو کفش، نقش مهمی در تامین نیاز صنایع تولیدی مرتبط با کفش و پلی یورتان ایفا می‌کند.

خبر فوری امروز
خرید پودر کلسیم کربنات کریستال

قیمت وکس پلی اتیلن کرج

تولید کنندگان بهترین کربنات کلسیم PU

شایان ذکر است که در فرمولاسیون پی یو و زیره پر شده، مواد جامد غیر آلی مختلفی از جمله آلومینا هیدراته، سیلیکات ها، سیلیس، الیاف شیشه و سولفات باریم، مورد استفاده قرار می‌‌گیرند، با این حال کربنات کلسیم، از جمله مهمترین مواد پرکننده پی یو کفش به شمار آمده و کیفیت آن در کیفیت نهایی زیره تولیدی بسیار حائز اهمیت می‌باشد. بر همین اساس پیشنهاد می‌کنیم در صورت قصد خرید بهترین کربنات کلسیم PU، حتما یک ارزیابی از کیفیت پودرهای صنعتی مجموعه آروشا پودر به عمل آورید.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش