مونو کسید کلسیم مخصوص تصفیه خانه ها

4.8
(40)

مونو کسید کلسیم مخصوص تصفیه خانه ها با اهداف مهمی به کار گرفته می‌ شود و یکی از مهم‌ترین آنها این است که این ترکیبات به راحتی می‌ توانند اسیدیته آب تصفیه شده را تحت کنترل قرار داده و در نهایت تمامی ناخالصی های موجود در آب را حذف نمایند؛ این محصولات از قیمت فروش پایینی برخوردار هستند و در حجم های بالایی نیز قابل تامین می باشند، به همین دلیل تاکید زیادی به استفاده از آنها در صنایع مختلف می شود.

مونوکسید کلسیم مخصوص تصفیه خانه ها

فروش آهک کلسینه مخصوص تصفیه خانه ها

فروش آهک کلسینه مخصوص تصفیه خانه ها در آروشا پودر به صورت تخصصی در حال انجام می باشد چرا که این ترکیبات از تنوع بسیار زیادی برخوردار بوده و  هر یک از آنها با هدف خاصی بهره برداری می گردند؛ همان طور که در مبحث قبل تر عنوان کردیم کاربرد آهک کلسینه مخصوص تصفیه‌ خانه‌ ها در انجام فرایند حذف ناخالصی ها و کنترل اسیدیته آب های تصفیه شده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و این ترکیبات باید دارای مشخصات و ویژگی های مخصوص باشند تا بتوانند این اهداف را ایجاد نمایند.

در تولید آهک کلسینه بهره‌ برداری از آهک کلوخه و سنگ های آهکی به وضوح مشاهده می گردد و در واقع فرایند هایی که بعد از این مراحل برای این محصولات انجام می پذیرد از اهمیت زیادی برخوردار بوده و در نهایت کیفیت محصولات نهایی تضمین شود.

شایان ذکر است که آهک کلسینه برای کاربرد های بسیار بیشتر تحت شرایط فرآوری گسترده‌ تری قرار می گیرد و در نهایت به وسیله فرآیند های آبدهی، آهک آب دیده شده صنعتی از این محصولات تولید می گردند که کاربرد های بسیار بیشتری را در صنایع مختلف به خود اختصاص می‌ دهند.

در هر صورت می توان گفت فروش آهک کلسینه و دیگر نمونه های این محصولات به تخصص لازم نیاز دارد و مستلزم این موضوع است که خود واحد های تولیدکننده بتوانند فروش مستقیم را انجام داده تا به تضمین کیفیت کالا ها نیز بپردازند؛ شما مشتریان گرامی در صورت تمایل به خرید از بهترین واحد تولید کننده این محصولات یعنی مجموعه آروشا پودر می توانید با مشاورین شرکت ارتباط برقرار کرده و ثبت سفارشات خود را انجام دهید.

قیمت مونو کسید کلسیم مخصوص تصفیه خانه ها

قیمت مونو کسید کلسیم مخصوص تصفیه خانه ها به شدت به نوع بسته بندی این محصولات وابسته می باشد، به نوعی که بهتر است خریداران عمده به خرید فله ای در این زمینه تمرکز داشته باشند؛ به صورت کلی می‌ توان گفت مونو کسید کلسیم یک ترکیب ارزان قیمت است و قیمت آن در بازار های فروش بیشتر تحت تاثیر عوامل جانبی نظیر نوع بسته بندی و نوع حمل و نقل قرار می گیرد به نوعی که در برخی موارد حتی قیمت کیسه های آهک از خود محصول هم گران‌ تر هستند؛ پس می توان گفت قیمت این محصولات با توجه به درخواست خریداران و نوع بسته بندی و محل ارسال آنها تعیین می گردد.

مونوکسید کلسیم برای تولید آهن اسفنجی
>>

عامل تاثیر گذار دیگر در قیمت این محصولات مربوط به وسیله های مورد استفاده در حمل و نقل می باشد؛ با توجه به اینکه کارخانه های تولید کننده این محصولات در کشور به تعداد محدود وجود دارند، هزینه حمل می تواند عامل تاثیرگذار دیگری در قیمت این محصولات باشد؛ پس توصیه می گردد خریداران با در نظر گرفتن فاصله کارخانه و محل دریافت، این محصولات را در حجم های بالا خریداری نمایند تا از حداکثر ظرفیت ماشین های حمل و نقل استفاده گردد و هزینه حمل کاهش چشمگیری برای خریدار داشته باشد.

آنالیز شیمیایی پودر آهک زنده میکرونیزه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.3 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

عرضه مستقم سنگ آهک پخته شده

کارخانه تولیدی آروشا پودر با بهره برداری از تشکیلات منظم و پیشرفته در حال حاضر تولید انواع مختلف آهک زنده، آهک پخته، آهک مرده، آهک شکفته و غیره را به انجام می رساند و انواع این محصولات را برای استفاده در صنایع متنوع ارائه می کند؛ عرضه مستقیم سنگ آهک پخته شده اقدام بعدی مجموعه‌ اروشا پودر است که در کاهش قیمت نهایی این محصولات تأثیر زیادی داشته است.

در صنایع امروزه آهک پخته جایگاه ویژه‌ ای را برای خود تثبیت کرده است و با توجه به اینکه این محصولات در اشکال مختلف ارائه می گردند، فرمول های ساختاری و شیمیایی متنوعی دارند و در هر صنعت از نمونه های خاص آنها استفاده می گردد.

حالت اولیه اهک ها به طور خام از معادن قابل بهره‌ برداری است که در این زمینه با مواد معدنی دیگر بسیار مختلط بوده و این مواد می‌ توانند به صورت آهن، منیزیم، دولومیت و کربنات باشند که برای استفاده در بسیاری از صنایع خدماتی و تولیدی مناسب نبوده و می‌ تواند فرآیند های تولید را با مشکلات مواجه سازد؛ به همین دلیل برای ارائه محصولاتی متناسب با نیاز صنعتگران باید فرآوری های لازم برای خالص سازی آهک انجام پذیرد.

مهمترین روش فرآوری و خالص سازی آهک بر اساس استاندارد های تعریف شده و تجربیات به دست آمده در حال حاضر پخت این محصولات در دما های بسیار زیاد است که در نهایت محصول خارج شده از خروجی دستگاه ها همان آهک پخته می باشد.

این ترکیبات در درجه حرارت های بالای ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخته می‌ شوند که این فرآیند باعث سست شدن ترکیب ناخالصی های موجود در آنها شده و در بسیاری از موارد گاز کربنیک از آنها خارج می گردد و در راستای همین عمل فراوری به بهترین شکل ممکن انجام می پذیرد محصول نهایی همان آهک پخته خالص است که فرمول مولکولی آن به صورت اکسید کلسیم دیده می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین: 40

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت