معرفی شرکت‌ها و کشورهای برتر در تولید و صادرات بنتونیت به بازار جهانی

4.9
(50)

میزان تولید بنتونیت در جهان به صنعتی بودن کشور های تولید کننده و توزیع کننده نیز وابسته می‌ باشد و در واقع میزان تولید این فرآورده های معدنی حاکی از آن است که کشور های تولید کننده در چه میزانی فعالیت های صنعتی مهم انجام می دهند؛ بنتونیت جزو مواد اولیه و پایه در انجام پروژه های صنعتی مختلف می باشد.

میزان تولید بنتونیت در جهان

نیاز بازار به بنتونیت سدیک

دو نوع اصلی بنتونیت معدنی فرآوری شده و قابل عرضه به بازار های جهانی را بنتونیت سدیمی و بنتونیت کلسیمی شامل می شوند، البته نمونه‌ های سدیمی این فرآورده های معدنی با در اختیار داشتن ۶۰ درصد بازار، بیشترین سهم فروش را دارند.

همچنین کاربرد بنتونیت در صنایع ریخته گری فلزات و با هدف ساخت قالب های ریخته گری باعث افزایش میزان مصرف این تولیدات نسبت به گذشته شده است.

همچنین دیگر صنایع متاثر از بنتونیت سدیمی نظیر استخراج چاه های نفت، تولید گندله سازی، نگهداری حیوانات خانگی، کاغذ سازی، صنعت داروسازی را نمی توان بر گسترش روز افزون بازار جهانی بنتونیت سدیمی بی تاثیر دانست؛ تقاضای جهانی بنتونیت سدیمی به دلیل گسترش صنایع تولید ماشین آلات و اتومبیل ها هم افزایش یافته است.

استفاده از بنتونیت رنگبر در تولید رنگ‌های پایدار و مقاوم
>>

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO
12.54 LOI

بزرگترین بازار جهانی بنتونیت

از نظر میزان خرید و فروش، بزرگترین بازار جهانی بنتونیت مربوط به منطقه آسیا می باشد و پیش‌بینی می‌ شود که همچنان این رشد رو به افزایش باشد؛ مهم ترین نقش  بنتونیت در این بازار ها متعلق به بخش ساخت و ساز است.

کشور چین جزو بزرگترین  مصرف کنندگان بنتونیت در این مناطق معرفی شده است و پیش بینی ها نشان دهنده آن است که رشد بیشتر مصرف بنتونیت در آمریکای شمالی نسبت به کشور های اروپا به دلیل بهره برداری از این فرآورده ها در تهیه بستر حیوانات خانگی همچون گربه است.

بازار بنتونیت ایران

کشور ایران در مناطق محدود معادن بنتونیت را در خود گنجانده است و مصارف اصلی این فرآورده معدنی در تهیه قالب های ریخته گری، صنایع ساختمان سازی و جاده سازی، صنایع پتروشیمی و حفاری چاه‌ های نفت دیده می ‌شود.

بازار بنتونیت ایران  به دلیل گسترش استفاده از این تولیدات در حفر چاه ‌های ارت و تهیه بستر گربه و خوراک دام با گسترش زیادی مواجه شده است، همچنین صادرات این تولیدات به کشور های همسایه همچون عراق در دستور کار شرکت ها و کارخانه های تولید کننده عمده قرار گرفته است تا از این طریق ارز بیشتری وارد کشور شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت