پودر آهک شیمیایی برای تولید کاغذ

4.9
(40)

ابداع تکنولوژی های جدید و مدرن برای استفاده از پودر آهک شیمیایی در تولید کاغذ از اهمیت اقتصادی بالایی برخوردار می باشد؛ به نوعی که در عصر حاضر موفق ترین کارخانه های تولید کننده کاغذ از این ترکیبات بهره برداری می نمایند و کاغذ تولید شده از پودر سنگ آهک، کیفیت بالاتری را در قیاس با دیگر نمونه ها به خود اختصاص می ‌دهد و با در نظر گرفتن این موضوع که آهک دارای ماهیت طبیعی است این ترکیبات بعد از استفاده کاملا در چرخه بازیافت طبیعت قرار گرفته و تجزیه پذیر می باشند.

پودر آهک شیمیایی برای تولید کاغذ

کارخانه تولید پودر آهک شیمیایی

کارخانه تولید پودر آهک شیمیایی از همان مراحل اولیه تولیدی کاملاً به این موضوع واقف است که محصول خروجی از دستگاه ها برای کدام حوزه صنعتی مناسب هستند؛ به عبارت دیگر در این کارخانه های تولید کننده محصولاتی متناسب با نیاز صنعتگران در خطوط تولیدی متفاوتی تولید و عرضه می گردند و همین پارامتر باعث شده است که قیمت این محصولات در بازار نیز تفاوت ها و تغییراتی داشته باشد.

در کارخانه تولید پودر آهک شیمیایی با در نظر گرفتن نیاز مصرف کنندگان این محصولات در صنعت کاغذسازی، فعالیت ‌های چشمگیری انجام شده است و همان طور که اشاره کردیم از تکنولوژی های برتری در این حیطه بهره برداری می گردد تا در نهایت کاغذ های تولید شده کیفیت بالا بالاتری داشته باشند.

بهره برداری از پودر آهک شیمیایی در صنعت کاغذ شهرت جهانی به خود اختصاص داده است و در واقع این اقدام را یک آغازگر عصر جدید برای تولید محصولاتی سازگار با محیط زیست می دانند چرا که کاغذ های تولید شده به کمک این ترکیبات شیمیایی مانع از قطع هزاران درخت شده و از این طریق اثرات مثبتی برای محیط زیست فراهم می‌ شود.

علاوه بر این مورد همان طور که اشاره کردیم کاغذ هایی که به کمک این پودر های معدنی تولید می شوند به راحتی تجزیه شده و در چرخه بازیافت طبیعت قرار می گیرند؛ معمولاً از پودر آهک شیمیایی به عنوان پرکننده در این صنعت بهره برداری می گردد و در نهایت کاغذ  های تولید شده علاوه بر رنگ سفید درخشان دارای مقاومت بیشتری در برابر برخی از عوامل هستند به نوعی که به کاغذ های تولید شده با این تکنولوژی، کاغذ های سنگی گفته می شود.

خرید آهک هیدراته مشهد
>>

آنالیز فیزیکی آهک زنده کلوخه

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white -lumped-pebble وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

قیمت هر کیلو گرم پودر آهک کلسینه

قیمت هر کیلو گرم پودر آهک کلسینه برای استفاده در حوزه های صنعتی مختلف، متفاوت اعلام می گردد این گفته ما مربوط به ادامه همان بحثی است که در مرحله قبل در مورد تولید پودر آهک بیان کردیم و همان طور که اشاره شد معمولاً این ترکیبات بر اساس نوع کاربرد در خطوط تولیدی متفاوتی تولید و عرضه می‌ شوند و همین پارامتر باعث تفاوت کیفیت و به طبع تفاوت قیمت آنها می شود.

قیمت هر کیلو گرم پودر آهک کلسینه، با در نظر گرفتن تاثیرات مثبت این محصولات بسیار ناچیز می باشد، به نوعی که صنعتگران فعال در صنایع کشاورزی، تبدیلی، خدماتی و تولیدی معتقد هستند که این ترکیبات جزو ارزان قیمت ترین محصول قابل استفاده می باشند و در مقابل می توانند اثرات مثبتی را نیز از خود به جای گذارند.

گذشته از این موارد می ‌توان عنوان کرد که قیمت هر کیلوگرم پودر آهک کلسینه رابطه مستقیم با نحوه تولید این محصولات و اقداماتی که در هر یک از مراحل فراوری انجام می پذیرد، دارد چرا که آهک معدنی وقتی وارد فرآیند های تولید می شود مراحل مختلفی را پشت سر گذاشته و تولیدکنندگان در هر یک از این مراحل با توجه به نیاز خریداران می توانند محصولی را از دستگاه های تولیدی خارج کرده و در اختیار خریداران قرار دهند که در این شرایط قیمت هر یک از محصولات کاملاً با یکدیگر متفاوت است.

برای توضیح بهتر  این گفته نیز می‌ توان عنوان کرد آهک کلسینه در مقایسه با دیگر نمونه‌ های این محصولات قیمت بالاتری دارد چرا که در درجه خلوص بالاتری معرفی شده و معمولاً مراحل تولیدی بیشتری را نسبت به بقیه آهک ها طی کرده است.

فروش مستقیم آهک زنده پودری

با در نظر گرفتن این موضوع که قیمت آهک زنده پودری به خودی خود بسیار پایین و ناچیز است و عوامل جانبی دیگر همچون فرآیند های فروش و نوع بسته بندی می تواند تاثیرات را در افزایش قیمت آنها داشته باشد، فروش مستقیم این تولیدات یکی از ایده آل ترین گزینه ها است که خریداران بتوانند محصولاتی را با حداقل قیمت و با همان قیمت ‌های واقعی در اختیار داشته باشند.

فروش مستقیم اهک زنده پودری را برخی از کارخانه های تولید کننده بر عهده می‌ گیرد چرا که در این روش ها شفافیت فعالیت ها کاملاً مشخص می باشد و آن دسته از کارخانه‌ های تولید‌کننده می‌توانند وارد این اقدام مهم شوند که از کیفیت محصولات خود اطمینان کامل داشته باشند، در غیر این صورت رضایت مشتریان کسب نشده و این شرکت های تولیدی با مشکلاتی روبرو می شوند.

عرضه مستقیم آهک زنده پودری در مجموعه صنعتی آروشا پودر دارای سابقه چندین سال است و این پارامتر نشان دهنده این موضوع است که این مجموعه تولید کننده از شفافیت فعالیت‌ های خود کاملاً مطمئن می باشد و در تمامی مراحل تولیدی رضایت مشتریان را جزو اولویت ‌های خود می داند؛ در اروشا پودر تکنولوژی های برتر در خدمت تولید بهترین محصولات هستند و این مجموعه تولید کننده بدون هیچ گونه واسطه از طریق وب سایت های اینترنتی خود، این محصولات را ارائه می نماید تا دیگر دلیلی برای افزایش قیمت وجود نداشته باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 40

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت