پودر آهک کلسینه برای تنظیم pH

4.9
(50)

در صنعت تصفیه آب و همچنین در صنعت پرورش ماهی ها و آبزیان، پودر آهک کلسینه برای تنظیم pH مورد بهره ‌برداری قرار می ‌گیرد و این ترکیبات به راحتی می ‌تواند با افزایش pH آب اثرات مثبتی را از خود به جای گذاشته و تمایل مصرف کنندگان را به تهیه و مصرف بیشتر نماید.

پودر آهک کلسینه برای تنظیم pH

خرید بهترین مونوکسید کلسیم خالص

خرید بهترین مونوکسید کلسیم خالص توسط صنعتگران فعال در حوزه های تصفیه آب و فاضلاب و همچنین فعالان در حوزه پرورش آبزیان به وضوح قابل مشاهده می باشد و همان طور که قبلا اشاره کردیم معمولاً از این ترکیبات با هدف تنظیم pH آب استفاده می گردد.

در این مبحث ما قصد داریم در مورد اثرات مثبت آهک در صنعت پرورش ماهی و دیگر آبزیان اطلاعاتی را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهیم؛ کاربرد آهک در نمونه های کلسیمی و دولومیتی در استخرهای پرورش آبزیان که دارای اسیدیته بسیار زیادی هستند می ‌تواند تاثیرات مثبتی را فراهم کرده و موجب رشد میکروارگانیسم  فعال در این زمینه شود.

آهک و فرآورده های حاصل از آن در این صنعت سبب افزایش سختی آب و قلیایی شدن می ‌شوند و در نهایت نقش تثبیت کنندگی را در آب بر عهده می ‌گیرند؛ همان طور که می دانید فسفر یکی از مواد مغذی ضروری در حرفه های پرورش آبزیان می باشد و زمانی که آب های استخر بستر اسیدی بیشتری داشته باشند  pH  آب در آنها کاهش می یابد و غلظت این عنصر کم می شود، افزایش pH آب استخر پرورش ماهی ها، بر اساس استفاده از آهک و فرآورده های آن باعث افزایش سطح فسفر هم می شود و در نتیجه شرایط بهتری برای پرورش آبزیان ایجاد می گردند؛ از دیگر تاثیرات مثبت آهک در صنعت پرورش ماهی ها می توان به کاهش میزان میکروب های بیماری زا در کف استخر ها هم اشاره کرد که این پارامتر هم در پی همان تنظیم pH آب دیده می شود.

خرید آهک هیدراته البرز: تضمین کیفیت و تحویل به موقع
>>

دانه بندی آهک کلوخه بر حصب نوع مصرف

سایز و اندازه نام فارسی نام انگلیسی
mm 65-203 آهک کلوخه بزرگ lumpe lime
64 mm > آهک کلوخه بادامی (خردایش شده) pebble or crushed lime

خرید مستقیم بهترین پودر آهک کلسینه صنعتی

با وجود فعالیت تعداد بی شماری از تولید کنندگان و عرضه کنندگان آهک شیمیایی صنعتی، خرید مستقیم بهترین محصولات از واحدهای تولیدکننده پیشنهادی است که برای تمامی حوزه های صنعتی قابل انجام می ‌باشد و در این فرآیند مزیت های بیشتری نصیب خریداران عمده می گردد.

شایان ذکر است که تولیدکنندگان آهک شیمیایی صنعتی در واقع محصولات متفاوتی را در اختیار خریداران قرار می دهند و حتی در برخی مواقع مشاهده می گردد که این واحد های تولیدکننده محصولات بی‌ کیفیتی هم ارائه کرده تا بتوانند به سود بیشتری در بازه های زمانی کوتاه برسند و این پارامتر نارضایتی متقاضیان زیادی را به وجود آورده است.

به همین دلیل در سال ‌های اخیر با فعالیت در اینترنت شفافیت بیشتری از فعالیت تولید کنندگان و عرضه کنندگان فراهم شده است و تمامی صنعتگران می توانند با در اختیار گرفتن یک بستر مناسب اینترنتی، ثبت سفارشات خود را به صورت مستقیم به انجام رسانده تا بدون هیچگونه واسطه، محصولاتی با بالاترین کیفیت در اختیار آنها قرار گیرد.

اهک شیمیایی صنعتی در صورت داشتن کیفیت بالا می ‌تواند انتظار صنعتگران را در حوزه‌ های مختلف را تامین نماید چرا که این ترکیبات در صورت داشتن ناخالصی ‌هایی حتی می ‌توانند خسارت ‌ها و زیان‌ های مالی را برای مصرف کنندگان ایجاد نمایند؛ به همین دلیل در عصر حاضر از بهترین فرایند ها و روش ها برای خالص سازی سنگ های آهکی استفاده می شود.

تولید  آهک زنده پودری خالص

تولید آهک زنده پودری خالص همانند دیگر محصولات و فرآورده های معدنی مستلزم بهره برداری از بهترین فرایند ها، دستگاه ها و تجهیزات می باشد؛ عمده ترین دستگاه هایی که در این زمینه مورد بهره ‌برداری قرار می ‌گیرند کوره های پخت صنعتی هستند که در صورت داشتن عملکرد منحصر به فرد می توانند خروجی با کیفیتی داشته باشند؛ همچنین در صورت پیشرفته بودن دستگاه ها، تولید کنندگان به کنترل تمامی پارامتر های کوره برای اطمینان از کیفیت محصولات نهایی می ‌پردازند.

شرکت آروشا پودر با سابقه موثر در این زمینه در حال حاضر این اطمینان را به شما مشتریان گرامی می دهد که محصولی با کیفیت و استاندارد را در اختیار شما قرار دهد؛ تولید آهک پودری با کیفیت رابطه مستقیم با نوع کوره و شرایط کلسیناسیون دارند.

در دماهای کلسیناسیون نسبتاً پایین محصولات تولید شده از کوره ها دارای کربنات سوزانده نشده هستند و در واقع در این شرایط هیچ یک از انتظارات مصرف‌کنندگان تامین نخواهد شد، همچنین در شرایطی که دما ها بسیار بالاتر از استاندارد ها باشد، آهک سوزانده شده مرده یا کم واکنش پذیر قابل عرضه است که در این شرایط هم رضایت مشتریان به دست نمی آید؛ پس می توان گفت تنظیم دما و زمان تولید آهک در فرآیندهای کلسیناسیون یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که کارخانه‌ های تولیدکننده باید بر روی آن تمرکز داشته باشند تا در نهایت بتوانند با اعمال دما و حرارت مناسب آهک خرد شده نرم و پودری را با شدت واکنش پذیری بالا ارائه نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت