بنتونیت


نام محصولپودر بنتونیت میکرونیزه
نوع بسته بندیکیسه 25 کیلوگرمی و جامبو بگ
موجودیدارد
انواعبرای مصارف گوناگون صنعتی و دامی
قیمتتماس بگیرید

خرید پودر بنتونیت بر اساس شهر

مقالات پودر بنتونیت

خرید پودر بنتونیت

دسترسی به معتبرترین مرکز خرید بنتونیت سفید با خریدی مقرون به صرفه و باکیفیت همراه می گردد و خریداران و متقاضیان می توانند از این طریق محصولاتی را با تضمین کیفیت در اختیار بگیرند.  برای آشنایی با معتبر ترین مرکز خرید بنتونیت سفید اصفهان با آروشا پودر در ارتباط باشید.

قیمت تولید بنتونیت سفید

قیمت تولید بنتونیت سفید شامل تمامی هزینه های مربوط به استخراج سنگ های بنتونیت از معادن مربوطه و همچنین هزینه های پودر کردن و میکرونیزه کردن آنها می‌شود و در واقع کارخانه های تولید کننده این ترکیبات معدنی با بررسی و سنجش تمامی این هزینه‌ ها، قیمت تولید بنتونیت سفید را مشخص و بعد به متقاضیان اعلام می‌نمایند.  جالب است بدانید علاوه بر مشخصات و عوامل گفته شده در برخی موارد در تعیین قیمت تولید بنتونیت سفید، عوامل بسیار بیشتری دخیل هستند که متخصصان معتقد هستند این عوامل بیرونی می باشند و به صورت مستقیم در افزایش و کاهش قیمت این محصولات تاثیر می گذارند.  از مهمترین عوامل خارجی تاثیر گذار در تعیین قیمت تولید بنتونیت سفید، می‌توان به نوسانات قیمت ارز در داخل و خارج از کشور اشاره نمود.

نمایندگی عرضه بنتونیت جاذب رطوبت

بنتونیت جاذبه رطوبت، طیف کاربری نسبتاً گسترده ای در مزارع پرورش دام و طیور و همچنین در بسیاری از سوله ها و کارگاه های صنعتی از آن خود می نماید.  همانطور که از نام این ترکیب معدنی بر می آید به عنوان یک جاذبه رطوبت، فعالیت ‌هایی را از خود به نمایش می ‌گذارد و م ی‌تواند با کاهش رطوبت در برخی از محیط ها، از ایجاد بیماری های ویروسی و میکروبی جلوگیری نماید.  نمایندگی عرضه بنتونیت جاذبه رطوبت با نام تجاری آروشا پودر، در حال حاضر نمونه های متفاوتی از این ترتیب معدنی را در مش بندی ها و دانه بندی های متنوع ارائه می نماید و هر یک از صنایع وابسته می توانند بر اساس بودجه ای که دارند، خرید این محصولات را به انجام برسانند و از مزیت های آن ها بهره مند گردند.