تقویت رشد گیاهان با پودر تالک با کیفیت

4.9
(60)

پودر تالک برای گیاهان با هدف ریشه زایی سالم به بهره‌ برداری می‌ رسد و برای این منظور معمولاً از کود های حاوی پودر تالک استفاده می گردد و این ترکیبات باعث می‌ شود که تکثیر ریشه های سالم در گیاهان مختلف فراهم گردد.

پودر تالک برای گیاهان

پودر تالک در کشاورزی

پودر تالک در کشاورزی به واسطه داشتن خاصیت آب گریزی به مصرف می‌ رسد؛ این ویژگی بدین معنی است که پودر تالک آب را دفع می‌ کند و در نتیجه می‌ توان به عنوان یک ماده ضد چسبندگی در فرمول های تولید کود از آن استفاده کرد.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌ های پودر تالک در صنعت کشاورزی این است که این تولیدات از نظر شیمیایی خنثی و بی اثر هستند و با ترکیبات دیگر هیچ گونه واکنشی نمی‌ دهند و به همین دلیل به عنوان حامل در آفت کش ها و حشره کش ها استفاده می شوند.

پودر های تالک دارای ساختار لایه ای هستند و پوشش محکمی بر روی سایر مواد اولیه در هر ساختاری ایجاد می نمایند، این ترکیبات به راحتی می‌ توانند بی‌ نظمی‌ های سطح مواد را پوشش داده و در بهبود فرآیند های تولید کود های کشاورزی تاثیرات مثبتی ایجاد می کنند.

اعلام قیمت بهترین تالک قزوین
>>

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

خرید پودر تالک برای گیاهان

تالک یکی از مهمترین هورمون های ریشه زایی در گیاهان می باشد؛ ریشه زایی قلمه های گیاهان به روش های گوناگونی انجام می پذیرد و یک پروسه طولانی می باشد و برخی از گیاهان قبل از ریشه دار شدن می پوسند و از بین می‌ روند، به همین دلیل پرورش‌ دهندگان گیاهان مختلف برای سریعتر انجام شدن روش های تکثیر گیاهان و تکثیر ریشه های سالم از پودر تالک در کاشت گیاهان مختلف استفاده می نمایند.

پودر تالک برای گیاهان مزیت های بسیار بیشتری را ایجاد می نماید؛ پس باید خرید این تولیدات با مشخصات دقیق و استاندارد های ویژه‌ ای انجام پذیرد، در مجموعه صنعتی آروشا پودر انواع این محصولات به صورت مستقیم معرفی می گردند و شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت پودر تالک

قیمت پودر تالک به مشخصات فیزیکی و شیمیایی این تولیدات وابسته می‌ باشد و دسته بندی های متنوعی را نیز ایجاد کرده است؛ در حال حاضر تولید کنندگان محصولات مختلف بر اساس همین ویژگی مهم از پودر تالک در صنایع مختلف استفاده می کنند؛ قیمت پودر تالک به تجهیزات و دستگاه هایی که در کارخانه های تولید کننده به استفاده می‌ رسد نیز وابسته می‌ باشد و اگر تجهیزات مدرنی در این میان به بهره‌ برداری برسند مثلاً پودر تالک با قیمت های مناسب تر ارائه خواهد شد.

وجود پرسنل ماهر و آموزش دیده هم می تواند در تولید پودر تالک با حداقل قیمت تاثیر داشته باشد؛ به همین دلیل کارخانه های تولیدکننده روی این نکته هم تاکید زیادی داشته تا محصولاتی را با تضمین کیفیت از خروجی دستگاه ها تحویل گیرند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 60

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت