پودر تالک در ریخته گری: تضمین کیفیت و خرید هوشمندانه از شرکت پیشرو

4.9
(40)

پودر تالک در صنعت ریخته گری به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت و با هدف تولید مواد نسوز به کار گرفته می شود؛ این ترکیبات با اندازه ذرات مشخص و استاندارد در این صنعت به بهره برداری می رسند.

پودر تالک در ریخته گری

کاربرد پودر تالک در ریخته گری

کاربرد پودر تالک در صنعت ریخته گری همانند دیگر صنایع اهمیت بسیار زیادی دارد، به نحوی که در حال حاضر از این تولیدات در ساخت تمامی قالب های ریخته گری به عنوان بهترین پودر معدنی مقاوم در برابر حرارت استفاده می شود.

پودر تالک مورد استفاده در صنعت ریخته گری دارای مشخصات فنی مخصوص به خود است و در واقع تولید کنندگان بر اساس پردازش هایی که بر روی سنگ های معدنی تالک انجام می دهند، در نهایت قیمت محصولات را مشخص کرده و آنها را در اختیار خریداران واقعی قرار می دهند.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

فروش پودر تالک

فروش پودر تالک نسبت به گذشته از رونق بیشتری برخوردار می باشد چون این تولیدات در حال حاضر در شرایط کاملا کنترل شده فرآوری و پردازش می‌ شوند و در نهایت با کیفیت های مشخص در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند؛ در حال حاضر برای میکرونیزه کردن پودر های تالک از سیستم‌ های سپراتور با دقت و تمرکز بالا استفاده می‌ شود، در این شرایط مش بندی دقیقی از این تولیدات در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد و آنها می توانند با داشتن این اطلاعات به میزان لازم از این تولیدات بهره برداری کرده و کاهش هزینه های نهایی را مشاهده می کنند.

فروش پودر تالک هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی شده با در نظر گرفتن درخواست های مشتریان انجام می پذیرد و این نکته نیز قابل توجه است که خرید این محصولات به صورت فله برای صنعتگران به صرفه تر می باشد چون در این شرایط هزینه های برای بسته بندی کردن این محصولات پرداخت نشده و قیمت نهایی آنها نیز پایین تر خواهد بود.

قیمت عرضه پودر تالک

عواملی که به صورت مستقیم در تعیین قیمت عرضه پودر تالک تاثیر گذار می باشند، در واقع مشخصات فنی این پودر های میکرونیزه هستند چون در حال حاضر تکنولوژی های متعددی برای فرآوری سنگ های معدنی تالک در اختیار تولیدکنندگان قرار گرفته است و همین باعث می‌ شود که تولیدات هر کارخانه‌ ای با یکدیگر کاملا متفاوت باشد.

در حال حاضر در بازار های فروش، نوع پودر تالک، میزان درجه خلوص این محصولات و در نهایت نوع بسته بندی آنها مدنظر قرار گرفته و محصولاتی با قیمت های متعدد در بین تولید کنندگان و خریداران رد و بدل می شود؛ در مجموعه صنعتی آروشا پودر حداقل قیمت برای فروش انواع پودر تالک در نظر گرفته شده است و شما مشتریان گرامی می توانید با مشخص کردن حوزه کاربری خود، خرید بهترین تولیدات را تجربه نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 40

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت